SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - System Protein 80 - NOWA FORMUŁA

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12444

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Olimp System Protein 80 - 2200g - NOWA FORMUŁA







OPIS:

Olimp System Protein 80 to wysokobiałkowa odżywka w proszku zawierająca koncentrat białka serwatkowego charakteryzujący się lekkostrawnością i wysoką wartością biologiczną (BV=104) oraz czystą, ultrafiltrowaną albuminę jajeczną charakteryzującą się idealnym aminogramem i rozłożonym w czasie trawieniem i wchłanianiem.

OLIMP System Protein 85 wzbogacony został l-karnitynę wspomagającą metabolizm tłuszczów oraz lecytynę będącą źródłem choliny i inozytolu - składników o wysokiej aktywności biologicznej. Kompleks witamin i składników mineralnych wspomaga właściwy przebieg procesów metabolicznych związanych z obrotem i wykorzystaniem aminokwasów w organizmie człowieka oraz regeneracją wszystkich tkanek. Preparat stanowi uniwersalne rozwiązanie zarówno w okresie okołotreningowym jak i o innych porach dnia oraz przed nocnym spoczynkiem.

OLIMP System Protein 85 jest przeznaczony do stosowania jako suplement diety uzupełniający dietę w białko zwierzęce. Polecany jest ludziom aktywnym fizycznie, zwłaszcza sportowcom dyscyplin siłowych, wytrzymałościowych i sylwetkowych oraz osobom mającym zwiększone zapotrzebowanie na proteiny, jak i wszystkim którzy nie pokrywają zapotrzebowania z konwencjonalnych źródeł pokarmowych. Charakteryzuje się nietuzinkowym smakiem i bardzo dobrą rozpuszczalnością i przyjemną, lekką konsystencją.

Dostępne w smakach: waniliowym, czekoladowym, truskawkowym, bananowym

SPOSÓB UŻYCIA:

1-3 porcji dz. - szczególnie przed snem i po przebudzeniu, a także pomiędzy posiłkami i po treningu. 1 porcję (35g - 90 jednostek miarki Olimp lub 6 płaskich łyżek stołowych) rozpuścić w 100ml wody.
SKŁADNIKI:

97% kompleks białkowy (koncentrat białek serwatkowych, ultrafiltrowane białko jaja), 1,5% kakao (dla smaków: czekoladowy, czekoladowo-miętowy, toffi), aromaty, kawa naturalna instant, aromaty, kawa zbożowa instant (dla smaków: kawowy, cappuccino), kwas jabłkowy - regulator kwasowości, lecytyna, guma ksantanowa - zagęstnik, chlorek potasu, acesulfam K, sukraloza - substancje słodzące, winian L-karnityny - substancja wzbogacająca, witaminy: (kwas L-askorbinowy (wit.C), octan dl-α-tokoferylu (wit.E), nikotynamid (niacyna), D-biotyna, octan retinylu (wit.A), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek pirydoksyny (wit.B6), cholekalcyferol (wit.D), kwas pteroilomonoglutaminowy (folian), monoazotan tiaminy (wit.B1), ryboflawina (wit.B2), cyjanokobalamina (wit.B12)), barwniki: E 129 (dla smaków: truskawkowy, truskawkowo-bananowy, czarna porzeczka, wiśniowy, malinowy), E 110 (dla smaków: pomarańczowy, wieloowocowy, jogurtowo-waniliowy), E 150c (dla smaków: toffi, kawowy, czekoladowy, czekoladowo-miętowy, orzecha laskowego i cappuccino), E 104 (dla smaków: bananowy, jogurtowo-cytrynowy i cytrynowy).

Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna 1526 kJ / 365 kcal
Białko 77 g
Węglowodany 5,7 g
w tym cukry 3,98 g
Tłuszcz 3,8 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,02 g
Błonnik pokarmowy 0 g
Sód 0,3 g
Lecytyna 200 mg
w tym:
Cholina 46 mg
Inozytol 28 mg
L-karnityna 30 mg
Aminokwasy na 100g
łącznie: 77000 mg
w tym:
L-kwas glutaminowy 12224 mg
L-leucyna 7444 mg
L-kwas asparaginowy 7501 mg
L-lizyna 6002 mg
L-prolina 4038 mg
L-walina 4715 mg
L-izoleucyna 4396 mg
L-treonina 4525 mg
L-alanina 4289 mg
L-seryna 5075 mg
L-fenyloalanina 3178 mg
L-tyrozyna 2490 mg
L-arginina 2945 mg
L-glicyna 2003 mg
L-metionina 2358 mg
L-h

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 14:45:30

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1513
Witam, mam pytanie odnośnie tego białka, a mianowicie czy to białko jest szybko wchłanialne czy wolno wchłanialne? :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
koncentrat białek serwatkowych, ultrafiltrowane białko jaja

pomysl...

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
molu86 pomyśl sam , że może nie każdy jest taki mądry jak ty i nie zna się na składzie , więc z łaski swojej jeżeli wiesz to napisz a nie pomyśl ... ja osobiście nie jestem expertem ale myśle że wolno ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1513
Molu, Yeavin ma racje. Nie siedzę w odżywkach tyle co niektórzy a przynajmniej ty więc się na tym nie znam a zapewniam ciebie że jakbym wiedział to bym nie pytał. Więc jeśli mogę uzyskać odpowiedź byłbym bardzo wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5482
a wiec tak niby na opakowaniu ze jakis "new super taste" , a ja powiem tak smaaak bardzoo slaby, pilem do tej pory glownie bialeczka vitamin shopu i daje zawsze szklanke mleka i smak jest kozak , tutaj mam smak czeko, to czuje samo mleko w sumie, mialem kiedys jakeis inne bialeczko olimpa smak wanilia i bylo spoko tu niestety sie troche zawiodlem i nie zakupie wiecej tego bialka, wiem ze smak to nie wszystko ale skoro jest taka konkurencja na rynku to czemu nie brac smaczniejszego , zreszta sklad tez nie zachwyca... , aha dodam ze zawsze sypie 50g ...

Zmieniony przez - nielottt w dniu 2010-11-11 10:40:28

rośnij w siłę...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Albuminy mają srednią czas wchłaniania,
Koncentrat jest najwolniej wchałanialną formą najszybciej wchłanialnej serwatki. Czyli wchłanialność ogólnie średnia ( pod względem czasu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1189
skład nie jest zły, właśnie przyszła paka, w poniedziałek zrobie porcje to powiem co i jak ze smakiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1145
i jak Panowie ?
smak ok ? w sobotę jadę na zakupy i chętnie wypróbowałbym to białeczko

children of the KoRn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
w foliach 700g jest miarka? bo nie wiem czy nigdzie mi sie nie zakopała :)

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
smak czekolada - malo wyrazny ale po kilku porcjach zaczelo to byc zaleta i odskocznia od slodkich bialek innych firm, pije z woda rozpuszczalnosc wzorowa
moge polecic

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Profi Mass

Następny temat

Olimp - Chela Mag B6 Forte SHOT

WHEY premium