SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Therm Line II®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27167

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958



Opis

- Środek ułatwiający redukcję tłuszczu zapasowego.
- Zawiera najsilniejsze poznane dotąd substancje żywieniowe o działaniu termogenicznym.
- Przyspiesza przemianę materii.
- Zmniejsza apetyt.

OLIMP THERM LINE II to suplement diety silnie aktywujący proces rozpadu tłuszczu w organizmie, zawierający w swoim składzie najsilniejsze, poznane dotąd substancje żywieniowe o działaniu termogenicznym (wpływające na spalanie tkanki tłuszczowej pod wpływem zwiększonej termogenezy/ temperatury) oraz składniki aktywnie wspierające ich działanie.

Dlaczego przybieramy na wadze?
Czy to wina wieku lub uwarunkowań genetycznych? A może zbyt dobrze lubimy zjeść lub za mało się ruszamy? Bez względu na to, co predysponuje nas do nadwagi, jedno jest pewne: organizm zbyt chętnie magazynuje kalorie oraz słabo je spala. Jednym słowem, problem tkwi w przemianie materii. Przyczyny pogorszenia metabolizmu mogą być różne: niewłaściwa dieta, brak aktywności fizycznej, rzucenie palenia, zbyt częste kuracje odchudzające, niektóre zaburzenia zdrowotne, itp. Skuteczna walka z nadwagą jest więc możliwa tylko wtedy kiedy nasz metabolizm mocno się uaktywni. A w tym najbardziej pomagają hormony. Adrenalina i noradrenalina Te dwie wyjątkowe substancje produkowane przez organizm przyspieszają akcje serca, zwiększają ciśnienie krwi oraz silnie intensyfikują rozpad komórek tłuszczowych. Są szczególnie aktywne w warunkach zwiększonego wysiłku fizycznego, stąd wszelkie programy odchudzające wspierane aktywnością ruchową odznaczają się wyjątkową skutecznością. Kiedy brakuje ruchu fizycznego , hormony odpowiedzialne za pobudzanie przemiany materii i spalanie tłuszczu hamują swoją aktywność, udostępniając miejsca substancjom odpowiedzialnym za magazynowanie kalorii. Efekt Obniżenie tempa metabolizmu i wzrost masy tłuszczowej ciała. Nie wiec dziwnego, że systematyczny ruch fizyczny uważany jest za najbardziej skuteczny "lek" odchudzający.

A jeżeli ktoś nie lubi ćwiczyć?
Niekoniecznie musi być skazany na nadwagę. Co więcej, stosując odpowiednie metody może przyspieszyć swoja przemianę materii i uaktywnić tempo spalania tłuszczu, nawet bez większej aktywności fizycznej. Jak to możliwe? Aktywność hormonów odpowiedzialnych za przemianę materii i spalanie tłuszczu może zostać uaktywniona czynnikami żywieniowymi, poprzez zastosowanie naturalnych substancji o tzw. działaniu termogenicznym.

Termogeniki - co to takiego?
Pod tajemniczym hasłem kryją się specjalne składniki odpowiedzialne za produkcję ciepła przez organizm, czyli wzmożone spalanie kalorii. Związki termogeniczne występują w różnych produktach żywnościowych, jednak ze względu na niewielkie ich stężenie w pokarmie nie wywołują spektakularnych efektów. Wyjątkowe możliwości stwarza jednak zastosowanie termogeników w formie suplementacji żywieniowej (OLIMP THERM LINE) . Specjalnie wyselekcjonowane związki termogeniczne z pokarmów roślinnych silnie pobudzają aktywność metaboliczną organizmu, stymulują rozpad tkanki tłuszczowej oraz wzmagają spalanie jej zasobów z dużym rozproszeniem energii. W efekcie dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, wzrostu temperatury ciała i silnego uszczuplenia rezerw tłuszczowych. Pod wpływem suplementacji , w organizmie zachodzą przemiany metaboliczne podobne jak pod wpływem aktywnych ćwiczeń fizycznych.

Skład:
Ekstrakt guarany, ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, winian l- karnityny, L-tyrozyna, kofeina, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu- substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.




Zalecane dawkowanie

2 kapsułki 2 razy dziennie – ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.



Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE THERM LINE II
Porcja 2kap.
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 60 kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Ekstrakt zielonej herbaty 300 mg
- w tym EGCG Epigallocatechin Gallate 165 mg
Ekstrakt guarany 250 mg
- w tym kofeina 50 mg
Ekstrakt gorzkiej pomarańczy 165 mg
Kofeina 70 mg
L-tyrozyna 100 mg
L-winian L-karnityny 200 mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 23:13:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
Gdy nie ma czasu na kawe :)

pobudzenie podobne :)

przy redukcji mialem jako wspomagacz wiec samego w sobie ocenic nie potrafie :)

na korzysc przemawia CENA

pzdr

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8162
To nie ECA, ale dobry produkt dla kobiet za naprawdę dobre pieniądze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1182
może i dobry ale np. ja miałam wysyp na twarzy nie do opisania... potem kilka tygodni musiałam się jako tako doprowadzić do normalnego wyglądu... ale powera daje niezłego

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne dziewczynki idą gdzie chcą!
dzien bez keczupu jest dniem straconym - mejd baj ikonka ®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
żona dziś łykła i mówi że trochę ją w brzuchu muli. Może tak być na początku? Nigdy nic takeigo nie brała wcześniej.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
ja nie polecam, na mnie nie działało a po za tym bóle brzucha, źle się czułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 458
przed wysiłkiem wskazane - ładnie sie wypocic mozna :) 3 puchy mam zjedzone, oceniam na 6/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3878
kupiłem jako wspomagacz do hydroxycuta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
zjadłem opakowanie i nic.. żadnego pobudzenia.. można łykać jak rutinoscorbin // kofeina na mnie mocno działa a tutaj nic.. Schudłem w pasie niby ale to dzięki siłowni i diecie... Wiec nie polecam raczej, lepiej zainwestowac wiecej jak sie chce szybszych efektów

Dużo lepszy jest TREC Thermo Fat Burner- cena okolo 49 zł 120 piguł. Po bieganiu miałem aż mokro w spodenkach od potu;] Efekty jak dla mnie bardzo dobre.. lecz nie regularnie brałem i bez diety..

ale nadal walcze mysle nad zakupem venoma lub Thyrotherm Next Generation

Zmieniony przez - pajacyna w dniu 2009-12-16 18:21:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
Bardzo dobry produktosobiscie go stosowalam nie mialam zadnych skutkow ubocznych stracilam po nim pare kilo ale nalezy pamietac ze dzieki samym tabletka nie schudniemy. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
:) Ja osobiście stosuje ten produkt i jestem zadowolona. Obecnie to już moje 3cie opakowanie i naprawdę widzę różnicę. Co prawda czuć po nim silne pobudzenie i nie radzę zażywać go pozniej niz 18sta bo zasnąć nie można;) Oczywiście do tego odpowiednia dieta i ćwiczenia, polecam dla kobiet zestaw ćwiczeń 6weidera na mięsnie brzuszka;) POLECAM !! :)

Ania Kraków

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - TCM Mega Caps®

Następny temat

Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps®

WHEY premium