SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Kreatyna Powder®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22059

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
OLIMP Kreatyna Powder





Opis:

OLIMP Kreatyna Powder to suplement diety dla sportowców w postaci proszku zawierający czysty, mikronizowany monohydrat kreatyny. Proces mikronizacji polega na maksymalnym rozdrobnieniu substancji czynnej co zdecydowanie poprawia jej rozpuszczalność i biodostepność. Monohydrat kreatyny należy do najlepiej poznanych i przebadanych naturalnych substancji chemicznych o działaniu anabolicznym, wspomagających zdolności wysiłkowe.

Suplementacja monohydratem kreatyny wydatnie zwiększa ilość fosfokreatyny w komórkach mięśniowych co zapoczątkowuje kaskadę reakcji biochemicznych, które doprowadzają w efekcie do nasilenia procesów anabolicznych, zahamowania katabolizmu i poprawy zdolności wysiłkowych. Fosfokreatyna jest podstawowym dystrybutorem reszt fosforanowych do procesu resyntezy adenozynotrójfosforanu (ATP), co zdecydowanie poprawia zaopatrzenie pracujących i regenerujących się mięśni w potrzebną energię.

OLIMP Kreatyna Powder to preparat najwyższej jakości, w formie wygodnych w aplikacji kapsułek maksymalnie naładowanych kreatyną. Preparat przeznaczony do stosowania jako element wspomagania rozwoju zdolności wysiłkowych i promujący wzrost beztłuszczowej masy ciała, dla osoby aktywnych w tym sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowo-siłowych, a także osób ćwiczących rekreacyjnie.

SPOSÓB UŻYCIA

Przygotowany napój OLIMP KREATYNA POWDER zazwyczaj stosuje się cyklicznie między posiłkami i po treningu w ilości: 20-30 g dziennie w porcjach po 5 g w czasie pierwszych 5-6 dni, a następnie w ilości ok. 4-6 g dziennie po treningu przez 2-3 tygodnie lub inaczej po uzgodnieniu z trenerem lub lekarzem. W celu uzyskania najkorzystniejszych efektów ponowne zażywanie kreatyny należy rozpocząć po ok. 2-3 tygodniowej przerwie 1 pełna łyżeczka do herbaty = 5 g.

SKŁAD

monohydrat kreatyny

Informacja żywieniowa 100 g proszku 1 porcja 5 g
Monohydrat kreatyny 100 g 5 g

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 21:56:26
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Pierwsza moja kreatyna kopneło porządnie polecam początkującym ja się nie zawiodłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
zrbobilem na niej 3 albo 4 cykle juz nie pamietam dakladnie z kazdego bylem bardzo zadowolony moge kazdemu polecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
kiedys jadłem i byłem zadowolony

cena/jakosc dobra.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3811
Własnie biore ja nadczo po treningu Maega Kapsy(wygodnie). I siła i masa idzie do przody (zaskoczony wrecz jestem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
a ja szczerze mowiac wiele lepsze efekty zrobilem na mono vitalmax'a , no ale na tej kreatynie tez cos tam sie ruszylo

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82
To ta kreatynka jest dobra..a braliscie ta kreatyne z jakimis innymi odzywami??i czy mieliscie przy tym jakas diete??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 427
Bylem milo zaskoczony. Mam sentyment bo to moj pierwszy suplement :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Creatine Powder Hi-Tec 250 g czy kreatyna olimp powder, ktora kreatyna jest lepsza ?? BO nie wiem, ktora kupic ....

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
siema a w jakiej ilosci wody ja ropuszczac? od srody zaczynam cykl z mono i bialkiem metabolic whey

Nil mortalibus ardui est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
To nie temat do tego. Ale w szklance wody raczej.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kreatyna 1000®

Następny temat

Olimp - Lady Term®

Wiecej