SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 235693

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


OLIMP Creatine Mega Caps 150 kaps.

OPIS



OLIMP Creatine Mega Caps
to suplement diety dla sportowców zawierający aż 1250 mg mikronizowanego monohydratu kreatyny w jednej kapsułce. Monohydrat kreatyny należy do najlepiej poznanych i przebadanych naturalnych substancji chemicznych o działaniu anabolicznym, wspomagających zdolności wysiłkowe. Proces mikronizacji polegający na maksymalnym rozdrobnieniu substancji czynnej zdecydowanie poprawia jej rozpuszczalność i biodostepność.

Suplementacja monohydratem kreatyny wydatnie zwiększa ilość fosfokreatyny w komórkach mięśniowych co zapoczątkowuje kaskadę reakcji biochemicznych, które doprowadzają w efekcie do nasilenia procesów anabolicznych, zahamowania katabolizmu i poprawy zdolności wysiłkowych. Fosfokreatyna jest podstawowym dystrybutorem reszt fosforanowych do procesu resyntezy ATP, co zdecydowanie poprawia zaopatrzenie pracujących i regenerujących się mięśni w potrzebną energię.

OLIMP Creatine Mega Caps to preparat najwyższej jakości, w formie wygodnych w aplikacji kapsułek maksymalnie naładowanych kreatyną. Preparat przeznaczony do stosowania jako element wspomagania rozwoju zdolności wysiłkowych i promujący wzrost beztłuszczowej masy ciała, dla osoby aktywnych w tym sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowo-siłowych, a także osób ćwiczących rekreacyjnie.

SPOSÓB UŻYCIA

Zalecana dzienna porcja:
4 - 8 kapsułek dziennie po treningu i/lub o innej porze.

SKŁAD

mikronizowany monohydrat kreatyny, celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna- otoczka kapsułki

Wartość odżywcza
1 kapsułki (1400 mg) 100 g produktu
Wartość energetyczna 3,7 kJ/0,9 kcal 267 kJ/63,8 kcal
Białko 0,2 g 14,3 g
Węglowodany 0,02 g 1,43 g
Tłuszcz 0,0 g 0,0 g
Monohydrat kreatyny 1250 mg 89,3 g



Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-26 10:33:04

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-28 10:47:42

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 19:42:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
witam biore ta kreatyne i goraco polecam. w dni treningowe 8 kapsulek przed i po treningu po 4.. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
Wlasnie wcinam ta kreatyne o efetkach nie powiem bo dobiero zaczelem ale denerwoje mnie jedna rzecz. A mianowicie strasznie wielkie kapsulki ktore cholernie nieprzyjemnie sie polyka
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Podobnie jak armia333 dopiero zaczynam brać Mega Caps ,więc narazie nie moge nic powiedzieć o efektach ale wiele osób mi polecało właśnie tą kreatyne:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4001
ja skonczyłem na tym cykl efekty przyzwoite jak na mono to nawet dobre polecam bo jest bardzo tania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3314
ostatnoi skończyłem, a brałem nie pierwszy raz i naprawde polecam
dawkowałem rano przed posiłkiem 4 i po treningu 4
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatynka jak najbardziej OK biore ja z HMB MC juz z 3 tygodnie i siła idzie ładnie i masa ładnie sie buduje a to juz w mojej karierze z 10 cykla na mono o innych niewspominając.
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 15 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 690
właśnie zaczynam cykl.duże kapsuły ale idzie łyknąć.jak skończe to opiszę efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
Od kilku dni jade na niej rowniez opisze efekty.To dopiero moj drugi cykl krety po pierwszym mnie wystrzelilo a dieta byla kulawa tym razem jest cacy czuje ze bedzie grubo :}.

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium