SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Knockout®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26914

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
OLIMP Knockout






Opis:

OLIMP Knockout to nowoczesny stack kreatynowy zawierający kompleksową formułę o działaniu anabolicznym, antykatabolicznym, i wspomagającym procesy regeneracyjne. Innowacyjna formuła preparatu opiera się na specjalnie zestawionej kombinacji najlepszych form kreatyny, w tym magnezowego chelatu kreatyny i orotanu kreatyny, kompleksie no-boosterów w skład którego wchodzą najefektywniejsze formy argininy, w tym jabłczan i ester etylowy argininy oraz cytrulina i norwalina, która zdecydowanie przedłuża działanie tlenku azotu i poprawia jego dostępność. Preparat zawiera także beta-alaninę będącą prekursorem karnozyny - silnego odkwaszacza komórek mięśniowych, glutaminę o działaniu antykatabolicznym , taurynę o potencjale insulinomimetycznym uzupełniającą jednocześnie aktywność antykataboliczną glutaminy oraz prekursory kreatyny: glikocjaminę i betainą.

OLIMP Knockout to bez dwóch zdań najwyższa półka wśród stacków kreatynowych. Regularne przyjmowanie preparatu w sposób wielokierunkowy i spektakularny wspomaga rozwój zdolności wysiłkowych takich jak siła i wytrzymałość, przyspiesza przyrost masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz wspiera procesy regeneracyjne. Panted NITRO-VOLL matrix z przełomową l-norwalina pozwala na maksymalne wykorzystanie korzystnych właściwości tlenku azotu, przez co transport składników odżywczych do tkanki mięśniowej jest nasilony przez długi okres po zażyciu suplementu.

OLIMP Knockout przeznaczony jest do stosowania jako element wspomagania zdolności wysiłkowych, przyśpieszający przyrost masy mięśniowej i procesów regeneracyjnych, a także jako silny antykatabolik w okresie planów redukcji tkanki tłuszczowej. Polecany osobom o dużej aktywności fizycznej, przede wszystkim sportowcom dyscyplin siłowych i wytrzymałościowo-siłowych.


SPOSÓB UŻYCIA

1 porcja (14,15 g - 30 jednostek rozpucić w ok. 400 ml wody ) ) dwa razy dziennie, najlepiej ok. 30min przed treningiem i 30 min przed posiłkiem zachowując ok. 7 godzinny odstęp między porcjami.
-1 porcja jeden raz dziennie najlepiej ok. 30 min przed treningiem.
Przy stosowaniu 1 porcji dobre rezultaty uzyskuje się łącząc preparat z innymi formami kreatyny(TCM- 3-5g/porcję, monohydrat 3-5 g/porcję), które w zależności od pory treningu można zastosować rano lub zaraz po treningu.

SKŁAD

Składniki: patented Nitro-volla matrix ( jabłczan argininy, alfa ketoglutaran argininy , ester etylowy argininy HCl, ester etylowy cytruliny HCl, jabłczan cytruliny, l-norwalina) kreatynowy matrix [ jabłczan estru etylowego kreatyny, alfa ketoglutaran kreatyny, orotan kreatyny , jabłczan kreatyny], Patented Endo-PHA matrixa ( betaina, glikocjamina, kwas guanidynopropionowy, ester etylowy beta alaniny HCl) , ester etylowy tauryny HCl, ester etylowy glutaminy HCL, aromat, dwutlenek krzemu- substancja przeciwzbrylajaca, acesulfam K , sukraloza- substancje słodzące, barwnik.

Informacja żywieniowa w 1 porcji (14,15g)
Creatine KNOCKOUTź matrix
W tym:
jabłczan estru etylowego kreatyny
Creatine AKG/alfaketoglutaran kreatyny
Di Creatine Orolate/orotan kreatyny
Tricreatine malate/jabłczan kreatyny 4,5 g
1,5g
1,0g
1,0g
1,0g
Glutamine Ethyl Ester HCL/ester etylowy glutaminy 0,5 g
Taurine Ethyl Ester HCL/ester etylowy tauryny 1,0 g

Di Arginine l-malate /jabłczan argininy
Arginine Ethyl Ester HCL /ester etylowy argininy
AAKG /alfaketoglutaran argininy
Citruline Ethyl Ester HCL /ester etylowy cytruliny
Citruline malate /jabłczan cytruliny
L-Norvalinel /l-norwalina 4,6 g
Panted Endo PHź matrixź
Beta-alanine ethyl ester Hcl /ester etylowy beta alaniny
Guanidipropionic acid /kwas guanidynopropionowy
Glycocyamine /Glikocjamina
Betaine anhydrous /Betaina

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 21:49:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Bardzo duża dawka substancji pompujących. Aż podrażnia żołądek, ale co do pompy to nie z tej Ziemi! Próbowałem takie gadżety jak animal pump, bo podobno zajefajny. Drogi ale warty swojej ceny. Niestety rozczarowałem sie. Ostatecznie uważam że nie warto wydawać kasy tylko ze wzgledu na marke. Tanie suple typu biogenix swoje zrobią za dużo mniejsze pieniadze.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Rozpuszczalnosc dobra , smak sredni trzeba mieszac z duza iloscia wody.

Jednak co do jego działania to sie zawiodlem....

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Napisz cos więcej jak możesz.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Aktualnie testuję...
https://www.sfd.pl/temat298736/ 

Piter_1988: pytaj.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Wiem, wiem,
już dokładnie przestudiowałem Twój test

chciałem tylko się dowiedzieć czemu dragon się zawiódł.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 180 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2190
powiem szczerze, jak dla mnie - żadna rewelacja... lepsze efekty odczuwam na każdym jednym cyklu na monohydracie albo na jabłczanie... spodziewałem się więcej po knockoucie, tymbardziej, że brałem go w różnych konfiguracjach, tzn. próbowałem raz z tcm, potem z mono, ale efekty dalej znikome... była powiedzmy jakaś większa pompa na treningu i siła poszła w górę, ale dalej nie mam przekonania do tego środka, ponieważ na mono mam zawsze lepsze efekty... mam w planie spróbowanie jeszcze kilku stacków i może wtedy porównam wszystko razem i napiszę coś więcej... pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
super stack wreszcze cos poczulem porzadnie na jakims suplu bralem nitrobolonII i tez bylo dobrze ale troche spadl a ko nie spadl po cyklu przyrost sily 7,5kg-10kg bardzo polecam
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2746
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Moim zdaniem super stack :) Wyrazna poprawa wytrzymalosci treningowej, dawal "kopa". Sila oraz masa takze na +. Polecam wszystkim, tym bardziej ze na necie mozna trafic za naprawde niewielkie stosunkowo pieniadze
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 96
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Izo Plus Sport Drink® Powder

Następny temat

Olimp - Kolagen Activ®

Wiecej