SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - RedWeiler

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44919

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681



RedWeiler

Opis
- Rewelacyjna przedtreningówka o innowacyjnym składzie.
- Maksymalne zwiększenie produkcji tlenku azotu.
- Zwiększenie przepływu krwi przez mięśnie.
- Zwiększenie wytrzymałości około treningowej.
- Lepsza koncentracja.
- Unikatowy smak.

REDWEILER - TYLKO DLA NAJTRWALSZYCH I NAJBARDZIEJ ZDETERMINOWANYCH FACETÓW.
Jeśli czujesz, że nie stać Cię na ekstremalny wysiłek na treningu, to lepiej tego nie bierz, są przecież na rynku dużo słabsze produkty, które możesz stosować.
Skład REDWEILER® został skomponowany, aby osiągnąć maksymalne zwiększenie produkcji tlenku azotu, przepływu krwi przez mięśnie, wytrzymałości około treningowej, skupienia i zaangażowania w trening. Finalnie przełoży się to na przyspieszenie rozbudowy masy mięśniowej i wzrost tempa spalania tkanki tłuszczowej.

AŻ 80 PROCJI W JEDNYM OPAKOWANIU.
Niezależnie od tego ile ważysz, ani jak długo ćwiczysz, podchodź do Redweiler® z najwyższym respektem i zaczynaj od minimalnych dawek. Ciągle miej świadomość, że to diabelnie mocny produkt. Nawet te dawki sugerowane dla Twojej wagi ciała czasami mogą okazać się za silne i strasznie Cię „porobić”. Tak że „oswajaj” się z Redweilerem małymi kroczkami, a jak uznasz, że potrzebujesz większego „POWERA”, wtedy nie ma problemu, możesz stopniowo zwiększać dawkę o kolejne 6 gram. Synergia działania składników jeszcze nigdy nie była tak silna, jak w przypadku REDWEILER®. Upewnij się też, że nie jesteś uczulony na którykolwiek ze składników preparatu i dobrze tolerujesz ich wysokie dawki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj swój plan suplementacyjny z lekarzem, dietetykiem lub trenerem.

CZYSTA MOC! Bo to produkt o bardzo wysokiej koncentracji składników aktywnych w małej, łatwej do spożycia i wygodnej w dozowaniu porcji!


ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU NASZYCH SPECJALISTÓW I POZNAJ NOWE OBLICZE SIŁY, POMPY I WYTRZYMAŁOŚCI!


ARMAGEDDON Pump formula - maksymalna POMPA mięśniowa:

jest źródłem cytruliny i argininy uczestniczących w molekularnym cyklu syntezy w organizmie tlenku azotu (NO), rozszerzającego naczynia krwionośne, efektem czego jest ZWIĘKSZANIE ROZMIARÓW MIĘŚNI OSOBY ĆWICZĄCEJ
zastosowanie w formule jonów optymalizujących nawodnienie przestrzeni międzykomórkowej wpływa na okołotreningowe zwiększenie rozmiarów mięśni, co również zapobiega odwodnieniu
wysoka wchłanialność z przewodu pokarmowego składników formuły poprzez wykorzystanie substancji wzmagających ten proces
zawiera składniki tworzące bufor krwi, pozwalające na wydajny transport produktów przemiany materii z komórek mięśniowych do narządów wydalających

BERSERKER’S Performacne Blend – zwiększa maksymalną wytrzymałość w trakcie treningu dzięki dostarczeniu substratu do wytwarzania ATP, transportera grup fosforanowych i użyciu składników zapewniających stabilność środowiska wewnątrzkomórkowego:

podwójny bufor „fosforanowo-prekarnozynowy” zapobiegający niekorzystnym zmianom środowiska wewnątrzkomórkowego, co zapewnia stałą i wysoką wydajność syntezy ATP
zawiera składniki transportujące grupy fosforanowe do efektywnego wytwarzania ATP
synergizm działania beta-alaniny i kreatyny znacznie efektywniej poprawiający zaopatrzenie pracującej komórki mięśniowej w wysokoenergetyczną cząsteczkę,
zastosowanie dwóch form kreatyny (monohydratu i jabłczanu) skutkuje przedłużoną kinetyką absorpcji do komórki mięśniowej tej erogenicznej cząstki
witaminy z grupy B odpowiedzialne są za wydajne pozyskiwanie z tłuszczów i węglowodanów, podstawowych substancji do późniejszej syntezy ATP

Red FURY Martix - aktywacja centralnego układu nerwowego i wzrost motywacji wysiłkowej:

zawiera składniki pobudzające aktywność ruchową i motywujące do najcięższych wysiłków
dodatkowo użyte związki, przyczyniają się do poprawy nastroju, skupienia i motywacji w stanach silnego obciążenia fizycznego, jak również stanowią substrat to syntezy „hormonów walki”
bardzo silne substancje naturalnego pochodzenia, aktywują uwalnianie ogromnych zapasów energii zgromadzonych w tkance tłuszczowej, w czasie przedłużających się wysiłków
powoduje poprawę ogólnego samopoczucia
zawiera tylko i wyłącznie, najwyższej jakości standaryzowane ekstrakty roślinne

Zalecane dawkowanie

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie - w zależności od wagi ciała sugeruje się następujące dawkowanie produktu: do wagi 75 kg - 1 porcja 6 g, 75 kg - 90 kg - 1 porcja 12 g, powyżej 90 kg - 1 porcja 18 g, na około 30 minut przed treningiem. Wielkość porcji dla danej wagi może być modyfikowana w zależności od indywidualnych potrzeb, planowanej intensywności wysiłku oraz wrażliwości na działanie preparatu. 1 porcję 6 g (10 jednostek = 1/4 miarki = 1 płaska łyżka stołowa) rozpuścić w 100 ml wody. Porcje 12 g i 18 g rozpuścić odpowiednio w 200 ml i 300 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE REDWEILER
Porcja 6g
Ilość porcji w opakowaniu 80
Opakowanie 480g
Zawartość jednej porcji zaw:
Armageddon Pump formula: 2351 mg
Alfa-ketoglutaran L-argininy 1100 mg
Jabłczan cytruliny 750 mg
Cytrynian trisodowy 500 mg
Witamina B6 0,93 mg
Berserker’s Performance Blend: 2540 mg
Beta-alanina 1100 mg
Monohydrat kreatyny 750 mg
Jabłczan kreatyny TCM (tri creatine malate) 350 mg
Fosforan wapnia 323 mg
Niacyna (ekwiwalent niacyny) 16 mg
Witamina B1 0,92 mg
Red FURY Matrix: 260 mg
L-tyrozyna 150 mg
Kofeina 100 mg
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (8% kapsaicyny) 7 mg
Ekstrakt pieprzu czarnego (95% piperyny) 3 mg





Test
https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_Olimp_RedWeiler,_Fire_Snake_Gladius,_USP_Labs_Jack3d_Micro-t905447.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-25 14:36:16

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 94 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19396
Wczoraj wleciała porcja 12g, mhm pije dużo kawy, używam SFD ENERGY gdzie dużo kofy jest, a to pobudziło dobrze, jedyny minus ogromna potliwość po tym, naprawde nie spodziewałem się,potliwość podobna jak na spalaczu. Generalnie polecam bo wleciał konkretny trening, i lepiej się ćwiczyło niż na samej kofie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Kupiłem dzisiaj ten produkt i mnie dosłownie zmiażdżył może pobudzenia to wielkiego nie było ale zero zmęczenia,pompa masakra była już po kilku seriach a mięśnie jak balony nabite,produkt trafiony w 10tkę i godny uwagi pzdr/
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 181
rewelacyjna koncentracja, mega skupienie, bardzo dobrze mi się na tym produkcie trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315
Rewelacyjna przedtreningówka.
Warto kupić.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
kupiłem przed świętami własnie jestem w połowie puszki ,połączyłem z bcaa xplode i tribulonem ,rewelka za 200pln mam cykl 10 tygodniowy i narazie jestem bardzo zadowolony
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
Z grubsza to samo co SAW, mało wypełniaczy w środku to samo, cenowo podobnie,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3781
pierwsze tydzien treningu na tym jest świetny, pompy może nie ma dużej, ale pobudzenie ogromne, nawet po skończonym treningu ma sie ochote na więcej. Jednak później już nawet potrójna dawka nie rusza, przynajmniej w moim przypadku. Dlatego Jak dla mnie Tylko Dobry produkt. Moja waga i staż to 84kg i około 3 lata. Jak dla mnie Mesomorph bije na głowe redweilera, NO Xpolde z BSN też lepsze, przynajmniej starsza wersja bo 2.0 nie jadlem.

Zmieniony przez - Ciornyy w dniu 2013-02-01 13:40:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo dobry produkt przedtreningowy ze stajni Olimpu,w końcu trafionyPrzedtreningówki nie były mocną stroną Olimpu aż do teraz.Kupiłem puchę,jestem po dwóch treningach i przy dawce sugerowanej przez producenta-około 20g przy troszkę ponad 90kg wagi odnotowałem pobudzenie i pompę nie ustępującą produktom zza oceanu,jedyny minus,że wychodzi mało ekonomicznie,mogłoby być choć ze 100 gram więcej za tą kasę.Aspekt smaku-dla mnie akurat w ogóle nieistotny-muszę przyznać,że naprawdę dobro totoPolecam spokojnie z czystym sumieniem,nie jest to może taki mózgotrzep jak mesomorph,ale przecież my nie mamy fazować tylko ćwiczyć
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie myślałem, że doczekam się dnia, kiedy będzie w końcu dobra przed treningówka od olimpu, a tu proszę !
Dostałem 3 sample na próbę i miazga
Sugerowane były 2 porcje dla mnie, ale zapodałem tylko 1 i na prawde trening rewelka. Dobre napompowanie, motywacja też niczego sobie, produkt na 5
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - OLIMPEK Chela-Mag B6 Junior

Następny temat

Olimp - L-CARNITINE 1500 Extreme Blister

Wiecej