SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nie napisałaś pytania ale co do zbierania wody, to każda ma inaczej. Jedna gorzej druga lepiej. Możesz sobie tarczycę zbadać czy wszystko jest k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Ha ha ha Eveline, faktycznie nie napisalam pytania. Wybacz to zmeczenie, dzisiaj 15h na silowni. Pytanie mialo byc, czy macie jakies rady na ta wode. Zrobilo mi sie tak pare miesiecy temu, tarczyce badalam jesieniea, musze chyba wybrac sie do lekarza. Nie tylko woda jest uporyczaw ale tez dlugosc cykli, bomzazwyczaj jest to 19-21 dni

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
No u mnie m.in. krotkie cykle i wiecznie opuchnieta twarz to byla tarczyca, ale leki na puchniecie przed okresem nie pomogly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze, przeważnie kobiety przybierają ze 2-3 kg wody, więc 5 to już faktycznie sporo... i warto się temu przyjrzeć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

Wiecej