SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Glucosamine®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14205

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


Opis:

OLIMP GLUCOSAMINE to suplementem diety zawierający siarczan glukozaminy, substancję pochodzenia naturalnego (aminocukier) mającą istotny wpływ na zdrowie i funkcjonowanie stawów, wpływającą na produkcję mazi stawowej.

Glukozamina stanowi integralny składnik aparatu ruchu, odpowiednia jejilość jest niezbędna dla zachowania ruchomości i dobrej amortyzacji stawów. Przyjmowanie suplementu zawierającego tą substancje zwiekszać może pdorukcję mazi stawowej, która zmniejsza tarcie pomiędzy elementami aparatu ruchu i warunkuje "dobre smarowanie" jego powierzchni.

OLIMP GLUCOSAMINE może być z powodzeniem stosowany jako element profilaktyki uszkodzeń aparatu ruchu, jak i jako środek wspomagający terapię i rehabilitację chorób zwyrodnieniowych stawów, zmian przeciążeniowych i nabytych kontuzji. Polecany przede wszystkim sportowcom, zwłaszcza wyczynowym, jak i wszystkim narażonym na znaczne obciążenia aparatu ruchu oraz osobom starszym, unieruchomionym, po kontuzjach i niektórych zabiegach chirurgicznych.

SPOSÓB UŻYCIA

Suplement najlepiej przyjmować dwukrotnie w ciągu dnia po jednej kapsułce, najlepiej po posiłkach. Optymalny okres dawkowania preparatu powinien trwać 6-8 tygodni. W przypadku cukrzycy, schorzeń prostaty, ciązy i karmienia, jego stosowanie wymaga konsultacji z lekarzem.

SKŁAD

Składniki: siarczan glukozaminy 2KCL, witamina C, celuloza mikro-krystaliczna - substancja wypeł, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki
! 1 kapsułka / 1000 mg siarczanu glukozaminy 2KCL tj. 750 mg siarczanu glukozaminy, chlorek potasu 250 mg, 30 mg wit. C

Dostępne opakowania: 60 kaps, 120 kaps.

informacja żywieniowa 2 kapsułki na 100 g
Siarczan glukozaminy 2KCl 2000,0 mg 87,0 g
w tym:
Siarczan glukozaminy 1500,0 mg 65,2 g
Chlorek potasu 500,0 mg 21,7 g
Witamina C 60,0 mg (100%*) 2,6 g

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 20:04:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Mi pomogła przy strzelaniu i polecam mimo że wiekszośc ma o glukozmainie złe zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3326
gorąco polecam, kuracja 6 tygodniowa bardzo mi pomogła, teraz biore profilaktycznie po 1 kapsułce dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
wlansie mam zamiar jutro ja sobie kupic bo mnie bola stawy i kosci mi strzykaja.
pozdro

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8499
Mi rowniez pomogla ta glukozamina wiec polecam!
1

"Serce bije szybciej niż pięści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
+Pomogło przy treningu siłowym
+Łatwe do przełknięcia
+Nie odbijało sie chemia...

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Biore 2 tydzien i nie czuje bólu w kostkach, nadgarstkach. Na siłowni też juz nic nie strzyka, szczególnie kolana przy przysiadach.
Pozdro

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 907
Polecam też " Glucosamine Flex " też Olimpu
stosuje już tydzień i działa wspaniale .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1912
zjadłem tego 3 opakowania i nie czuje żadnej poprawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
Ile tego trzeba brac dziennie na opakowaniu pisze 2/d, natomiast w sklepie SFD 3/d ?

Zmieniony przez - NIZIOL69 w dniu 2008-05-08 17:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
mam pytanie ile trzeba wziasc odpoczynku po 1 kuracji??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Glucosamine Plus®

Następny temat

Olimp - Glutarol®

Wiecej