SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190085

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Capsź 90 kaps.



OPIS

OLIMP Thermo Speed Extreme to suplement diety o działaniu termogenicznym wspomagający odchudzanie. Zawiera kompleks składników aktywnych takich jak: galusan epigalokatechiny z zielonej herbaty (camellia sinensis) - EGCG, tyrozyna, synefryna z gorzkiej pomarańczy (citrus aurantium), piperyna z pieprzu czarnego i kofeina bezwodna i z guarany.

OLIMP Thermo Speed Extreme stosowany regularnie wyraźnie ułatwia redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej, wspomagać rónież może wzrost suchej masy mięśniowej, co w efekcie pozwala korzystnie zmienić skład ciała i poprawić estetykę sylwetki. Wykazuje ponad to działania stymulujące do działania i poprawiające skupienie i koncentrację.

OLIMP Thermo Speed Extreme przeznaczony jest do stosowania przez sportowców wyczynowych i amatorów, uprawiających dyscypliny siłowe, sylwetkowe, szybkościowe jako środek wspomagający redukcję tłuszczu zapasowego, a także dla ludzi o mniejszej aktywności jako element wspomagający odchudzające zabiegi żywieniowe. Preparat może być również stosowany doraźnie, jako środek poprawiający zdolności wysiłkowe takie jak wytrzymałości i kondycja, dodający energii i psycho-stymulujący.


SPOSÓB UŻYCIA


Zalecana dzienna porcja : 1 kapsułka 2 razy dziennie - ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem. Suplement przeznaczony dla osób pełnoletnich.



SKŁAD


Składniki: tyrozyna, ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy ,ekstrakt guarany, kofeina, ekstrakt pieprzu czarnego, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylajaca, żelatyna- otoczka kapsułki.

Informacja żywieniowa 2 kapsułki
Ekstrakt zielonej herbaty
w tym EGCG 55% 500 mg
275 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (6,0%)
w tym SYNEFRYNA 334 mg
20 mg
Ekstrakt guarany (22%)
w tym kofeina 182 mg
40 mg
Kofeina 160 mg
BIOPERINEź Ekstrakt pieprzu czarnego (95%) 5,0 mg
Tyrozyna


Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-01 09:00:01

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 23:15:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 258 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4920
Brałam i widziałam efekty. Nie wiem czy było to spowodowane dietą i intensywnymi treningami ale schudłam 6kg. Po TSE na pewno była większa potliwość i chęć do treningów. :) Żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam. Do tego bardzo dobra cena myślę, że może każdy spróbować i przekonać się sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
na mnie działał jak powinien
czyli dobry w dobrej cenie
ps: pomysł super
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
stosowałem za taką cene b. dobry suplement
działa ok ale przy większych dawkach niz producent zaleca. to moje zdanie

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Cena bardzo dobra
Skład również

Świetny, tani dodatek do efedryny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Cena/jakosc wymiata
Pozdro
2

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Cóż, moge tylko powtórzyć po przedmówcach. Faworyt cena/jakość. L-tyrozyną+kofeina - to połączenie jest naprawde fajne Przydatne na redukcji i nie tylko...
1

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
zjadlem kilka puszek tego
dobry spalacz, kłopotów zdrowotnych brak, mozna łykac na pusty żołądek
cena/jakosc ok
jednak trzeba lykac wieksze dawki 6-9 caps dziennie aby działał
1

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1668
ja waze 68kg i biore 3 tabsy efety swietne... 3 tygodnie prawie 9cm w pasie:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cena/jakość bardzo dobre

Zmieniony przez - selgar w dniu 2006-11-05 17:47:26
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
powiem tyle, ze nawet dobry, cena/jakosc, ale przy zastosowaniu dawek wiekszych niz zaleca producent, jak juz ktos wspomniał idealne rozwiązanie jako uzupełniacz np tussipectu
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Therm Line II®

Następny temat

Olimp - Top Mass®

WHEY premium