SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Thermo Stim

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41461

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Opis

-Skuteczne działanie termogeniczne
-Spala tłuszcz i dodaje energii
-Przyspiesza przemianę materii

Intensywnie ćwiczysz?
Wylewasz z siebie siódme poty, a twoich mięśni wciąż nie widać?
Ostro trenujesz, Twoja masa rośnie, a mimo to mięśnie są płaskie, obłe i "nalane tkanką tłuszczową"?

Czas by to zmienić! Odsłoń twardą jak CARBON , zwartą, dobrze wyrzeźbioną muskulaturę! Osiągnij wygląd o jakim zawsze marzyłeś! Przyspiesz metabolizm, spal tłuszcz i ciesz się wspaniałą definicją! Tylko teraz intensywna stymulacja lipolizy i termogenezy dzięki naukowo opracowanej formule THERMO STIM!

Co to jest lipoliza?

To proces spalania tłuszczów wypełniających wnętrza komórek tłuszczowych. Organizm dzięki działaniu hormonów - głównie adrenaliny i noradrenaliny za pośrednictwem znajdujących się w błonach komórek tłuszczowych receptorów beta-3 pobudza je do intensywnych przemian energetycznych. Spalają się wtedy tłuszcze i uwalnia się energia chemiczna, konieczna do życia oraz energia cieplna niezbędna do utrzymania stałej temperatury ciała.

Co to jest termogeneza?

To cały zespół procesów metabolicznych prowadzący do utrzymania stałej temperatury organizmu. Najprościej mówiąc termogeneza to efekt uboczny spalania wysokoenergetycznych substancji pozwalający na ogrzanie ciała i utrzymania jego stałej, właściwej temperatury. Ta energia cieplna może być wytwarzana na drodze spalania związków zawartych w pokarmie, lub magazynowanych w postaci tłuszczów zapasowych w warunkach deficytu kalorycznego.

Termogeneza a spalanie tłuszczu?

Istnieje szereg związków aktywnych występujących w żywności, które w odpowiednim stężeniu mogą stymulować organizm do pozbywania się zbędnego tłuszczu. Naukowcy od wielu lat badają różnorodne substancje izolowane z popularnych pokarmów pod kątem ich zdolności do wspomagania metabolizmu i ograniczania jego rezerw tłuszczowych. Substancje te niezależnie od ilości spożywanych kalorii powodują intensyfikację przemian lipidowych - uwalnianie tłuszczu z komórek tłuszczowych i ich spalanie z uwolnieniem energii cieplnej.

Najwyższa koncentracja substancji aktywnych!

- Kapsaicyna - to niezwykle aktywne substancje pochodzące ze skoncentrowanych ekstraktów gorzkich pomarańczy i pieprzu kajeńskiego, działają stymulująco na komórki tłuszczowe, powodując redukcję ich objętości i przyspieszone uwalnianie tłuszczu
- 1,3,7-trimetyloksantyna (kofeina) oraz 3,7-dimetylksantyna (teobromina) - metyloksantyny - związki aktywne, które w istotny sposób przyspieszają tempo przemiany materii, pobudzają i dodają energii, ponadto teobromina, występująca naturalnie w kakao może poprawiać nastrój i samopoczucie
- EGCG - katechiny zielonej herbaty, substancje polifenolowe przyspieszające proces spalania tłuszczu przez organizm, silne antyoksydanty i aktywatory lipolizy, pomagają likwidować zapasy energetyczne komórek tłuszczowych
- Ketony Malinowe - naturalne substancje zapachowe z owoców maliny, pod względem budowy zbliżone do kapsaicyny, oraz gingeroli (aktywnych związków imbiru), które wspólnie mogą wywierać korzystny wpływ na szybkość redukcji tłuszczowej masy ciała oraz indukować związany z nią spadek wagi
- ACG - pochodzące z ekstraktu niepalonych, zielonych ziaren kawy kwasy chlorogenowe wspomagają gospodarkę cukrów w organizmie, obniżając szybkość ich wchłaniania mogą powodować znaczący spadek apetytu i ubytek wagi
- Bioperine - ekstrakt pieprzu czarnego zawierający aż 95% piperyny, rozgrzewa organizm, przyspiesza termogenezę, wspomaga wchłanianie pozostałych składników aktywnych preparatu.

ZASTOSOWANIE:

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie oraz sportowców, jako środek ułatwiający redukcję tłuszczu zapasowego.
Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia i skłonności do depresji lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przed rozpoczęciem terapii odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem. Uwaga: Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Zawiera wysoką dawkę kofeiny! Przed stosowaniem preparatu zapoznaj się z ulotką!




Zalecane dawkowanie

1-3 kapsułek dziennie popić dużą ilością wody, ok. 30 minut przed śniadaniem, obiadem i treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Hardcorowa dzienna dawka -4 kapsułki
Uwaga! Tylko dla zawodników wyczynowych o wadze+100 kg



Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE THERMO STIM
Porcja 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu 60
Opakowanie 60 kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany (90% polifenoli; 20% flawanonów; 3% kofeiny) 150 mg
Ekstrakt pomarańczy (Citrus aurantium var. dulcis) 75 mg
Ekstrakt grejpfruta (Citrus grandis) 37,5 mg
Ekstrakt czerwonej pomarańczy (Citrus sinensis L. Osbeck) 22,5 mg
Ekstrakt guarany (Paulinia cupana L.) 15 mg
Ekstrakt gorzkiej pomarańczy (Citrus Aurantium L.) 178 mg
Ekstrakt zielonej herbaty (55% EGCG) (Camelia sinensis L.) 40 mg
Ekstrakt kakao (20% teobrominy) (Theobroma cacao L.) 33,3 mg
Naturalny ekstrakt ketonów malinowych (98% ketonów) (Rubus ideaus L.) 33,3 mg
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (8% kapsaicyny) (Capsicum annuum L.) 30 mg
Ekstrakt imbiru (5% gingeroli) (Zingiber officinale L.) 25mg
Ekstrakt zielonej kawy (50% ACG) (Coffea arabica L.) 10 mg
Ekstrakt pieprzu czarnego Bioperine® (95% piperyny) (Piper nigrum L.) 3mg
Kofeina 67mg
Witamina C 30 mg
Witamina B6 1mg
Kwas pantotenowy 4mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 23:18:31
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Brałem jako pierwszy spalacz. Na początku 2x1 a po czasie już 2x3/5. Dość solidna potliwość, pobudzenie całkiem fajne. Deliktany i spoko na początek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
daje na pobudzenie 2 caps, nawet niezle ;]
1

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
2 kapsy nic nie czuje. 4 kapsy fajnie sie poce. nie zauważyłem zęby głód znikał. zobaczymy jak będzie z waga ale to po skończonym opakowaniu. schudlem z 134 do 117 bez spalaczy a teraz czas na popis thermo stima
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4589
rozni sie to czymś od tse ? warto dopłacać ?
1

d*****, koks, firefox!

mPCs.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
Witam, Panowie i Panie i jak efekty po tym specyfiku? Kupiłem go dla znajomej 2x 60szt... pierwszy tydzień planuje 3 kapsułki dziennie a później dźwignąć do 4szt, lub pierwsze 2 tygodnie 3 kapsułki a później podwyższamy na 4szt... tym sposobem starczy tego na niecałe 5 tygodni... Do tego mała dietka i aeroby 3x w tygodniu... Co Wy na to? Z góry dzięku za pomoc...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej zacznij od 2 razy dziennie po dwa kapsy na mnie dział dobrze do tego dieta i HIIT tabata kompleksy metaboliczne a aeroby jako dodatek ale on nie jest potrzebny z badań wynika że dieta+aeroby daje prawie tyle samo co sama dieta więc wniosek jest prosty.
tu masz link do interwałów https://www.sfd.pl/Interwały_od_A_do_Zet_-_poradnik_teoria_i_praktyka_3-t489760.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59431
Dorzuciłem do cyklu masowego co by pas kontrolować.Stoi w miejscu Nie polecam wrzucać przed śniadaniem - na jakieś 2h za***iście blokuje apetyt 30 min przed treningiem i jest fajnie,chęci na trening zawsze są. Mogę polecić

P.S - 1. "spalacz" więc nie mam punktu odniesienia do niczego

Zmieniony przez - zdaniu13 w dniu 2009-11-22 12:58:40
1

"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Gorąco polecam, bf obniża się wyjątkowo szybko po tym. Dla mnie no.1.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 529
po pierwszej kapsułce przyjemnie ciepło^ dziś wziąłem z rana też po 1 capsie fajnie grzeje. Jest to pierwszy spalacz który biorę ale jestem zadowolony z zakupu.
2

i ty też możesz więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1442
Zjadłem jakieś 120 tab , jak dla mnie szkoda kasy . Zero pobudzenia czy zwiększonej potliwości nawet po dawce 6 tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Gorąco polecam, bf obniża się wyjątkowo szybko po tym. Dla mnie no.1.

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Pump Express

Następny temat

Olimp - Stress Control

Wiecej