SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Egg Protein®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27001

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958




OPIS


OLIMP EGG PROTEIN to wysoko-proteinowa odzywka przeznaczona zaspokajania zwiększonego zapotrzebowania na białko, zawierająca 100% czystej albuminy jajecznej, której skład aminokwasowy jest bliźniaczo podobny do aminogramu białka wzorcowego.

Odpowiednia podaż białka stanowi element kluczowy we wspomaganiu wysiłku i regeneracji w dyscyplinach siłowych i wytrzymałościowo-siłowych. Preparat szczególnie polecany jest osobom aktynym, w tym sportowcom oraz wszystkim mającym niedobory białka w diecie, bądź też cięrpiacym na nietolerancję białek pochodzenia mlecznego.

OLIMP EGG PROTEIN wspomaga wyraźnie przyrost masy mięśniowej i siły a także przyspiesza regenerację powysiłkową i nocną. Zawiera pełnowartościowe białko jaja o wysokiej wartosci biologicznej i maksymalnej przyswajalności, niezwykle bogate w aminokwasy egzogenne, w tym aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach alifatycznych bocznych.

OLIMP EGG PROTEIN wzbogacony został w aktywatory metaboliczne takie jak L-karnityna i lecytynę będąca źródłem choliny i inozytolu. Odpowiednia dawka witamin i składników mineralnych, zabezpiecza przed niedoborami i zapewnia prawidłowy przebieg procesów metabolicznych..

Dostępne smaki: czekoladowy, waniliowy, truskawkowy, bananowy

SPOSÓB UŻYCIA

dawkowanie uzależnione od stopnia obciążenia wysiłkiem fizycznym, intensywności treningu i beztłuszczowej masy ciała. Przeciętnie stosuje się 1 - 3 razy dziennie.

Sposób przygotowania gotowego napoju:
7 płaskich łyżek (ok. 35 g) rozpuścić w 100-150 ml przegotowanego zimnego mleka lub w ok. 100-150 ml przegotowanej, zimnej wody. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu. Zaleca się stosować mikser.



SKŁAD

ultrafiltrowane białko jaja, substancja wzbogacająca: lecytyna, aromaty, składniki mineralne (trójfosforan wapnia, węglan wapnia, fumaran żelazawy, siarczan manganu, jodek potasu, chlorek chromu, molibdenian sodu, selenian sodu), witaminy (tiamina, ryboflawina, wit. E, wit. B6, niacyna, C, kwas pantotenowy, witamina B12, folacyna), substancje słodzące - aspartam /w najbliższym okresie składnik ten zostanie zastąpiony sukralozą/ , acesulfam K, winian L-karnityny, barwniki.

Wartość odżywcza 100 g koncentratu zawiera co najmniej
Wartość energetyczna 1460,00 kJ/350,00 kcal
Białko 80,00 g
Tłuszcz 1,00 g
Węglowodany 5,00 g

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 19:49:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Mi osobiście to białko podeszło w sensie masy. Ale jeżeli ktoś ma słaby żołądek to nie polecam, ja raz po tym rzygałem :E
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Należy liczyć się z bąkami, ale u mnie raz były raz nie... Lekki słonawy posmak. Od czasu do czasu warto urozmaicić dietę tą odżywką, szczególnie jeżeli nie chcemy jeść na śniadanie ilus tam białek jaj wyrzucając żółtka do śmietnika...

Generalnie +

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2324
smrodliwe bączaki i słaba rozpuszczalność(chwile dłużej miksujemy i jest dobrze) to minusy, jeśli komuś to nie przeszkadza to wydaje mi się że białko godne polecenia. całkiem dobra cena. podobno na osoby z grupą krwi "0" działa lepiej niż serwatka. smak nienajgorszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19540
Smak ok,rozpuszczalnosc nienajgorsza,brak sensacji zoladkowych, stosuje ta odzywke juz od kilku lat jako zastapienie posilku i bardzo sobie chwale łolimpowe jajo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Dobre białko napewno lepsze od tej mieszanki białek z Hiteca.To była moja pierwsza odrzywka białkowa.warto uzupełniać diete tym produktem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
dziś pierwszy raz bananowe wypiłem... OCHYDA!!

Czekolada bardzo dobra...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Pilem tylko czekolade i powiem ze wypas, fajnie zapycha! Godne polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7320
Pije to białko na noc, mam smak czekoladowy i jak dla mnie jest bardzo dobry choć faktycznie lekki słonawy posmak jest.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 302 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3624

JLB Bez nerwów.
Pozdrówki dla chłopaków
Których, życie nie pieści

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 302 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3624
ok widze ze nikt tego nie czyta hehehe
nie kupujcie bananowego smaku !!!!!!
odzywke polecam ak najbardziej ale nie smak bananowy gorszego chyba nie ma ledwie przez gardlo przechodzi!!!

JLB Bez nerwów.
Pozdrówki dla chłopaków
Których, życie nie pieści

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Rozpuszczalność rzeczywiście słaba. Robie szejka w słoiku i zostają spore grudki. Zobaczymy jak będzie z mlekiem.
Jeśli chodzi o smak to nie zgodze się w powyższymi wypowiedziami. Mam banana i jest całkiem spoko, choć rzeczywiście troche słone to białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - D-Ribose Powder®

Następny temat

Olimp - Fat Burner Plus®

Wiecej