SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - HMBolon NX

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40303

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Olimp HMBolon NX - 180/360 kapsułek






Olimp HMBolon NX - 180/360 kapsułek



OPIS PRODUKTU

Olimp HMBolon Nx to suplement diety dla sportowców zawierający HMB oraz jabłczan kreatyny i alfa-ketoglutaran argininy.

HMB chroni białka mięśniowe przed aktywnością enzymów proteolitycznych niszczących ich strukturę w skutek nadmiernego stresu związanego z intensywnym wysiłkiem fizycznym, czy brakiem odpowiedniej podaży składników energetycznych i budulcowych. Wpływa przy tym na metabolizm cholesterolu, wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Arginina jest aminokwasem który wpływać może na aktywnośc niektórych hormonów (np hormonu wzrostu), oraz neuroprzekaźników (np tlenku aztu), działa antykataboilicznie, proanabolicznie i poprawia odżywienie i ukrwienie mięśni.

Jabłczan kreatyny to forma kreatyny nowej generacji która zdążyła już zyskać sobie szerokie grono entuzjastów. charakteryzuje się wysoką rozpuszczalnością i bardzo dobrą biodostepnościa. Zwieksza siła mięśni poprawia wytrzymałość i działa anabolicznie.

Wszystkie składniki razem tworzą kompleksową formułę o wysokim potencjale antykatabolicznym i pewnych właściwościach anabolicznych. Preparat przeznaczony do stosowania jako element wspomagania wysiłku przez osoby aktywne w tym sportowców dyscyplin siłowych, wytrzymałościowo-siłowych i wytrzymałościowych.

SPOSÓB UŻYCIA

Zalecana dzienna porcja: 1 dawka (4 kapsułki) 1-2 razy dziennie.

SKŁAD

ß-hydroksy-ßmetyloma¶lan wapnia, alfaketoglutaran argininy, jabłczan kreatyny, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylaj±ca, żelatyna - otoczka kapsułki.

Warto¶ć odżywcza : 4 kapsułki

ß-hydroksy-ßmetyloma¶lan wapnia (CaHMB) 2200 mg
ß-hydroksy-ßmetyloma¶lan (HMB) 1760 mg
Alfaketoglutaran Argininy (AAKG)- 1160 mg
Jabłczan kreatyny (TCM)- 1160 mg

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-28 09:10:23

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Witam mam pytanko jezeli od rana robie aeroby a wieczorem ok 20 silownie to jak mam suplementowac HMBolen? Z gory dziekuje za informacje.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1210
Oceniajcie ten podukt bo mam zamiar go kupic, podzielcie sie swoimi doznaniami z tym suplem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
to sciema mój koles to brał troche mu od kreatyny siła skoczyła a masa spadła o 1kg ale juz tydzien po cyklu wróciła coprawda nie miał diety ale ogólnie nie słyszałem pozytywnych opini o tym produkcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
nie polecam tego szitu bralem to i nic nie dzialalo wrecz przeciwnie sile mi chamowalo odrazu po odstawieniu sila mi skoczyla ogulem lipa

Jackoń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6732
wpieprzam to juz jakies 4 miechy i co prawda troche tluszczu sie spalilo ale bez rewelacji...

!!! Champions are Made not Born !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
to po co to bierzesz 4 miesiące jak nie ma rezultatów a to takie tanie też nie jest

pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6732
no tak tylko ze trwale efekty stosowania hmb teoretycznie zostaja dopiero po kilku miesiecznym zazywaniu - dlatego tyle to wpieprzam gestosc troche sie poprawia ale jak na ta kase to i tak za malo

!!! Champions are Made not Born !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 747
ogolnie zadowolony byłem, ale za te pieniadze mozna cos lepszego nabyc

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Ja to własnie zamówiłem więc na efekty trzeba poczekac ;]

Jestem tym kim jestem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tak : szału nima
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - AAKG Extreme Mega Caps

Następny temat

Olimp - Massacra

WHEY premium