SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Gainer MCT®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29173

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958




Opis:

OLIMP Gainer MCT to odzywka węglowodanowo-białkowa najwyższej jakości przeznaczona do stosowania jako uzupełnienie wysokokalorycznej diety w niezbędne składniki energetyczne i budulcowe. Wzbogacona została w l-karnitynę i zestaw lipotropików (lecytyna: cholina i inozytol) w celu usprawnienia przemian metabolicznych i minimalizacji ryzyka "otłuszczenia" występującego często w wypadku stosowania dużych dawek odzywek masowych. Dodatkowo zawiera wysokoenergetyczny olej MCT (kwasy tłuszczowe o średniej długości łańcucha) oraz premiks witaminowo-mineralny.

Odpowiednie dawkowanie preparatu , zgodne z indywidualnymi brakami energetycznymi wyraźnie przyśpiesza przyrost masy ciała, wspomagając wzrost masy mięśniowej i siły. Polecany osobom aktywnym, zwłaszcza ektomorfikom o szybkiej przemianie materii, mającym duże problemy ze zwiększaniem swojej wagi.

OLIMP Gainer MCT zawiera tylko składniki najwyższej jakości, między innymi ultrafiltrowane białko serwatkowe oraz albuminę jajeczną. Dodatek wspomnianych wyżej aktywatorów metabolicznych czyni z niego produkt o uniwersalnych właściwościach. Odpowiednio wysoka dawka węglowodanów wzbogacona olejem MCT zaspokaja zwiększone potrzeby energetyczne osób aktywnych w okresie intensywnych treningów ukierunkowanych na budowę masy mięśniowej.


SPOSÓB UŻYCIA

OLIMP GAINER MCT spożywa się w formie napoju w ilościach zależnych od stopnia obciążenia wysiłkiem fizycznym, intensywności treningu i masy ciała. Przeciętnie stosuje się 1-4 razy dziennie.

Sposób przyrządzania gotowego napoju:
50 g proszku (7 płaskich łyżek stołowych) rozpuścić w 150-180 ml chłodnego, odtłuszczonego mleka lub w 150-180 ml przegotowanej ochłodzonej wody. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu, między posiłkami, na godzinę przed oraz po treningu. Zaleca się stosowanie miksera.



SKŁAD

Składniki : maltodekstryny, koncentrat białek serwatkowych, ultrafiltrowane białko jaja, glukoza, olej MCT, aromaty identyczne z naturalnymi, lecytyna -substancja wzbogacająca, kwas jabłkowy -regulator kwasowości , składniki mineralne (trójfosforan wapniowy, węglan wapnia, hydroksywęglan magnezu, fumaran żelazawy, siarczan manganu, jodek potasu, chlorek chromu, molibdenian sodowy, selenian sodowy), aspartam ,acesulfam K- substancje słodzące , witaminy (tiamina, ryboflawina, wit. B6, niacyna, wit.C, wit.E, kwas pantotenowy, wit.B12, folacyna), winian L-karnityny - substancja wzbogacająca, barwniki.

Witaminy na 100 g %RDA*
Wit.C 6,6 mg 11%
Niacyna 1,8 mg 10%
Vit. E 1,2 mg 12%
Kwas pantotenowy 0,8 mg 10%
Ryboflawina B2 0,2 mg 12,50%
Vit. B6 0,2 mg 10%
Tiamina B1 0,1 mg 7%
Folacyna 20,0 µg 10%
Vit. B12 0,4 µg 40%

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 19:54:27
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
mailem go kiedys.smak waniliowy moim zdaniem bardzo dobry.gainer jako gainer nie wywarl na mnie ogromnego wrazenia, ale niebylem tez zawiedzony tazke uwazam ze jest dobry.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
rozpuszczalność dobra smak git :D i jako gainer spisał się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4001
smak bananowy super polecam z efektów byłem nawet zadowolony ale za ta cene spodziewałem sie wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
wanilia bardzo smaczna

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2729
mialem 1,4 kg i wpadlo 2 kg wiec ok!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 177
smak czekoladowy według mnie trochę mdły. po 3800g wpadło 3kg. nie najgorzej, ale proponuję Wam dołożyć dyche i kupic olimp super whey gainer 4000.
1

albo się przyzwyczaisz, albo zwariujesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1346
Jeden z lepszych gainerow, jak dla mnie wanilia jest super, w smaku jak lekki waniliowy budyn, a rozpuszczalnosc dobra, to samo tyczy sie smaku truskawkowego, jak ktos jadl kiedys lod bambino truskawkowe to tak smakuje owy gainerek. Duzy plus za to..jednym slowem pycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3152
Cena jak na gainer mozliwa jednak rozpuszczalnosc jak na gainer slaba przy innych bylem bardziej zadowolony! smak wanilia przy 2kg juz mnie na wymioty zbieralo za slodki i do przejedzenia to na tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2063
Zjadłem 1,4 kg o smaku czekoladowym. Smak dobry i się nie nudzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
zjadlem wanilile smak super ;) teraz wcinam czkolade tez smaczne :) rozpuszczalnosc dobra, duzo lepsza niz np top mas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Gain Bolic 6000®

Następny temat

Olimp - Ginkoflav Forte®

Wiecej