SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Massacra

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184247

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Olimp Massacra - 1375g


OLIMP CREAFUSION MASSACRA to nowoczesny, kompleksowy, wieloskładnikowy stack kreatynowy, zawierający kompleks specjalnie dobranych substancji wspomagających rozwój siły i masy mięśniowej.

Komplet najbardziej zaawansowanych form kreatyny, zwiększając uwodnienie komórek mięśniowych spektakularnie nasila anabolizm białek, usprawniając proces resyntezy ATP poprawia zdolności wysiłkowe i przyspiesza wzrost siły mięśni.

Zestaw najlepszych no-boosterów (Arg-NOX Shot), drastycznie nasila produkcję tlenku azotu, przez co poprawia odżywienie mięśni, zapewnia optymalne środowisko do wzrostu masy mięśniowej.

Leucyna jest aminokwasem warunkującym aktywność enzymów anabolicznych, nazywanych kinazami, a jej pochodna - hydroksymetylomaślan (HMB), hamuje aktywnośc enzymów proteolitycznych. Dodatek innych aminokwasów uzupełnią anaboliczno-antykanatobliczną formulę Aminobolic Shot.

OLIMP CREAFUSION MASSACRAprzeznaczony jest dla osób pełnoletnich, aktywnych fizycznie - zwłaszcza sportowców wyczynowych dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych - jako środek przyspieszający rozwój masy mięśniowej i siły oraz wytrzymałości siłowej.

Sposób użycia:

1 porcja (55g proszku rozpuścić w 350ml wody) 1-2 razy dziennie między posiłkami oraz przed treningiem.

Skład:


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 22:32:57

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1001
Uzywaj Massacra przed a Nitrobolon po.

Ogolnie zjadlem juz trzy puchy (2 orange, 1 lemon), dla mnie smak w porzadku nawet smakowal, pompa srednia... cos niby tam jest ale przyrost w porzatku nie mam nic do zarzucenia. Tak jak kolega wyzej "Ekonomist" sa lepsze odzywki ale warto sprobowac!

Et la force est avec nous !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99428
jedna porcja już za mną odczucia żadne /słabo sie rozpuścił nie wiem dlaczego zastosuje go w cyklu s+s napisze więcej po cyklu ale już żałuje zakupu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9833
moze ktos cos napisze? chcialem sobie zafundowac 3 puchy na cykl tej nowosci ale widze ze w ankiecie jest negatywnie wiec bardzo prosilbym o jakies uzasadnienie takich opinii.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ankieta sie nie sugeruj
bardzo duzo ludzi glosuje - sluchajac opinii znajomych swoich kolegow itp

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4270
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19125

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Rozpuszczalność bardzo dobra (nic nie zostaje po zamieszaniu)
smak jabłko ok
efekt pompy w 3 dniu u mnie javascript: test('');
javascript: test('');

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
bardzo duzo ludzi glosuje - sluchajac opinii znajomych swoich kolegow itp

i nie mniej ludzi głosuje dostając odgórny nakaz od firmy...



Co do produktu to wydaje mi się że Olimp poszedł w złą stronę
dużo cukrów, produkt nastawiony tak zeby nie był naprawde dobry tylko sprawiał takie wrażenie po zażyciu.

W ramach pobudzenia przed treningiem się nadaje aczkolwiek straaasznie drogi.


pozdrawiam

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2680
dla mnie supl bardzo dobry.
nierozumiem tych co pisza ze nie dziala badz po jednej porcji zero efektow juz jestem z tego suplementu niezadowolony.
co to za inteligent pisal ale zal
zrob sobie pelen cykl i dopiero sie wypowiadaj :)
ja jestem na WIELKIE TAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Właśnie skończyłem puchę. No i muszę uczciwie powiedzieć, że spodziewałem się więcej. Pompa była szybciej, ale taka jak przy zwykłym CP, które jest 2x tańsze. Skład niby super, ale tego ja akurat tak nie odczułem... Tera raczej żałuje wydatku, wcześniej miałem SixStar za 74zl i był lepszy (pompa, przyrosty). Drugi raz na pewno nie kupie, choć jak ktoś ma kasy dużo to można zarydzykować. U mnie rozczarowanie.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 352
po jakim czasie widac efekty ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - HMBolon NX

Następny temat

Olimp - X5 Protein

Wiecej