SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Magna Power

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41837

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




Olimp Creatine Magna Power 120 kapsułek

Opis przedmiotu


CREATINE MAGNA POWER to inowacyjny produkt, w którym połączono anaboliczno-antykataboliczne właściwości kreatyny z pierwiastkiem wzmagającym i uzupełniającym jej skuteczność - z magnezem. Stworzono opatentowaną i unikalną formułę chelatu keratynowego magnezu, substancji o potwierdzonym w badaniach naukowych silnym działaniu i wyjątkowej stabilności. Chelat kreatynowy magnezu nie ulega w żołądku konwersji do nieaktywnej i niepotrzebne kreatyniny, wchłania się znakomicie i szybko wysyca komórki mięśniowe. Nie wymaga fazy ładowania ani przyjmowania cukrów prostych.

CREATINE MAGNA POWER zapewniając wytworzenie optymalnej ilości ATP wyraźnie wspomaga zdolności wysiłkowe, przyczyniając się do szybkiego rozwoju siły, wytrzymałości siłowej i poprawy kondycji ogólnej organizmu. Przyjmowana regularnie już w niewielkich dawkach przyczynia się do nasilenia procesu syntezy białek mięśniowych, wzrostu beztłuszczowej masy ciała i poprawy jego składu. Wykazuje także silne działanie antykataboliczne, idealna do stosowania również w okresie redukcji tkanki tłuszczowej.

CREATINE MAGNA POWER może poszczycić się znakomitymi referencjami w postaci badań naukowych w których dobitnie potwierdzono jej skuteczność. Stworzono nową synergiczną formułę łączącą w sobie zalety magnezu i kreatyny, przeznaczoną do stosowania przez najbardziej wymagających sportowców.


Skład:Wartość odżywcza 2 kapsułki 6 kapsułek na 100 g
Wartość energetyczna 22,4 kJ / 5,36 kcal 67,2 kJ / 16,1 kcal 861 kJ / 206 kcal
Białko 1,34 g 4,02 g 51,5 g
Węglowodany 0 g 0 g 0 g
Tłuszcze 0 g 0 g 0 g
Chelat kreatynowy magnezu CREATINE MAGNA POWER™ w tym: 2200 mg 6600 mg 85 g
Magnez 176 mg (58%RDA) 528 mg (176%RDA) 6,8 g

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-24 19:13:10

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-24 19:16:31

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-17 15:49:39
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jadł to może ktoś??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
taki sobie

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2007
ja jadlem i dupa blada nie podzialalo a cena wysoka.Jak dla mnie kicha,moze gdybym zwiekszyl dawke i cos do tego dorzucil to by bylo lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8210
nawet dobra ,,moze bez rewelacji ale spełniało swoje zadanie ,,dosyc długo sie rozkręca......zjadłem 240 kapsów.....przez niecałe 40 dni...pod koniec odnotowałem problemy żoładkowe.... ocena według mnie dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3591
Nic nie poczułem..żadnej różnicy.cena dość wysoka... mimo wszystko lepiej sie czułem po mono.. Można wypróbować ale w połączeniu z inną formą kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
trzeba brać w takich dawkach jak mówi producent, i do tego dieta... wtedy to będzie działać...

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
brałem na cyklu z GM.ja jestem zadowolony.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66
witam . mam 17 lat ćwicze od 1,5 roku. Wyciskam 105 kg. Jestem skazany ja jedzenie tego co podadzą rodzice na obiad itp także z typowa dietą nie mam zbytnio do czynienia po za tym ze jem duże ilości białka i węglowodanów szczególnie po treningu. Zastanawiam sie nad tym suplementem. Możecie go poradzić ? a jak nie to co ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Dobra dieta i magna power ma przewage nad mono bo nie redukuje tak wody i buduje czysty mięsień .Ja tam zakupiłem w ciemno ( nie długo cykl będe robił) ale kreatyna godna polecenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 292
łączę tą kreatynę z glutaminą i bcaa, na pierwszym treningu czułem mrowienie w partii mięśniowej którą ćwiczyłem. jednym słowem GIT
1

motywacja, motywacja i jeszcze raz suple:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - X5 Protein

Następny temat

Olimp - L-Karnityna Plus

Wiecej