SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Tribusteron 90®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47010

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
OLIMP Tribusteron 90





Opis:

OLIMP TRIBUSTERON 90 to suplement diety zawierający wysoko-stężony, wodny ekstrakt z buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris), który stanowi bogate źródło saponin steroidowych takich jak protodioscyny i protogracyliny oraz diosgeniny, gitogeniny i innych. Stosowany tradycyjnie jako afrodyzjak, oraz środek poprawiający zdolności wysiłkowe. Związki zawarte zawarte w tej roślinie wykazują wysoki potencjał biologiczny.

OLIMP TRIBUSTERON 90 może wpływać na poziom i aktywnośc hormonów takich jak testosteron u mężczyzn (i estradiol u kobiet). Uważa się iż saponiny steroidowe mogą podnosić poziom tego hormonu (ale nie ponad wartości uznane za "fizjologiczne"), co może się przekładać na wzrost zdolności wysiłkowych takich jak siła i wytrzymałość oraz przyspieszać wzrost masy mięśniowej i poprawiać regenerację powysiłkową.

OLIMP TRIBUSTERON 90 stosowany regularnie wykazuje potencjał ogólnie-wzmacniający i witalizujący, poprawia adaptację układu nerwowego do zmiennych warunków środowiskowych. Wspomaga również funkcje seksualne, podnosi libido.

Preparat przeznaczony do stosowania przez osoby aktywne fizycznie i zawodowo, przede wszystkim sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

SPOSÓB UŻYCIA

1-2 kaps. dz., najlepiej na pusty żołądek lub inaczej po konsultacji z dietetykiem lub lekarzem.

SKŁAD

Składniki: ekstrakt rośliny z Tribulus Terrestris, celuloza mikrokrystaliczna, celuloza sproszkowana- substancje wypełniające ,dwutlenek krzemu ,stearynian magnezu -substancje przeciwzbrylające , żelatyna wieprzowa-otoczka kapsułki.

Informacje żywieniowe dla 1 kapsułki (700 mg):
Wartość energetyczna 2,4 kJ (0,6 kcal)
Białko 0,00 g
Tłuszcz 0,00 g
Węglowodany 0,14 g
Ekstrakt Tribulus Terrestris
- w tym saponin 500,0 mg
450,00 mg


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-11-01 10:11:32

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 23:20:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1001
Mialem okazje sprobowac 4 lata temu, jedno co moge powiedziec to jest to ze dawka jest zgodna z zaleceniami, ja dawkowalem o jedna kapsulke wiecej poniewaz mozna podniesc az do 1.5-2g dzienne (zalecane branie przez 30 dni) i bralem przed spaniem.
Efekty jakie mialem to praktyczne zadne... moze mi sie delikatnie lepiej spalo ale nie wiem czy to po wyczerpujacych czezkich treningach czy po tym suplemencie. Na libido na mnie nie mialo zadnego efektu. Teraz polacze z ZMA i podziele sie z wami moimi spotrzezeniami.

Jezeli macie zmiany nastroju, stajecie sie bardziej drazliwi, bardziej agresywni, nerwowi, mniej cierpliwi ... to jest znak ktory pozwala wiedziec, ze dawka jest wystarczajaca i ae tribulus dziala



Zmieniony przez - dmj266 w dniu 2013-01-23 21:08:17
1

Et la force est avec nous !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
przy dawkowaniu 6tab/dz, 3tab tt90+3tab tt60 dość bardzo odczuwalne zwiekszenie libido,..aż mnie denerwuje takie coś...poprostu pzeszkadza w codziennym funkcjonowaniu,...na urlop letni nad morze z kobietką/kamizestaw wymazony

wyniki siłowe praktycznie zerowe
a bym zapomniał....agresja tez jest zwiekszona hc jak niewiem

Zmieniony przez - thatman w dniu 2006-12-17 17:14:30

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 984
ja jadlem 4 kaps dziennie masa i sila poszla do gory
libido oczwiscie tez
bardzo dobry srodek
trwale efekty

wygrywa człowiek, a nie suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
libido na +
poza tym efekt placebo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3089
hmh sprawdzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73
mialem checi caly tydzien wziolem 2 tab na noc i na drugi dzien zero checi 2 dzien wziolem 2 tab znowu na noc dalej nic a jak dalem 3 tab 3 dnia juz odczulem maly powrut i puzniej wraz z dniami wzrastalo mi libido ;]
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 984
bo to trzeba jakies 4 kapsy w podzielonych pocjach dziennie jesc.tak jak podaje producent to mozna o kant dupy obic.minimalne efekty.a co z agresja?
u mnie byla wyrazna.caly czas klutnia z otoczeniem.starzy powiedzieli ze odpiedala mi od tej silowni heh
1

wygrywa człowiek, a nie suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1435
Mam pytanie co do tego produktu...
Czy to dobry pomysl polaczyc tribusteron90 z deca stack??;p pytam z ciekawosci bo znam doswiadczonego kolesia i mi takiego mixa polecil co wy na to?? z gory dzieki za pomoc ;) oczywiscie sog bedzie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
Myślę, że to będzie całkiem fajne połączenie... chociaż osobiście wolałbym inny stack ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ocenian TT 90 na 4 poniewaz zero checi do treningu musialem sie zmuszac zeby isc na silownie a tak to wszytko dobrze waga +2kg biceps +1cm a reszte nie miezylem ale widac poprawe na klacie na udach ogolnie na całym ciele no i oczywiscie libido na + az mnie to zaczeło denerwowac. nie bierzcie kapsów tak jak pisze brałem 2 kapsy nic zwiekszyłem na 3 i odrazu sie wszystko poprawilo tylko nie checi

Zmieniony przez - danio16 w dniu 2009-03-26 15:37:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początku zamula ale po tygodniu podniósł troche libido nie powiem przy 6 caps dziennie 4 na noc 2 rano teraz biorę 5 na noc i 3 rano ogółem na plus ale za drogi. ; d

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-06-04 20:34:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Tribusteron 60®

Następny temat

Olimp - Vita-Min Multiple Sport®

Wiecej