SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - D-Ribose Powder®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11434

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


OLIMP D-Ribose Powder


Opis:


OLIMP D-Ribose Powder to suplement diety zawierający rybozę, cukier prosty będący składnikiem kwasów nukleinowych (rybonukleinowego - RNA i dezoksyrybonukleinowego - DNA ), podstawowych nosników informacji genetycznych, regulujących procesy rozwojowe, wzrostowe i podział wszystkich komórek.

Regularne przyjmowanie suplementu przyczynia się do wzrostu poziomu energii w komórkach mięśniowych (poprzez swój wpływ na ATP i ADP). Preparat idealnie uzupełnia działanie kreatyny, stad też często polecany jest do stosowania w trakcie cykli kreatynowych, ale może być również przyjmowany niezależnie od suplementacji tą substancją.

OLIMP D-Ribose Powder zalecany jest wszystkim osobom obciążonym duzym wysiłkiem fizycznym, zwłaszcza sportowców zawodowych i amatorów, niezależnie od uprawianej dyscypliny i poziomu zaawansowania. Preparat korzystnie jest przyjmować okołotreningowo w okresie trwania szczególnie intensywnych wysiłków, jako element wspomagania zdolności treningowych, a także jako preparat wspomagający wysycenie mięśni kreatyną. Ryboza jest bezpieczną substancją naturalnie występującą w organizmie, jej stosowanie nie niesie za sobą ryzyka żadnych skutków ubocznych, w tym otłuszczenia ciała (jak to jest w wypadku innych cukrów prostych).

SPOSÓB UŻYCIA

Jako wspomaganie wysiłku sportowego zaleca się spożywanie w dawkach od 1,5 g (tj. płaskiej łyżeczki od herbaty) do 4,5 g (tj. czubata łyżeczka od herbaty) przed i po treningu, a w dni beztreningowe w dawkach jak wyżej pomiędzy posiłkami. Inne osoby obciążone dużym wysiłkiem fizycznym dwa razy dziennie w dawkach od 1,5 g (tj. płaskiej łyżeczki od herbaty) do 3 g (tj. 1 łyżeczka od herbaty) pomiędzy posiłkami.

SKŁAD

Składniki: D-ryboza w proszku

Informacja żywieniowa 1 porcji (5g) na 100 g
D-Ryboza 5 g 100 g

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-26 10:49:57

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 19:46:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Zdecydowanie najlepszy dodatek do Monohydraty wyprobuje w Styczniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No właśnie. Czy mogę stosować go jako transporter kreatyny ?
Ostatnio używałem Dextro z Olimpu.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
sąsiad - Ryboza jest najlepszym transporterem kreatyny a co za tym idzie nie zatłuści cię jak to jest w przypadku Dextrozy.

Ja polecam rozpuszczać 5g mono w carbo i jest elegancko

nawet masz napisane wyżej w info o produkcie

Zmieniony przez - peps19 w dniu 2006-12-26 20:33:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Za mono i ryboze kupisz duże CP. Także szkoda prądu.

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2007-01-04 14:00:50

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Moje pierwsze suple to wlasnie kreatyna i ryboza olimpu, pamietam jak zachecila mnie reklama w ktorej bylo cos takiego: uwaga w razie zbyt szybkich przyrostowodstawic jeden z suplementow na jakis czas . Ale szczerze nie polecam, jak dla mnie strata kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
jak tylko to wyszlo to wszamałem z mono i .....NIC.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
d-ryboza ma zadanie szybko dostarczyć energii do mięśni, jeśli ktoś ma dużo kasy to może posiłkować się tym ale jak dla mnie to za droga a efekt wzbudza moje wątpliwości, więcej już chyba nie kupię.

All fluke absurd.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - D-Ribose 750®

Następny temat

Olimp - Egg Protein®

WHEY premium