SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps doradźcie!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
Siemanko, chcę zakupić thermo speed extreme mega caps - olimpu na spalenie zbędnego fatu i chciałem zapytać Was o to, czy gdy nie będe miał wysiłku fizycznego to również będę sie mocno pocił? Widomo o co chodzi, bo chyba nikt nie chce pocić się jak świnia w towarzystwie znajomych itd., a nie chce miec mokrych rzeczy siędząc na przykład przy stoliku w klubie z dziewczyną czy coś podobnego. Czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Zrob tak jak radzimy i zobaczysz efekty szybciej niz myslisz. Na spalacz przyjdzie jeszcze czas. Na spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
co ty nie będzie się z ciebie lało, że całe ubranie mokre to aż tak nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Spkojnie. Na trenigu mozesz odczuc delikatnie zwiekszona potliwosc. To delikatny spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
a polecicie może coś lepszego, może być coś lekko droższego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
sam spalacz nic ci nie da bez diety spalacz to tylko dodatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Napisz cos o sobie bo nic o Tobie nie wiemy, a w ciemno nikt Ci nie doradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
Mam 17 lat, 180 cm wzrostu, waga 74kg, bf 24%, siłownia 3-4x w tygodniu po min. 1,5 godz. Ide do dietetyka po świętach, ale ograniczam jedzenie mniej więcej do 1500-1800 kcal dziennie, ale tez bez przesady matka nie będzie gotowac tylko pode mnie. Mam troche tłuszczu do spalenia głównie na brzuchu i może macie jakies propozycje ile i czego jeść, zeby to chudnięcie miało skutki, a wiem ze spalaczem mozna tylko się wzmocnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
Cieszyłbym się jakby ktoś mi cokolwiek odpisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
poczytaj dział odżywianie oblicz ilość kcal ile potrzebujesz na dzień, poszukaj nawet gotowej diety o podobnym zapotrzebowaniu która już jest sprawdzona masa jest tego...
nie sztuka się głodzić to co ma zejść to zejdzie ale to potrzeba czasu
spalacz wrzuć jak po 2-3 miechach trzymania diety nie zejdzie ani kilogram taka moja rada zaoszczędzisz kasy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4514 Napisanych postów 35791 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263112
Spokojnie... nie kazdy siedzi 24h na dobe na forum i w mig odpisuje, czasami dostaje sie odpowiedz po 10 minutach a czasami na drugi dzien.

Co do Ciebie najpierw ogarnij diete, bo to podstawa redukcji, z bf 24% nie ma najmniejszego sensu wrzucać spalacza

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNS Wałek ??

Następny temat

DAA kwas D-asparaginowy

WHEY premium