SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creapure Monohydrate® Powder

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40912

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


OLIMP Creapure Monohydrate® Powder 300g





OPIS:


OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE Powder to suplement diety dla sportowców zawierający mikronizowaną kreatynę w formie monohydratu. Proces mikronizacji polega na maksymalnym rozdrobnieniu substancji aktywnej co zdecydowanie poprawia jej rozpuszczalność i biodostepność.

Suplementacja monohydratem kreatyny zdecydowanie zwiększa ilość fosfokreatyny w mięśniach co inicjuje kaskadę reakcji biochemicznych które prowadzą w efekcie do nasilenia procesów anabolicznych, zahamowania procesów katabolicznych i zwiększenia możliwości wysiłkowych (siła/wytrzymałość siłowa). Fosfokreatyna (postać wewnątrzustrojowo aktywnej kreatyny) jest podstawowym dystrybutorem reszt fosforanowych do resyntezy adenozynotrifosforanu (ATP), co zdecydowanie poprawia zaopatrzenie pracujących i regenerujących się mięśni w konieczną energię.

OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE Powder to najczystsza postać monohydratu kreatyny o farmaceutycznej jakości, co potwierdza znaczek creapure. Preparat przeznaczony do stosowania jako element wspomagania zdolności wysiłkowych i przyspieszający wzrost beztłuszczowej masy ciała, przez osoby aktywne w tym sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowo-siłowych.

SPOSÓB UŻYCIA

a) opcja z fazą nasycenia:
- okres nasycenia (5-7 dni): 4 - 5 razy dziennie po 4 - 5 g (na czczo rano, między posiłkami, przed treningiem, po treningu)
- okres podtrzymania (4 - 6 tygodni): 1-2 razy dziennie po 3 - 5 g (na czczo rano i po treningu lub tylko po treningu)

b) wersja bez fazy nasycenia: 1-2 razy dziennie po 4 - 5 g (na czczo rano i po treningu lub tylko po treningu)
.

SKŁAD

Składniki: mikronizowany monohydrat kreatyny

Wartość odżywcza 100 g proszku na 1 porcję (5g)
Wartość energetyczna: 0 kJ/0kcal 0 kJ/0 kcal
Białko 0 g 0 g
Tłuszcz 0 g 0 g
Węglowodany 0 g 0 g
Monohydrat kreatyny 100 g 5 g




Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-28 10:37:15

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 19:41:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 227
Mam pytanie odnośnie dawkowania, na opakowaniu pisze 3-6g(1-2 miarki) czyli 1 miarka to 3g tak? Bo na miarce pisze 1/2 i 5ml i zrobiło mi rozkmine jak ja brać? Aktualnie biorę prawie 2 miarki czyli ok 5g wg etykiety bo na miarce dziwnie pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 621
najlepsze mono z olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4928
Pozytywny towar, jestem jak najbardziej na tak.

Bardzo dobra Mono.

Silnym jest ten kto zwycięża innych.
Wielkim ten kto przezwycięża samego siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3922
Dobry towar, działanie dosyć odczuwalne , widoczne efekty proporcjonalnie do wniesionego wkładu( ćwiczeń, diety, suplementacji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5605
Byly efekty wizualne i sila poszla w gore
Towar jak najbardziej pozytywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
bardzo dobra kreatyna zjadłem jej 500g i nie ustępuje jakością innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2729
bardzo dobre mono mialem chyba 1 kg i efekty byly oszalamiajace jak na w tym czasie poczatkujacego hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dopiero zamówilem tą kreatynke i myśle,ze będe mógl sie dopisac do wyżej wymienionych wpisów,oczywiście na +
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 764
siema na pierwszy cykl to co polecacie tego olimpa czy lepiej mono vitalmaxa tego dobre co wy sadzicice ?? co lepsze i nie chodzi mi o cene to wiem jak jest tylko chce wiedziec co lepsze:)
z gory dzieki
pozdrawiam

nAjLepSzĄ obRonĄ jEsT AtaK !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
ja bym brał vitalmaxa :D

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21903
Obecnie jestem na cyklu jetem zadowolony.Wczesniej bralem zwykle mono z olimpu ale jak dla mnie powder dziala mocniej niz zwykly mono.Przedewszystkim nie mam prob zolatkowych a wczesniej byly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Citrate®

Następny temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

WHEY premium