SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Gainerator

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27218

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Olimp Gainerator - 3200g







Olimp Gainerator to innowacyjny produkt węglowodanowo-białkowy najwyższej jakości przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie wysokokalorycznej diety w niezbędne składniki energetyczne i budulcowe oraz aktywatory metaboliczne i naturalne anaboliki. Specjalna formuła preparatu zawiera kompleks weglowodanowy LOW-GLC (poli- i oligosacharydy, długołańcuchowa, woskowa skrobia kukurydziana Waxy Maize, izomaltuloza), czyli sacharydy o różnej masie cząsteczkowej i różnej kinetyce wchłaniania, matrix białkowy SLOW-MO-PRO, (kazeina micelarna, koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych, albuminy białka jaja, hydrolizat białek serwatkowych), składający się zarówno z szybkich jak i wolno trawionych frakcji proteinowych, co sprawia iż preparat nadaje się do spożycia praktycznie o każdej porze, zarówno okołotreningowo - jako samodzielny posiłek, jak i jako uzupełnienie kaloryczności innych posiłków w ciągu dnia. Dodatkowo preparat został wzbogacony w zestaw aminokwasów rozgałęzionych oraz glutaminę, kreatyną i olej MCT. Tak dobrany zestaw składników czyni z niego środek o nieprzeciętnym potencjale anabolicznym a antykatabolicznym.

Odpowiednie dawkowanie preparatu, zgodne z indywidualnymi brakami kalorycznymi i zapotrzebowaniem na składniki energetyczne i budulcowe wyraźnie przyśpiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała, wspomagając wzrost masy mięśniowej i siły. Polecany osobom aktywnym, zwłaszcza ektomorfikom o szybkiej przemianie materii, jak i wszystkim mającym duże problemy ze zwiększaniem swojej wagi.

SPOSÓB UŻYCIA:

1-3 porcji dziennie - pomiędzy posiłkami oraz na ok. 1 godz. przed i po treningu. 1 porcję (80 g - 180 jednostek = 5,5 miarki lub 9 płaskich łyżek stołowych) rozpuścić w °100 ml wody.
° Ilość sugerowana przez Olimp. W zależności od preferencji, rozpuścić w ilości 100-200 ml wody.
SKŁADNIKI:

70% preparaty węglowodanowe LOW-GLC (poli- i oligosacharydy, długołańcuchowa, woskowa skrobia kukurydziana Waxy Maize, izomaltuloza*), 21% preparaty białkowe SLOW-MO-PRO
(kazeina micelarna, koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych, albuminy białka jaja, hydrolizat białek serwatkowych), aromaty, aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), 1,2% L-glutamina, 1% olej MCT, guma ksantanowa, karboksymetyloceluloza - zagęstniki, 0,7% monohydrat kreatyny , sukraloza - substancja słodząca, witaminy (kwas L-askorbinowy - wit.C, octan dl-?-tokoferylu - wit.E, nikotynamid - niacyna, D-biotyna, octan retinylu - wit.A, D-pantotenian wapnia - kwas pantotenowy, chlorowodorek pirydoksyny - wit.B6, cholekalcyferol - wit.D, kwas pteroilomonoglutaminowy - folian, monoazotan tiaminy - wit.B1, ryboflawina - wit.B2, cyjanokobalamina - wit.B12), barwniki: koszenila (dla smaków: truskawkowy, truskawka-kiwi, wiśnia, wiśnia-banan), E 150c (dla smaków: toffi, czekoladowy, ice coffe, kawowy, cappuccino, orzech laskowy). * Izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy.
Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Wartość odżywcza w 100g
Wartość energetyczna 1580 (1602,6) kJ / 378 (383,4) kcal
Białko 20 g
Węglowodany 70 g
w tym cukry 12 g
Tłuszcz 2 (2,6) g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,5 (0,7) g
Błonnik pokarmowy 0 g
Sód 0 g
Aminokwasy rozgałęzione BCAA 5208 mg
w tym:
L-leucyna 2238 mg
L-izoleucyna 1240 mg
L-walina 1731 mg
L-glutamina 4466 mg
Buforowany monohydrat kreatyny Kre-Alkalyn 715 mg

Aminokwasy na 100g
Alanina 662 mg
Arginina 474 mg
Kwas asparaginowy 1482 mg
Cystyna 230 mg
Kwas glutaminowy 4460 mg
Glicyna 258 mg
Histydyna 376 mg
Izoleucyna 1240 mg
Leucyna

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-26 14:20:29

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
rozpuszczalność ok, smak również, mała zawartość cukru i można jeść tego spore porcje dziennie, zyskałem na wadze 0,5-1kg tygodniowo na diecie masowej po dołożeniu gaineratora w trzech porcjach na dzien. jestem zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Siema.. mógłby mi ktoś doradzić jak to dawkować?ponieważ kupilem to tak dla testów i zaczynam w poniedziałek:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
podaj diete i ilosc kcal to bedzie łatwiej Ci doradzić? powiedz mi jaki masz smak ? i czy jest dobry ? mysle ze w listopadzie go zakupie

Widzew Łódź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, ktoś przetestował tą odżywę ? Jestem ciekaw efektów z tych wynalazków w niej zawartych ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Efekty takie jak po każdym innym jedzeniu w z takimi proporcjami

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4667
mam smak Truskawka ochydne mi nie smakuje ;D
rozpuszczalność dość dobra

Życie zaczyna się po 40-tce .. w bicepsie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
SMAK: Po tygodniu, masakra :/
ROZPUSZCZALNOŚĆ: zła.
EFEKTY: Nie odczuwalne
Nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Cos tam dalo ale jadlem skuteczniejsze all in one'y. Smak czekoladowy dobry.

"Aby byc wielkim, trzeba kiedyś być malym..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 135
polska klasa i kasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3641
mialem zerowy bilans kaloryczny więc dodałem carbo i gaineratora. w 2 miesiące jakieś 3-4 kilo przybyło. na ten czas odstawilem rower i troszę tłuszczu złapalem, ale tragedii nie ma. rozpuszczalność bdb, smaki też. czekoladowy z mlekiem najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17045
w smaku czeko 100g z wodą na oko lane raczej słabo smakuje , troche czuc kakao poprostu , rozpuszcza sie git, sklad dobry i cena teraz w miare przystepna
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - TWISTER HIGH PROTEIN SHAKE

Następny temat

Olimp - Profi Mass

WHEY premium