SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Super Whey Gainer®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25568

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958



OPIS

OLIMP Super Whey Gainer to odzywka węglowodanowo-białkowa najwyższej jakości, przeznaczona do stosowania jako uzupełnienie wysokokalorycznej diety w niezbędne składniki energetyczne i budulcowe. Wzbogacona została w l-glutaminę, taurynę i zestaw lipotropików (lecytyna: cholina i inozytol) w celu zwiekszenia potencjału anabolicznego, usprawnienia przemian metabolicznych i minimalizacji ryzyka "otłuszczenia" występującego często w wypadku stosowania dużych dawek odzywek masowych. Dodatkowo uzupełniona kompleks witaminowy.

Odpowiednie dawkowanie odżywki, zgodne z indywidualnymi brakami energetycznymi wyraźnie przyśpieszyć może przyrost beztłuszczowej masy ciała, wspomagając wzrost masy mięśniowej i siły. Polecana jest osobom aktywnym fizycznie, zwłaszcza ektomorfikom o szybkiej przemianie materii, mającym duże problemy ze zwiększaniem swojej wagi.

OLIMP Super Whey Gainer zawiera tylko składniki najwyższej jakości, między innymi koncentrat, izolat i hydrolizat białka serwatkowego oraz długołańcuchowe maltodekstryny. Dodatek wspomnianych wyżej aktywatorów metabolicznych czyni z niego produkt o uniwersalnych właściwościach. Odpowiednio zestawiona proporcja węglowodanów i protein zaspokaja zwiększone potrzeby energetyczne i budulcowe osób aktywnych w okresie intensywnych treningów ukierunkowanych na budowę masy mięśniowej.

SPOSÓB UŻYCIA


Przeciętnie stosuje się od 1-3 porcji dziennie (między posiłkami, bezpośrednio po treningu).

SKŁAD

Składniki: preparaty węglowodanowe (maltodekstryny, fruktoza, glukoza), preparaty białkowe (koncentraty, izolaty i hydrolizaty białek serwatkowych),kakao ( dla smaków : czekoladowy, czekoladowo-miętowy, toffi) , tauryna, L-glutamina, olej MCT, lecytyna -substancja wzbogacająca, aromaty identyczne z naturalnymi, składniki mineralne (węglan wapnia, fosforan trójwapniowy, chlorek chromu, fumaran żelazawy, chlorek potasu, jodek potasu, hydroksywęglan magnezu, siarczan manganu, molibdenian sodu, selenian sodu), sukraloza, acesulfam K -substancje słodzące, witaminy (wit. C, niacyna, wit. E, kwas pantotenowy, ryboflawina, wit. B6, tiamina, folacyna,wit. B12), barwniki.

Wartość odżywcza 100 g koncentratu zawiera co najmniej:
wartość energetyczna: 1785,00 kJ (427,0 kcal)
białko 30,0 g
tłuszcz 7,0 g
węglowodany 61,0 g
Lecytyna, w tym: 452,0 mg
Cholina 95,0 mg
Inozytol 59,0 mg
Tauryna 500,0 mg
L-glutamina 250,0 mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 23:05:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
Najlepszy i najbardziej opłacalny gainer jaki jadłem.
Dobra rozpuszczalność, dobre smaki, konkretny skład.
Szkoda że podnieśli jego cenę o ponad 50%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1398
bardzo dobry gainer moge go polecić!Masa poszła po nim 5kg!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2634
Elo, kupilem tego gainera i mam pytanie. Ile płaskich łyżek stołowych to 100g bo nie mam miarki :P z góry dzięki za odp.

Btw. Mam smak bananowy, smak znośny, rozpuszczalnosc b.dobra, prawie w ogole nie ma piany. Cena dobra ( choc nie najnizsza ). Ogolnie polecam.

Zmieniony przez - Paweł.S92 w dniu 2006-12-13 22:06:53

Smoke some chronic nigga ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1398
poszukaj dokładnie miarka musi byc
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2634

Smoke some chronic nigga ;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2634

Smoke some chronic nigga ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Stosuje drugi raz i jestem zadowolony i to bardzo ze smaku jak i ze składu. Nie zjadłem w życiu dużo gainerów ale tego moge polecić bo jest calkkiem ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
Własnie przyslai mi go z Olimpu za punkciki, po otworzeniu poczułem cudowny czekoladowy zapach, jednak po pierwszym łyku, dotarło do mnie że zapach i smak to dwie rozne rzeczy. NIestety nie smakuje tak samo jak pachnie, ale da sie wypic

Zmieniony przez - RuDy_17 w dniu 2007-01-21 13:06:09

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Nie wiem ale mi czekoladka bardzo smakuje,bardzo dobra rozpuszczalność ogólnie jestem zadowolony.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
Hmm moze dlatego tak twierdze bo porównuje czekoladę olimpu z czekolada treca, ktrora mi zdecydowanie bardziej smakowala

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Sojavit 85®

Następny temat

Olimp - System Protein 65®

WHEY premium