SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Kreatyna 1000®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16240

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
OLIMP Kreatyna 1000




Opis:

OLIMP Kreatyna 1000 to suplement diety dla sportowców zawierający mikronizowany monohydrat kreatyny w formie wygodnych tabletek. Proces mikronizacji polega na maksymalnym rozdrobnieniu substancji aktywnej co zdecydowanie poprawia jej rozpuszczalność i biodostepność.

Suplementacja monohydratem kreatyny istotnie zwiększa ilość fosfokreatyny w mięśniach co inicjuje kaskadę reakcji biochemicznych które prowadzą w efekcie do nasilenia procesów anabolicznych, zahamowania katabolicznych i zwiększenia możliwości wysiłkowych. Fosfokreatyna (postać wewnątrzustrojowo aktywnej kreatyny) jest podstawowym dystrybutorem reszt fosforanowych do resyntezy adenozynotrifosforanu (ATP), co zdecydowanie poprawia zaopatrzenie pracujących i regenerujących się mięśni w potrzebną im energię.

OLIMP Kreatyna 1000 to najczystsza na świecie postać monohydratu kreatyny o farmaceutycznej jakości, co potwierdza znaczek creapure. Preparat przeznaczony do stosowania jako element wspomagania zdolności wysiłkowych i przyspieszający wzrost beztłuszczowej masy ciała, dla osoby aktywne fizycznie przede wszystkim sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowo-siłowych.


SPOSÓB UŻYCIA

Tabletki OLIMP KREATYNA 1000 zazwyczaj stosuje się cyklicznie między posiłkami i po treningu obficie popijając, np. odżywką OLIMP CARBO lub sokiem owocowym, ew. wodą:
- w ilości 5-10 tabletek dziennie w porcjach po 5 tabletek w czasie pierwszych 5 dni, a następnie w ilości ok. 4-6 tabletek dziennie po treningu przez 2-3 tygodnie lub inaczej po uzgodnieniu z trenerem lub lekarzem;
- w celu uzyskania najkorzystniejszych efektów ponowne spożywanie tabletek zawierających kreatynę należy rozpocząć po ok. 2-3 tygodniowej przerwie.

SKŁAD

monohydrat kreatyny, substancja słodząca - sorbitol, substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu.

1 tabletki (1,9 g) 5 tabletek na 100 g
Wartość energetyczna 10,9 kJ/2,6 kcal 54,5 kJ/13,05 kcal 573,9 kJ/137 kcal
Białko 0 g 0 g 0 g
Węglowodany 0,54 g 2,7 g 28,4 g
Tłuszcz 0,05 g 0,25 g 2,63 g
Monohydrat kreatyny 1000 mg 5000 mg 52,6 g


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 21:55:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
co tu dużo sie wypowiadać jedna z najporzadniejszych mono i tyle jezeli ktos planuje poprawe masy i sily to polecam a w szczególnosci dla nowicjuszy na pierwszy cykl

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
moj pierwszy cykl wlasnie skladal sie z tej kreatyny tylko ze 200tab. mozna powiedziec ze mam do niej sentyment xD efetky byly dobre duzo sily mi poszlo masy zero ale byla to wina zlego odzywniania o ktorym nie mialem wtedy pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
to tez byla moja pierwsza kreatyna 200tab.i jak kojot mam do niej duzy sentyment.bralem ja chyba z 6 lat temu po pierwszym roku treningow.powiedzmy ze byla takim przelamaniem stagnacji jaka mnie wtedy po roku cwiczen dopadla mimo zmian w treningach itd.do tej pory mam po niej opakowanie tyle ze etykieta zdarta ale pudeleczko mam

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 180 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2190
uważam, że bardzo dobra kreatyna, nie tylko na pierwszy cykl, ale również na następne... jak dla mnie najlepsze mono jakie miałem okazję brać... jeśli chodzi o formę w jakiej jest to również bardziej mnie przekonują te tabletki niż np. mega capsy, które brałem kilkakrotnie i czasem mi się po nich odbijało... pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1912
bardzo dobry mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 717
Witam Oczywiście polecam bdb przyrosty po stosowaniu 4 tygodniowym. Dlaczego jest mniejsza dostępność tej kreatyny od 1250 ?? 1250 jest do kitu tylko na siłę daje.

Zmieniony przez - sfd3miasto w dniu 2007-09-29 14:55:33

http://www.youtube.com/watch?v=iMjG2s6UOaw  <---- i wszystko jasne :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
No w sumie też miałem swój pierwszy cykl właśnie na tej kredce, było to dawno temu, ale efekty i miłe odczucia pozostają do dziś.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
bardzo dobra kreatyna.

koncze ja wlasnie jesc, jest to moje pierwsze mono.

efekty po 5 tygodniach to okolo 5 kg masy, obwody na plus, w koncu ruszylem bicepsy z zastoju z czego sie ciesze. dieta byla srednia kolo 5-6 posilkow dziennie ale staralem sie

produkt godny polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
mam pytanie czy dobrym pomyslem jest polaczenie tej kreatyny z gainerem i jak to sie ma w rzeczywistosci do stosowania,chodzi mi o to 5 dniowe ladowanie,czy moze przez caly cykl brac tylko po treningu?

jol fanki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Ja właśnie będę zaczynał cykl monohydrate, tylko potrzebuję do tego jakiegoś białka, tylko problem jest w tym jakie to białko ?;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps®

Następny temat

Olimp - Kreatyna Powder®

WHEY premium