SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103663

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
OLIMP Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps




Opis:

OLIMP KRE-ALKALYNź 2500 Mega Caps to nowoczesny suplement diety zawierający w składzie opatentowaną postać monohydratu kreatyny charakteryzującego się specyficznymi właściwościami. Magazynuje i transportuje grupy fosforanowe do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. Krea-Alkalynź pH Correct Creatine to substancja stabilna chemicznie o wysokiej biodostepności. Właściciel patentu przekonuje, iż wystarczą już niewielkie dawki by osiągnąć szybkie wysycenie mięśni kreatyną.

OLIMP KRE-ALKALYN 2500 Mega Caps stosowany regularnie pozwala osiągnąć wszystkie korzyści suplemetacji kreatyną, dodatkowo jednak nie powoduje retencji wody w tkance podskórnej, nie wymaga fazy ładowania i nie obciąża organizmu zbędą kreatyniną. Powoduje szybki przyrost siły i suchej masy mięśniowej, może być również stosowany w okresie pracy nad rzeźbą mięśni i redukcją tkanki tłuszczowej.

OLIMP KRE-ALKALYNź 2500 Mega Caps to preparat najwyższej jakości, przeznaczony do stosowania jako element wspomagania zdolności wysiłkowych takich jak siła, wytrzymałość oraz przyśpieszający przyrost tkanki mięśniowej. Zalecany sportowcom wyczynowym i amatorom, oraz osobom aktywnym fizycznie.


SPOSÓB UŻYCIA

Zalecana dzienna porcja:
- w dni treningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo oraz 1-2 kapsułek przed treningiem.
-w dni beztreningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

SKŁAD

Składniki: buforowany monohydrat kreatyny, celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, stearynian-magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.

Składniki 2 kapsułki 100 g
Buforowany monohydrat kreatyny
KRE-ALKALYNź 2500 mg 88,03 g


Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-28 10:28:19

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 21:52:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 220
Na mnie dobrze dziala. Poprzednio mialem produkty innej firmy zaczynajacej sie na F a konczoncej na A. Wtedy nic nie czulem a teraz targa mna jak mlodym zrebakiem po wybiegu. Po 8 dniach w bicu +1cm. Przerwy nie robie, bede cwiczyl az padne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
wypróbowąłem na łdowaniu zamiast mono i naprawde po dawce przed treningiem więcej siły a i sylwetka po łdowaniu bardziej tak "nabrzmiła"


no i cena zaśługuje na ogromny plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
bardzo dobry

siła,wytzrymałość mocno w góre , masa bardzo dobrze

retencja wody - brak !

świetny przy wyższych dawakch ( 4 porcje dziennie - 8 kapsułek ) satysfakcjonujący przy standardowych 4 kapsułkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Jestem własnie w 4 tyg. brania KA w dawce 6 kaps dziennie,

powiem w skrócie masa i siła do przodu

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10089
Mam juz za soba 2cykle na KA i z obu jestem zadowolony. Jeden z najlepszych supli w swojej cenie o ile nie najlepsze. Rezultaty byly ponad moje oczekiwania co jest wielkim plusem na korzysc KA.

"Siłownia jest jak Media Markt - nie dla idiotów"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Dobra rzecz ale nie w zalecanej dawce .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
j/w, dobra, czysta masa ;]
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10875
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2324
to o ile zwiększyć zalecaną dawke dla optymalnego efektu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
imo 6-8 kapsów dziennie

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
min. 6 kapsów

pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kre-Alkalyn 1500

Następny temat

Olimp - Kreatyna 1000®

WHEY premium