SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jeżeli czujesz, że rotacja węglami Ci służy to możesz robić identyczne posiłki a np. w DT dodawać owoc a w dnt nie. Albo w DT dodawać więcej owoców, czy takie, które mają tych węgli więcej np. banan a w dnt lżejsze np. truskawki, kiwi.
Z tłuszczami też łatwo robić rotację np. z orzechami - w jedne dni wrzucasz kilka sztuk do pojemnika, w drugie nie a podstawy posiłków bez zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dzien dobry

Pora na uaktualnienie dziennika. Ciezko idzie mi uzupelnianie go na bierzaco bo praca mnie pochlonela, ale od lipca mam nadzieje bede miala troche luzu.
Zaczne od tego ze wreszcie mam konkretne cele trenongowe, wiem jak je osiagnac, nie bedzie wymowek i juz sie wzielam do roboty.
Moze powiem najpierw tak- 3 tyg temu bylam na treningu w Wawie z Donajem (cudotworca) w 5 min naprawil moje siady juz sie nie przechylam do przodu, nie podnosze piet, czasami troche tancze na boki ze sztanga ale to slaby core. Otoz moje dwojki byly duuuuzo silniejsze niz pupa i automatycznie ruch zaczynalam z hamstringa i to mnie przechylalo. Troszke czasu zajelo mi zeby nauczyc sie aktywowac posladki na poczatku ruchu w kasdym cwiczeniu ale jest ogromny progres jejku jak ja lubie siady teraz.
Wiec teraz moje cele CHCE BYC SILNA
Przysiad- chce usiasc 100 w przyszlym roku. Robie Atg. Teraz jest nadal praca z technika
Wyciskanie - w styczniu 2018 --> 75-80kg. W kwietniu podnioslam 65kg a wczoraj robilam 5x5 50kg i bylo ,,lekko,,
Martwy Ciag 120-130kg- teraz robie 70-80kg. Mam slaby core i puszczam brzuch
Plan mam, czas na treningi mam, motywacja jest czyli nic wiecej nie trzeba mi do osiagniecia tego czego chce. Moze tylko CIERPLIWOSC I WYTRWALOSC.

A teraz slow kilka o mojej diecie.
Tempo mojego zycia i to ze w domu tylko sypiam nie daje mi mozliwosci na wyliczanie posilkow co do grama ( nie szukam wymowek, z domu wychodze o 6 a wracam o 22). Przez te trzy lata treningow i diety nauczylam sie na pamiec ile co wazy i w jakich proporcjach jesc. Tak wiec jem ok 2200-2300kcal, B140g T 80-90 W 200-220.
Fakt na wadze jest duuuuzo za duzo ( 76-77kg) ale mi moja sylwetka sie podoba, nie mam kratu na brzuchu, brzuszek jest raczej mieciutki. Ale nie to sie dla mnie liczy, wazne jest ze umiem robic pomki diamentowe/ militarne. Rwanie i zarzut robie lepiej niz wiekszosc panow na silowni. Tak dlugo jak jem zdrowo, z umiarem i trenuje nie bede sie przejmowac sylwetka.

PS. Chyba nie powiedzialam jak czesto trenuje, mam plan A,B- A to fokus na przysiad a B na wyciskanie i ciagi + duzo core. Silowo trenuje 4 razy + jeden raz cardio. Cardio robie w niedziele na swiezym powietrzu, dla zdrowia, przewaznie jest to bieganie po schodach na Holmenkollen albo szybki spacer w lesie ( w gorach). Dodatkowo w niedziele trenuje dwobuj, ale tak jak pisalam kilka tyg temu, dwobuj jest na razie na lekkich ciezarach i jest to szlifoeanie techniki. Dopoki nie poprawie siadu to nie mam co probowac dwobuj na wyzszym poziomie
1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
No to ambitne cele. Teraz oby starczyło przede wszystkim regeneracji - bo z tego co piszesz to masz niezły kołowrót na co dzień. Trzymam kciuki i czekam na relacje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Cele ambitne, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Cele ambitne i fajnie. Super byłoby móc podglądać jak idzie realizacja, więc liczymy na wypiski :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
fajnie, dwuboju zazdroszcze, bo zawsze chciałam się za to zabrac, ale nie mam kiedy

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
To jeszcze masz szansę. U mnie to już za późno - bo gibkości już takiej jak należy nie mam. Ale taka nastolatka jak Ty spokojnie jeszcze ma szansę podziałać w tym kierunku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wiek wiekiem, ale dobę mamy tak samo długą

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
to fakt - no ale Ty przynajmniej masz jeszcze taką szansę. A ja wolę nawet nie próbować - bo to się źle dla mnie skończy niestety.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dzisiaj jest rowno miesiac odkad ,,nauczylam sie,, siadow trening z Donajem zdzialal cuda. Przestalam trenowac dwojki, robie tylko poslad i powiem ze w ten miesiac dolozylam 25 kg na sztange jeszcze w kwietniu nie moglam wstac z 30kg w back squat ( we froncie robilam 48-50 ). A dzisiaj lekko poszlo z 55kg 5x5 ( robilam tempo 4s i ATG). Wyciskanie idzie mi ok, tzn dzisiaj zrobilam 5x5 ze stopem z 52kg, czulam duzy zapsa, moglam podniesc wiecej ale nie mialam nikogo do asekurowania. Ciagi? Pracuje nad core, puszczam troche brzuch ale juz jest lepiej

Mam do Was pytanie. Ostatnio bardzo zbieram wode przed okresem, tak okolo tydzien przed na wadze jest +5kg a pierwszego dnia miesiaczki od razu schodzi, bardzo to meczace i nie wiem co zrobic. I najsmieszniejsze jest to gdzie zbieram wode, bo od tali w gore, tzn piersi, plecy, ramiona i troche rece. Nie powiem, fajnie na moj humor takie zmiany wagi nie wplywaja, bardzo to uciazliwe, czuje sie jak ogromny balon

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

Wiecej