SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - MSM Forte®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20410

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


OLIMP MSM Forte 120 kaps.




OPIS


OLIMP MSM forte to suplement diety zawierający w składzie metylosulfometan - źródło organicznej siarki, charakteryzującej się wysoką biodostępnością i aktywnością biologiczną. Siarka bierze czynny udział w wielu procesach związanych z funkcjonowaniem chrzęstno-stawowej części aparatu ruchu.

OLIMP MSM forte może być stososwany jako element profilaktyki zmian degeneracyjnych i reakcji zapalnych w obrębie stawów. Wspomaga właściwe funkcjonowanie powierzchni stawowych, odpowiednią ich ruchomość, amortyzację i ogólną sprawność. Pośrednio wspomaga proces syntezy kolagenu i wykazuje pewien potencjał antyoksydacyjny.

OLIMP MSM forte polecany jest osobom aktywnym, narażonym na przeciążenia aparatu ruchu (np sportowcom dyscyplin takich jak trójbój, kulturystyka, sporty walki, biegi, narciarstwo, koszykówka, piłka nożna), a także jako element wspomagający leczenie i rehabilitację przy kontuzjach, urazach sportowych. Niezmiernie przydatny w wypadku osób starszych, unieruchomionych, po niektórych zabiegach operacyjnych. Suplement ten można łączyć z preparatami zawierającymi siarczan glukozaminy, chondroityny, białka kolagenowe, wyciągi roślinne (kurkuma, imbir, boswelia).

SPOSÓB UŻYCIA

Ochronnie zaleca się przyjmować suplement dwa razy dziennie po jednej kapsułce.

SKŁAD

Składniki: metylosulfonylometan (MSM), stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.
! 2 kapsułki / 2000 mg metylosulfonylometanu (MSM)

Dostępne opakowania: 120 kaps.

Wartość odżywcza
na 100 g 1 kapsułka (1115 mg)
Wartość energetyczna 165 kJ/39 kcal 1,8 kJ/0,44 kcal
Białko 9,87 g 0,11 g
Węglowodany 0,0 g 0,0 g
tłuszcz 0,0 g 0,0 g
Metylosulfonylometan 89,7 g 1000 mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 22:35:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Świetna cena i do glukozmainy się świetne nadaje więc polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
stosuje ten preparat wraz arthroblokiem i działa dobrze.Spędzam sporo czasu na sparingach oraz siłowni i uważam te dwa preparaty za podstawową suplementacje każdego sportowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Nie wiem czy to dzięki MSM, czy to efekt placebo, w każdym razie po zjedzeniu opakowania (jadłam po 4 kapsułki dziennie, opakowanie wystarcza w takim przypadku na miesiąc suplementacji) przestały dokuczać mi bóle kolan. Naprawdę warto wypróbować ten suplement, zwłaszcza że nie jest drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1912
jakby to było placebo to nie odczul bys chyba zadnej roznicy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 550
Suplement oceniam bardzo pozytywnie, ale producent grubo przesadza w opisie. Po pierwsze MSM nie regeneruje stawów, jedynie zmniejsza ból. Możliwe że jest jakieś działanie przeciwzapalne, ale tego nie udowodniono. W zasadzie to w ogóle mało wiadomo na temat tego suplementu. Po drugie, coś takiego jak "niedobór siarki" to bajki dla naiwnych Każdy kto ma chociaż minimalne rozeznanie w temacie, to wie, że dieta typowego człowieka obfituje w siarkę, jest jej w pożywieniu mnóstwo (zawarta w aminokwasach, np. cysteinie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 886
Witam
ostatnio zakupiłem MSM forte do tego Glukozaminę z Olimpu, mam pytanko, czy można brać oba preparaty razem czy lepiej jeden po drugim? Pytam bo się kompletnie na tym nie znam, a muszę sobie kolana naprawić i wzmocnić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
jak dla mnie bardzo dobry preparat w szczególności przy problemach ze scięgnami zawsze sie u mnie sprawdzał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - L-Karnityna®

Następny temat

Olimp - Napoj Izo Plus Sport Drink® 250 ml puszka

WHEY premium