SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Provit 85®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34415

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
OLIMP Provit 85 750g



OPIS

OLIMP PROVIT 85 to odżywka proteinowa zawierająca około 90% łatwo przyswajalnego białka (w suchej masie) w postaci izolatu sojowego, koncentratu serwatkowego i albuminy jajecznej z dodatkiem kompleksu witaminowo-mineralnego, który warunkuje prawidłowy przebieg wielu ważnych procesów metabolicznych związanych z obiegiem aminokwasów w organizmie ludzkim. Wzbogacony w aktywatory metaboliczne z lecytyny takie jak cholina i inozytol.

Izolat białka sojowego to pełnowartościowe białko roślinne, o wysokiej aktywności biologicznej. Albumina jajeczna charakteryzuje się niemal wzorcowym aminogramem i przedłużonych wchłanianiem aminokwasów do krwiobiegu. Koncentrat białka serwatkowego jest frakcją trawioną i wchłanianą szybko i sprawnie. Charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną i dużym stężeniem aminokwasów egzogennych, rozgałęzionych i argininy.

OLIMP PROVIT 85 jest przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety w uniwersalne białko o wysokim potencjale antykatabolicznym. Polecany jest ludziom aktywnym fizycznie, zwłaszcza sportowcom dyscyplin siłowych i sylwetkowych oraz osobom mającym zwiększone zapotrzebowanie na proteiny, czy też nie pokrywających zapotrzebowania z konwencjonalnych źródeł pokarmowych.

SPOSÓB UŻYCIA

W zależności od stopnia obciążenia wysiłkiem fizycznym preparat powinien być stosowany od kilku (2-3) razy dziennie

SKŁAD

Składniki : izolat białka sojowego, ultrafiltrowane białko jaja,hydrolizat białka serwatkowego, składniki mineralne (fosforan trójwapniowy, chlorek magnezu, węglan wapnia, fumaran żelazawy, siarczan manganu, chlorek chromu, jodek potasu, molibdenian sodu , selenian sodu), lecytyna, winian L-karnityny - substancje wzbogacające, aromaty naturalne lub identyczne z naturalnymi, acesulfam K, sukraloza-substancje słodzące, kwas jabłkowy- regulator kwasowości, witaminy (wit. C, niacyna, wit. E, kwas pantotenowy, ryboflawina, wit. B6, tiamina, folacyna, wit. B12), barwniki.

Wartość odżywcza 100 g koncentratu zawiera co najmniej
Wartość energetyczna: 1525,00 kJ
365,00 kcal
Białko min. 85,00 g
Tłuszcz max. 1,00 g
Węglowodany 6,00 g

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 11:02:38

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 22:47:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
pierwsza odżywka białkowa którą brałem
rozpuszczalność dobra(piłem z mlekiem)
smak ok
cena - 750 g chyba 44 złote wmiare
przyrosty- rewelacji nie było opracowałem jedną puche :(
resunsumując polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Miałem raz okazję spróbować:
Rozpuszczalność dobra i smak wyśmienity (wiśniowy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
rozpuszczalność : bez zastrzeżeń
smak : osobiscie mam orzech-czekolada, czuć konkretnie orzecha, ale bez rewelacji

ogólnie białeczko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 749
strasznie k***wsko sie pieni ,purozalry (baki)sa niesamowite i smak do dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
mialem orzecha, nie kupujcie tego

Zmieniony przez - qazar w dniu 2007-02-11 22:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2199
Może i ja napisze pare rzeczy o tym białeczku.

-Standardowo miareczka w zestawie (1 pełna miarka około 10-12g)
-Rozpuszczalność, no coż, 2 miareczki w 180ml rozpuszczają się w miarę bez problemów, ale trzeba mieszać z 10-15 sekund.
-Przy wspomnianym mieszaniu, wydziela się sporo piany, więc jeśli nie chcemy mieć grudek będą bąbelki :) Na szczęście piana szybko osiada...
-Smak (w moim przypadku waniliowy) oceniam na dobry, bez problemów mieszankę wypijamy "na raz" :)
-Proch oceniam na b. dobry jakościowo.

PS. polecam rozpuszczanie w wodzie (wbrew pozorom lepszy smak, aniżeli z mlekiem)

pozdrawiam.

"Jak boli, to rośnie.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
Witam dizś mój pierwszy dzień na tym białku.
Smak orzech, kurva nie kupujecie tego :[ pierwszy raz a mi juz sie zygac chce, jeżeli chodzi o rozpuszczalność to trzeba trzepać z jakies 2 minuty ale i tak nie rozmiesza sie do konca. Normalnie zbiera mnie na heft jak to pije, a przedemną jeszce 80 dawek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
rozpuszczalność-4/6
Smak:Ledwo przechodzi....;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 460 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7285
Bialeczko calkiem pozytywne,co do piany owszem zgodze sie maskryczna przy dokladnym mieszaniu,jesli chodzi o smak(wanilia) z mlekiem nie do wypicia zbyt mdle ale z woda wchodzi bez problemu,ale po pewnym czasie ma sie juz pomalu dosc.Oglnie produkt ocenia na bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1366
jak dla mnie cena/jakość to daje na pewno rade, ale smak masakra...'' wiśni moze i pierwsze kilka porcji było ok, ale potem to piłem bo musiałem a nie bo chciałem;/ wanilia o niebo lepsza,choć wraz nie ma za wielkiej rewelacji, ale już leprza... tak j.w. albo piana albo grudki.
ogólnie cena/jakość to 4 (skala szkolna ''
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Profi Whey Mass®

Następny temat

Olimp - Pure Whey 80®

WHEY premium