SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Sojavit 85®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42470

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


OPIS

OLIMP SOJAVIT 85 to odżywka proteinowa zawierająca najwyższej jakości izolat białka sojowego. Izolat białka sojowego to pełnowartościowe białko roślinne bogate w izoflawony, substancje wpływające korzystnie na wiele procesów fizjologicznych w organizmie człowieka.

Izoflawony sojowe mogą hamować nadmierną aktywność estrogenów konkurując z nimi o "miejsce" w tych samych receptorach, polecane są więc mężczyznom chcących maksymalnie wykorzystać potencjał endogennego testosteronu (zbyt wysoka aktywność estrogenów hamuje potencjał męskiego hormonu). Z drugiej strony z racji swojego podobieństwa do żeńskich hormonów płciowych mogą jakoby "uzupełniać" ich niedobór, co niezmiernie istotne jest dla kobiet w okresie menopauzy. Izoflawony sojowe zmniejszają również powstawanie wolnych rodników tlenowych.

OLIMP SOJAVIT 85 to wyjątkowo uniwersalny preparat proteinowy, przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety w wysokiej jakości białko sojowe i bioaktywne związki zwane izoflawonami. Nadaje się zarówno dla osób aktywnych, w tym sportowców (zwłaszcza wegetarian i wegan), jak i dla osób o mniejszej aktywności fizycznej. Preparat można mieszać zarówno z mlekiem jak i z wodą i stosować jako uzupełnienie bądź zamiennik wybranych posiłków.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat najlepiej przyjmować 1-3 razy dziennie po 20 - 35 g.

SKŁAD

Składniki: izolat białka sojowego, lecytyna, aspartam, acesulfam K - substancje słodzące, witaminy: (kwas askorbinowy - wit.C, octan tokoferolu - wit. E, niacyna, biotyna, octan retinolu - wit. A, pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny - wit. B6, cholekalciferol - wit. D3, kwas foliowy, tiamina - wit. B1, ryboflawina - wit.B2, cyjanokobalamina - wit. B12),winian L-Karnityny.
! 100 g / 85 g białka, 5 g węglowodany w tym: 1 g cukry, 3 g tłuszczu w tym: 0,8 g nasycone kwasy tłuszczowe, 0 g błonnik pokarmowy, 1,4g sód
Dostępne opakowania: 750 g, 2250 g

Wartość odżywcza 100 g koncentratu zawiera co najmniej
Wartość energetyczna: 1737 kJ / 415 kcal
Białko 85 g
Tłuszcz 3 g
Węglowodany 12 g


Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 13:37:14

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 13:38:46

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 23:02:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Jestem wegetarianką i sądzę, że to białko jest super. Jeśli chodzi o smak to moim zdaniem jest okej. Przypomina rozwodnioną kaszę manną z napojem sojowym, ale to moja subiektywna opinia. Rzeczywiście, nie rozpuszcza się rewelacyjnie, wymaga dwóch minut intensywnego mieszania. Cena jest zachwycająca :) Polecam, polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Hmm zdania sa podzielone co do bialek sojowych nie wnikam, ale jesli chodzi o ten konkretny produkt to jestem raczej na nie.
Smak tylko naturalny, smakuje jakos tak nie za bardzo.
Rozpuszczalnosc nie istenieje tak samo jak smak zreszta .
Cena nie wygurowana jak moglo by sie wydwac ale w zasadzie bez rewelacji, stosuje czasmi zamiast bialego sera przed senm i/lub do sniadania zeby dobic brakujace bialko...
Pozdro
1

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Do tego produktu mam mieszane uczucia. Z jednej strony dobry dodatek do diety, pełny aminogram, dobra cena, tylko jest jedno ale...smak! Próbowałem różnych metod, bez skutku, smak soi jest nie do zabicia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
smak przeokrop-ny ale poradzilem sobie z tym niedawno sypie 8 łyżek czekolady w proszku (no wiecie do picia ) i jakos dobrze nawet smakuje
to co kusi w produkcie to dobra cena...
Aha jeszcze na poczatku brania miałem MEGA sojowe pierdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Smak nawet mi nie przeszkadzał, ale białko sojowe nie jest chyba dla moich jelit ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na smak nie narzekam :) jak przed snem piłem z mlekiem to troszkę słodkie było, ale przeszło:)
Rozpuszczalność faktycznie kiepska, odrobina wody i lepiła się do ścianek i siateczki shakera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 240 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6020
Z mlekiem i malibu lepiej wchodzi
Ale chyba provit bardziej mi podszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Jak dla mnie smak okropny. Probowałem mieszac z czekoalda ale i tak czuc soje. Zaleta to cena. RAczej jestem na nie

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
przyjalem tylko jedna porcje i oddalem kumplowi...smak ochyda-a raczej jego brak,rozpuszczalnosc slaba...malo sie niepozygalem po wypiciu tej jednej porcji...przez to mam awersje na wszystko co sojowe
1

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
to białko polecane jest głównie dla osób w wieku średnim i podeszłym

pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam ja wypilem wczoraj porcje, smak nie jest cudowny ale nie jest najgorszy. spokojnie mozna stosowac jako zamiennik twarogu.

i jest tanie, to tez sie liczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Skrzyp Plus®

Następny temat

Olimp - Super Whey Gainer®

WHEY premium