SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Reanimator

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24319

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Olimp - Reanimator - 1425 g







OPIS:

OLIMP REANIMATOR to kompleksowy preparat potreningowy zawierający absolutnie wszystkie substancję potrzebne do prawidłowego, sprawnego przebiegu procesów regeneracyjnych. Hamuje katabolizm, przyśpiesza anabolizm, zmniejsza uczucie zmęczenia, regeneruje nie tylko tkankę mięśniową, ale cały aparat ruchu, korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego.

OLIMP REANIMATOR zawiera komplet najważniejszych aminokwasów, zestaw anabolików, antykatabolików, wysoko-cząsteczkowe węglowodany i komplet substancji wpływających korzystnie na strukturę i funkcjonowanie stawów. Nie zawiera kreatyny, może być stosowany zarówno w okresie budowania masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej, zwiększaniu siły i zdolności wysiłkowych, przez sportowców wszystkich dyscyplin na każdym poziomie wytrenowania, a zwłaszcza w okresie wyjątkowo intensywnych treningów, zawodów sportowych

OLIMP REANIMATOR przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe, aktywne fizycznie, zwłaszcza przez sportowców wyczynowych jako środek wspomagający regenerację powysiłkową. Zawiera wysokie dawki składników aktywnych. Sugerowana porcja odpowiada bardzo wysokiemu zapotrzebowaniu osób trenujących na najwyższym poziomie intensywności, porcję jednorazową można umniejszyć wg indywidualnych potrzeb.


Sposób użycia:

Jedną porcję (95g proszku - ok.180 jednostek miarki OLIMP lub 8 płaskich łyżek stołowych rozpuścić w 350ml wody). Stosować 1 raz dziennie bezpośrednio po treningu.
Skład:

POST WORKOUT GLYCAMINO LOAD MATRIX (WaxyMaize wysokocząsteczkowa, długołańcuchowa woskowa skrobia kukurydziana, kompleks poli- i oligosacharydów, izomaltuloza*), ANABOLIC POST WORKOUT PRO - PEPTIDE MATRIX (hydrolizat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych, micelarna kazeina, peptyd glutaminowy), ANABOLIC POST WORKOUT LEUCI - BCAA MATRIX (ester etylowy L-leucyny HCl, L-leucyna, ester etylowy L-waliny HCl, L-walina, ester etylowy L-izoleucyny HCl, L-izoleucyna), pH CONTROL & GROWTH POST WORKOUT MATRIX (alfa ketoglutaran argininy, ester etylowy L-glutaminy HCl, L-arginina HCl, glicyna, ester etylowy L-argininy HCl, ester etylowy tauryny HCl, ester etylowy cytruliny HCl, ester etylowy β-alaniny HCl), POST WORKOUT JOINT REGENERATOR (kolagen (hydrolizat żelatyny), siarczan glukozaminy 2KCl, hialuronian sodu), kwas jabłkowy, kwas cytrynowy - regulatory kwasowości, aromaty, guma ksantanowa, guma celulozowa - zagęstniki, dwutlenek krzemu, wodorofosforan wapnia - substancje przeciwzbrylające, cyklaminian sodu, sacharynian sodu, aspartam, acesulfam K - substancje słodzące, barwniki E104.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Najlepiej smakuje schłodzony! Uwaga: dopuszczalne zbrylenie produktu i lekka zmiana barwy, nie wpływające na jego jakość i działanie. Zawiera gluten pochodzenia pszenicznego.

* Informacja żywieniowa na porcję (95g)
*

ANABOLIC POST WORKOUT LEUCI - BCAA MATRIX 10 g
Ester etylowy L-leucyny HCl
L-leucyna
Ester etylowy L-waliny HCl
L-walina
Ester etylowy L-izoleucyny HCl
L-izoleucyna
* pH CONTROL & GROWTH POST WORKOUT MATRIX 4 g
Alfa ketoglutaran argininy [AAKG]
Ester etylowy L-glutaminy HCl [GEE]
L-arginina HCl
L-Glicyna
Ester etylowy L-argininy HCl
Ester etylowy tauryny HCl
Ester etylowy cytruliny HCl
Ester etylowy β - alaniny HCl
* POST WORKOUT GLYCAMINO LOAD MATRIX 51 g
WAXY MAIZE Wysokocząsteczkowa, długołańcuchowa woskowa skrobia kukurydziana
Kompleks poli- i oligosacharydów
Izomaltuloza*
* ANABOLIC POST WORKOUT PRO - PEPTIDE MATRIX 18 g
Hydrolizat białek serwatkowych
Izolat białek serwatkowych
Micelarna kazeina
Peptyd glutaminowy
* POST WORKOUT JOINT REGENERATOR 5,2 g
Kolagen
Siarczan glukozaminy
Kwas hialuronowy

* - Izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy.

Wartość odżywcza

Na porcję (95g):
Wartość energetyczna: 1295,8 kJ/ 310 kcal; Białko: 30g; Węglowodany: 47g, w tym cukry: 2g; Tłuszcz: 0,2g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0g; Błonnik pokarmowy 0g; Sód 0g.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 12:49:46

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 12:52:12

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smak beznadziejny niestety jak dla mnie. Spełnia swoje zadanie po treningu, ale wg mnie produkt przereklamowany za bardzo i przesadzony opis.

7/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
ktoś to testował? Co lepsze, anabolic window Nutrabolics?

Kupilem dwie puchy Reanimatora. Bardzo dobra regeneracja potreningowa, jeśli chodzi o mnie to działa w 100% Zero zakwasów na drugi dzień, łykam to razem z glutaminką i świetnie działa. Zawsze mialem za***. zakwasy po treningu, rano nie mogłem zebrać się z łóżka, teraz jest o wiele lepiej. Mam wrażenie nawet, ze lepiej sie po tym śpi... .

Jesli chodzi o rozpuszczalność i samk, nie jest najgorzej, cytrynowy (poprawiony) smakuje dobrze, no i nie trzeba długo machać szejkerem. Ogólnie polecam, na mnie działa super, regeneracja poprawiona o 100%

Zmieniony przez - Suchy. w dniu 2010-06-26 23:35:10

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 948
Zero zakwasów, pełny relaks. Szybko się przyrządza a jeszcze szybciej czuć efekt. Godzinę po treningu i wypiciu porcji Reanimatora mam zawsze ochotę wrócić na siłownię. Zawsze czekam na następny trening z niecierpliwością. Smak jak to smak, czuć chemię i żadne ulepszanie smaku nie pomoże. Od siebie dodam, że przyrządzony w lekko ciepłej przegotowanej wodzie konsystencja i smak znacznie się poprawia niż po mieszaniu z wodą letnią bądź zimną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
jestem po pierwszej porcji . dałem 3,5 miarki czyli według wagi około 90 gram na 400 ml wody. Sam smak nienajgorszy - taka gorzkawo-kwaśna cytryna. Jednak konsystencja fatalna. po wypiciu troche muliło przez kilkanaście minut, ale zjadłem posiłek po niecałej godzinie ze smakiem więc jest nieźle.
Znowu mam nerwy na olimp za ściemę z miarką. Otóż sugerowane prze nich 180 jednostem miarki olimp to wychodzi jakieś 120 gram reanimatora! Jak ktoś tak zrobił z 350 ml wody to nie dziwię sie że miałcięzko wypić i potem pawia puścił.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5350
Wiec tak z mojej strony nie POLECAM tego produktu ze względów smakowych,
Nie potrafię tego wypić, zmniejszyłem dawkę do 1/4 i dalej jest kłopot.
Nie wiem jak inne smaki ale ja mam cytrynkę.

CipiS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
ja miałem tak cięzko skończyć że dawałem jakieś 70 gram i do tego 30 gram carbo. jakoś wypić się dało, al enigdy więcej tego supla. pierwszy którego miałem ochotę kilka razy spłukać w kibelku!

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
Obrzydliwy w smaku, ma taki chemiczno-kwasny smak.
1

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Próbowałem nowego smaku , dostalem próbke :) duzo lepszy niz wczesniejsza odslona !!

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29333
Smak normalny. Komu nie smakuje to niech spróbuje horsa lub flota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3329
Nowy smak, dobry, cytrynowy, dobra rozpuszczalność, trochę "piachu" w shakerze, jednak konkretny skład, ale cena zdecydowanie za wysoka, sam kupiłem w nowym opakowaniu za 100 zł i to jest max co można za ten produkt zapłacić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82915
o gdzie za tyle dorwales kamil? ja mialem stara wersje i niestety smak .....

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Perfect Body MRP

Następny temat

Olimp - Baton Twister

WHEY premium