SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Kre-Alkalyn 1500

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19832

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958





OPIS

OLIMP KRE-ALKALYN 1500 to nowoczesny suplement diety zawierający w składzie opatentowaną postać monohydratu kreatyny charakteryzującego się specyficznymi właściwościami. Magazynuje i transportuje grupy fosforanowe do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. Krea-Alkalynź pH Correct Creatine to substancja stabilna chemicznie o wysokiej biodostepności. Właściciel patentu przekonuje, iż wystarczą już niewielkie dawki by osiągnąć szybkie wysycenie mięśni kreatyną.

OLIMP KRE-ALKALYN 1500 stosowany regularnie pozwala osiągnąć wszystkie korzyści suplemetacji kreatyną, dodatkowo jednak nie powoduje retencji wody w tkance podskórnej, nie wymaga fazy ładowania i nie obciąża organizmu zbędą kreatyniną. Powoduje szybki przyrost siły i suchej masy mięśniowej, może być również stosowany w okresie pracy nad rzeźbą mięśni i redukcją tkanki tłuszczowej.

OLIMP KRE-ALKALYN 1500 to preparat najwyższej jakości, przeznaczony do stosowania jako element wspomagania zdolności wysiłkowych takich jak siła, wytrzymałość oraz przyśpieszający przyrost tkanki mięśniowej. Zalecany sportowcom wyczynowym i amatorom, oraz osobom aktywnym fizycznie.


SPOSÓB UŻYCIA

Sugerowana dzienna porcja:
- w dni treningowe: 1-4 kapsułek rano na czczo oraz 1-4 kapsułek przed treningiem.
-w dni beztreningowe: 1-4 kapsułek rano na czczo.


SKŁAD

Składniki: buforowany monohydrat kreatyny, celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, stearynian-magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.

Składniki 2 kapsułki 100 g
Buforowany monohydrat kreatyny
KRE-ALKALYNź 1500 mg 86,21 g


Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-28 10:25:08

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-28 10:25:32

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 21:51:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 635
siła dużo na plus , ale z masa cieniutko ;/ cena tez nie rewelacyjna . dopiero po 3 tygodniach zobaczylem rezultaty , ogólnie poleca sila duzo na ++
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Bardzo dobre rezultaty nawet w malych ilosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2866
ja tez sobie chwale nietrzeba duzo lykac goroco polecam
pozdro
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
zawsze dokladam go do jakies cyklu ze stackiem.wiem ze robi dobra robote wtedy i uwazam, ze napewno bije na glowe zwykle mono.kupe czasu temu bralem go z firmy sci-fit jak jeszcze niebylo nawet w FA.plastikowa buteleczka z wata w srodku by wypelnic puste miejsce .dla mnie super.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14875
Ja również jestem zadowolony z efektów. Zdecydowanie lepiej niż po mono.
Aktualnie kończę cykl ale może jeszcze kiedyś wezmę jako dodatek do stacka.

To jest to. Człowiek zdrowy i duch młody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dla mnie bez fajerwerków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2096 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39137
Siła na duży + ale masa cieniutko mimo dobrej diety i innych suplementów. Moja ocena to -4

Żyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem twojego życia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55
niedawno zakupiłem kre-alkalyn 1500 i mam pytanie odnośnie dawkowania. czy waszym zdaniem lepiej jest postępować według instrukcji dawkowania podanej na opakowaniu czy też dla uzyskania lepszych efektów należy dawkę zwiększyć, i czy może to pociągnąć za sobą jakieś niepożądane konsekwencje?? jeśli zwiększenie dawki nie skutkuje niczym złym to ile kapsułek polecacie stosować w dni treningowe a ile w dni nie treningowe??? pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
Efekty srednie, moze dlatego, ze troche wtedy chorowalem ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Kolagen Activ®

Następny temat

Olimp - Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps®

Wiecej