SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Bataty i ziemniaczki wcinam az mi sie uszy trzesa. Ale czytalam ostatnio ze to nie najlepsze zrodlo wegli, trzeba zjesc ich wiecej w porownaniu np z kasza

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A co to zmienia? Lepiej bataty niz makaron. Przynajmniej czlowiek syty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Ok, moze i to lepszy pomysl dzieki

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Miło się czyta posty z takim podejściem. Powodzenia

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Czesc dziewczyny.. Bylam dzisiaj u ginekologa z wynikami, fsh i prolaktyna sa na dobrym poziomie ale estrogen i progesteron sa niestety niskie... Pani doktor powiedziala ze jest na jajnikach sa pecherzyki wiec nie jest zle i wszystko wroci do normy. Mam jesc sporo bialka i miec nadwyrzke kalorii ( z tym nie problem bo staram sie czuwac nad tym) alepowiedziala ze przez jakis czas powinnam ,,popiescic sie ze soba''. Ograniczyc treningi, wiecej spac i odpoczywac ( ostatnie miesiace niedosypialam i mialam stresujacy okres w pracy)...Kurcze tak bardzo chcialam skupic sie na treningu silowym i crossficie ale coz zdrowie wazniejesze. Tutaj moje pytanie do Was, jak wiecie trenowowalam dosc intensywnie crossfit, 4 razy w tyg. Byly to treningi z dosc sporym ciezarem i duzym tempem. Ciezka zrezygnowac mi calkowicie z treningow ( szczegolnie teraz jak wice wylaniajace sie miesnie) myslicie ze jakbym trenowala crossfit raz w tyg a trzy razy w tyg robilabym trening silowy to mozna nazwac to ,,ograniczeniem treningow"? Nie bede trenowala intenysywnie, po prostu tak zeby zachowac forme, z ciezarem ok 65-70%. Na prawde kocham sport i to moj jedyny sposob na relaks. Pani Doktor przepisalam mi na trzy miesiace duphaston i estrofem... Co myslicie? Mozecie cos doradzic?

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Spróbuj - chociaż ja bym postawił raczej na 3 treningi w takim układzie. 2 siłowy i 1 crossfit jeśli bardzo lubisz. No i nie szalej z ciężarami i intensywnością.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dzisiaj pozwolilam sobie na ostatni tak intesnywny crossfit
5 rund:
5 wall climb
10 burpees
15 deadlift
Czas 14 min

Postaram sie zredukowac te treningi chociaz wiem ze bedzie ciezko, skupie sie troche na treningu core moze pokombinuje cos z gumami. Dam sobie pare tygodni luzu, do wakacji jeszcze jest sporo czasu ...


Zmieniony przez - spennende w dniu 2016-02-10 21:21:38

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Wiem ze super rewelacyjnie nie wygladam i duzo pracy przede mna. Jedno zdjecie slabszej jakosci ale widac tam troche mojego ,,bicka'' Mam nadzieje ze pomozecie mi ze zmiana Wiem ze moj brzuch wyglada jakbym wcale go nie ruszala na treningach, no i taka prawda. Brzuch trenuje bardzo rzadko. Chce wprowadzic trening calego ciala ale ze skupianiem sie glownie na tym moim brzuszku... O redukcji nawet nie wmysle, dosc szkod mi wyrzadzila i organizm na razie nie potrzebuje kolejnej dawki ,,szoku,, . W tym tyg nie mam moziwosci treningu z ciezarami, jestem zdana na to co mam w domu. Wymyslilam cos takiego
Rozgrzewka
1 ,,Spacer,, z gumami nad kolanami
2 Przysiady z gumami 3x20
3 Plank- rozny ( po 15s jedna reka w gore, jedna noga, noga-reka itp.) x2
4 Plank max
5 pull ups- max na zmine z push ups- max x 3
6 pistols 10 na kazda noge
7 Brzuch: 3 serie
20 russian twist (4kg hantle)
20 A-sit ups ze stopami w gorze
30 nozyczki
15 mountains climber
8 max push ups diamentowych w podporze na kolanach

Co myslicie o takim planie? Chcialam robic cos podobnego raz w tyg do tego crossfit 1-2 no i 1 typowo silowo ale z umiarkowanym ciezarem







Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Hej mam do was pytanie. Dopiero zobaczylam ze skonczyl mi sie zapas boczku a tutaj gdzie mieszkam nie mam dostepu do swiezego. Ale mam w zamrazalce swojska kielbase wedzona. Co myslicie? Moge dorzuca ja do porannego jajeczka czy lepiej ostroznie od czasu do czasu?

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
jak swojska to tam nie ma chemii i innego syfu. Odrobina nie zaszkodzi

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium