SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Pure Whey Isolate 95®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44232

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


OPIS:

OLIMP Pure Whey Isolate
to preparat wysokobiałkowy zawierający w składzie najwyższej jakości czysty izolat białka serwatkowego charakteryzujący się najwyższą wartością biologiczną BV=159. Przeznaczony jest do stosowania przez osoby aktywne fizycznie, jako uzupełnienie diety w szybko-wchłanialne proteiny zarówno w okresie zwiększania masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej jak i w każdym innym wypadku zwiększonego zapotrzebowania na białka lub przy niedostatecznej ich podaży w diecie.

Izolat białka serwatkowego charakteryzuje się bardzo wysoką zwartością aminokwasów egzogennych, w tym leucyny i pozostałych aminokwasów rozgałęzionych mających kluczowe znaczenie dla rozwoju masy mięśniowej i procesów związanych z regeneracją powysiłkową, wykazujących silną aktywność antykataboliczną i anaboliczną. Jest lekkostrawny, dobrze rozpuszcza się zarówno w wodzie jak i mleku i wchłania się niemal błyskawicznie.

OLIMP Pure Whey Isolate, to izolat białka serwatkowego wzbogacony kompleksem najważniejszych witamin i składników mineralnych. Charakteryzuje się bardzo dobrą rozpuszczalnością, przyjemnym smakiem (kilka wariantów do wyboru) i lekką konsystencją.

SPOSÓB UŻYCIA

Przeciętnie stosuje się od 1-3 porcji dziennie (rano po przebudzeniu, między posiłkami, po treningu oraz przed snem).

Sposób przygotowania gotowego napoju:
1 porcję preparatu (30 g tj. 2,3 miarki) rozpuścić w ok. 200-300 ml przegotowanej chłodnej wody, mleka dokładnie wymieszać. Zaleca się stosować mikser. Nie gotować. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.

SKŁAD

Składniki : izolat białek serwatkowych, aromaty identyczne z naturalnymi, kakao ( dla smaków : czekoladowy, czekoladowo-miętowy,toffi ) aspartam /w najbliższym okresie składnik ten zostanie zastąpiony sukralozą/ i acesulfam K -substancje słodzące, witaminy (wit. C, niacyna, wit. E, kwas pantotenowy, ryboflawina, wit. B6, tiamina, folacyna, wit. B12), składniki mineralne (chlorek chromu, fumaran żelazawy, jodek potasu, siarczan manganu, molibdenian sodu, selenian sodu), barwniki.


Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 12:38:38

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 12:39:14

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 22:49:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
troche sie pyli jak sype do szejkera, ale rozpuszcza sie szybko bez problemow.mam czekolade.smak OK.Polecam...tylko cena boli...

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4039
potrzebny mikser...ale białeczko zdecydowanie lux...

"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3479
bardzo dobry w smaku i szybko się rozpuszcza polecam .cena :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Smak truskawka wypas, rozpuszczalnosc tak samo! Najlepsze bialko jakie pilem, polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
Ogólnie dobre białko, ale te 3 miarki to zdaje sie jakby było więcej niż 30gram. Trzeba bedzie dokładnie zważyć. I jeszcze u mnie na opakowaniu napisane jest że rozpuszczać w 100ml wody, tutaj w 200-300. Nie wiem czyja racja.

Zmieniony przez - alien_20 w dniu 2007-06-05 23:12:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Mam smak czekoladka i jest super tylko jak zauważyli koledzy cena trochę boli ale jest to jedno z lepszych białek jakie spożywałem. Polecam

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smak (wanilia) i rozpuszczalność dobra, solidny izolat. Polecam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3852
Ludzie przecież na zdjęciu jest białko z HI-tec,dlaczego jest w gablocie Olimpu. A jeżeli chodzi o Isolate Olimpa to jest bez smaku! rozrobiony z wodą smakuje jak woda! Nie polecam!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3881
Rozpuszczalność bardzo dobra, wanilia smakuje swietnie z mlekiem, z woda srednio smaczne, nie pieni sie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smak czekolada super, jedno z lepszych białek jakie piłam - ta czekolada bardzo mi podchodzi (piję tylko na wodzie). Nie mam żadnych sensacji żołądkowych, ani problemów z przetrawieniem tego izolatu. Piję zawsze po treningu.

Polecam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Pure Whey 80®

Następny temat

Olimp - Skrzyp Plus®

WHEY premium