SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Whey Pro Matrix®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21181

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
OLIMP Whey Pro Matrix




Opis:

OLIMP Whey Pro Matrix to preparat wysokobiałkowy zawierający najwyższej jakości czysty koncentrat białka serwatkowego, który charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wartością biologicznej (BV=104), izolat białka serwatkowego (BV159!), i hydrolizat białka serwatkowego charakteryzujący się błyskawiczną absorpcją. Wzbogacony w aktywatory metaboliczne z lecytyny (cholinę i inozytol), wpływające na prawidłowy przebieg wielu procesów fizjologicznych.

OLIMP Whey Pro Matrix przeznaczony jest do stosowania przez osoby o dużej aktywności fizycznej, w tym sportowców wyczynowych oraz amatorów, jako uzupełnienie diety w białko, tak w czasie budowania masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej jak i w każdym innym przypadku zwiększonego zapotrzebowania na białko, bądź też przy niedostatecznej jego podaży w diecie. Jest lekkostrawny, dobrze rozpuszcza się zarówno w wodzie jak i mleku i szybko się wchłania.

Koncentraty, izolaty i hydrolizaty białka serwatkowego, cec***ą się wysokim stęzeniem aminokwasów egzogennych, w tym aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) o kluczowym znaczeniu dla rozwoju masy mięśniowej i prawidłowego przebiegu wielu procesów związanych z regeneracją powysiłkową, wykazujących silną aktywność antykataboliczną.


SKŁAD

Składniki : koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych, hydrolizat białek serwatkowych, tauryna, lecytyna -substancja wzbogacająca, peptyd glutaminowy, L-glutamina, aromaty identyczne z naturalnymi, kakao ( dla smaków: czekoladowy, czekoladowo-miętowy, toffi ) acesulfam K , sukraloza -substancje słodzące, witaminy (wit. C, niacyna, wit. E, kwas pantotenowy, ryboflawina,wit. B6, tiamina, folacyna,wit. B12), składniki mineralne (chlorek chromu, fumaran żelazawy, jodek potasu, siarczan manganu, molibdenian sodu, selenian sodu), barwniki.

Wartość odżywcza 100 g koncentratu zawiera co najmniej
Wartość energetyczna 1589,0 kJ
380,0 kcal
Białko 80,0 g
Tłuszcz 3,0 g
Węglowodany 8,5 g
Lecytyna 85,0 mg
Cholina 19,5 mg
Inozytol 11,5 mg
Tauryna 500,0 mg
L-glutamina 325,0 mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 23:28:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3712
moje the first białeczko i mucze go pochwalic. W smaku ok, rozpuszczalnosc tez ok a co najwazniejsze w połaczeniu z mono i taurynka +7 w ławce i +3 w bicepsie i +4 w udzie. teraz czekam na siano i gonie do sklepu po nastepn pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Jak dla mnie najlepsze bialko jakie do tej pory jadłem !! Czekolada wymiata !! Mialem 3 puszki 2,5kg po 110zł kazda wiec przy aktualnej cenie tymbardzije miodzio :D



Zmieniony przez - kasteta w dniu 2007-10-14 16:18:25

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4355
Super białeczko w smaku wymiata z innymi. Polecam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
kasteta, to faktycznie rewelacyjna cenę miałeś.

Białeczko bardzo fajne. Zwłaszcza po treningu bardzo dobrze mi wchodzi, i jak wracam do domu trochę wygłodniały to też na pierwszy głód rewelacja.

Rozpuszcza się rewelacyjnie. Pianki prawie w ogóle (ale tak to chyba jest przy tych szybciej wchłanianych białkach). Smak bananowy mam (dla odmiany od wanilii i truskawki jakie przeważnie preferuję)i jest spoko. Z czasem nawet bardzo polubiłem i zastanawiam się jak inne smaki będą mi podchodziły (właśnie wanilia i truskawka).

Po spróbowaniu ostrowi (owoców lesnych, truskawki) zdecydowałem się na zakup jeszcze tego białka, aby po treningach pić. Chyba wolę zapłacić trochę więcej i mieć prawdziwą przyjemność z picia białeczka. Ostrowia mi tak nie podchodzi - tam to raczej myślę o tym, że to "tylko" uzupełnienie białka, chociaż przeważnie przed treningami jako antykatabolik stosuję. To białeczko, ten mix, bardzo dobrze mi podchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
teraz mialem 5 folii po 40zł

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Jakie są proporcje poszczególnych frakcji białek w tej odżywce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
truskawka + woda obrzydliwe ale z mlekiem jest calkiem w porzadku. polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wanilia w smaku ok, tylko trochę pachnie jak cappucino

Rozpuszczalność super, zero piany, polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346
Z wodą wanilia jak dla mnie niedobra,ale da sie wypić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
Czy polecicie to białko kobiecie?? Waże 46 , 154 cm wzrostu ćwiczę 3 razy w tyg o 2 miesięcy. Redukcja z ud i bioder , rzeźba na brzuch, łydki i ręce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Whey Pro Isolate®

Następny temat

Olimp - Zielona Herbata

WHEY premium