SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Carbo®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55179

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


Opis:

OLIMP Carbo to preparat węglowodanowy w formie proszku do rozpuszczania w wodzie, przeznaczony do stosowania jako element wspomagania wysiłku fizycznego i sportowej diety. Wskazany osobom obciążonych znacznym wydatkiem energetycznym, sportowców dyscyplin wytrzymałościowych, kondycyjnych i siłowych, a także wszystkim osobom które maja niedobory kaloryczne w jadłospisie.

OLIMP Carbo stosowany jako uzupełnienie diety i element wspomagania wysiłku, przyspiesza regenerację powysiłkową, uzupełnia glikogen mięśniowy, a odpowiednio dawkowany przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Preparat został wzbogacony w kompleks witaminowo-mineralny w celu usprawnienia procesów metabolicznych zachodzących w trakcie i po wysiłku fizycznym.

OLIMP CARBO należy spożywać w formie napoju w proporcjach i ilościach uzależnionych od intensywności i objętości wysiłku fizycznego oraz indywidualnego zapotrzebowania energetycznego. Przeciętnie stosuje się od 1 do 3 dawek dziennie po 30 - 70gna porcję. Odmierzoną dawkę preparatu wystarczy rozpuścić w chłodnej wodzie i dokładnie wymieszać. Zaleca się spożywać bezpośrednio po przyrządzeniu, przed i lub zaraz po treningu.



SKŁAD

Składniki: maltodekstryny, glukoza, składniki mineralne ( trójfosforan wapniowy, weglan wapnia, hydroksywęglan magnezu) kwas cytrynowy, kwas jabłkowy- regulatory kwasowości, acesulfam K, sukraloza- substancje słodzące, witaminy ( tiamina, ryboflawina, wit. B6, niacyna, wit. C, wit. E, kwas pantotenowy, wit. B12, folacyna) barwniki.

Wartość odżywcza W 100g proszku co najmniej 1 porcja 50 g proszku
Wartość energetyczna 1554,7 kJ/371,9 kcal 777,0 kJ/186,0 kcal
Białko 0,0 g 0,0 g
Tłuszcz 0,0 g 0,0 g
Węglowodany 93,0 g 46,5 g

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 19:23:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
po ciężkim treningu wszystko smakuje niestety konsystencje trzeba robić bardzo żadką ale najlepiej regeneruje i działa ,za te kaske rewelka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5740
chyba jedno z tamszych carbo, dobre w smaku(szegolnie pomarancz i cytryna) w folii kolo to oklo 20 zł wiec warto naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Smak: pomarancza - dla mnie ok
cytryna - nie podeszla mi
rozpuszczalnosc dobra
Polecam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
jak narazie mialem 2 smaki (cytryna,truskawka) super ogólnie polecam

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Cytryna- baardzo kiepski smak imo, a reszta jak w każdym innym carbo.

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-10-24 22:47:48

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Cytryna feee
zmęczyłem kilkaset gram a reszte odpsrzedałem kumplowi za grosze

reszty smaków nie próbowałem może kiedyś, ale został mi wstręt po tej cytrynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
JA mam pomarańczowe. I powiem jedno: az chce sie pic. PYCHA!

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Carbo jak carbo, bez fruktozy i fusow...
Co so smakow to wszystkie sa spoko cytryna smakuje jak viobowit, pomarancza spoko, truskawka tez ok ale ciut za slodka i bije chemia
Polecam

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
Tak pomaranczowy bardzo dobry, cena tez ok ogolnie poecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13923
pomarancza - dobra
cytryna - moze byc
rozpuszczalnosc - wspaniala
bardzo dobry produkt w dobrej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Jak dla mnie średnie Carbo, przede wszystkim jeżeli chodzi o kwestię smak (pomarańcza i cytryna za bardzo nie wchodzą). Cena natomiast jak najbardziej korzystna (20 zł/kg.)
OCENA: 3+

Zmieniony przez - Twilq w dniu 2006-11-08 09:59:45

Nie wywołuj Wilka z lasu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Bio Silica®

Następny temat

Olimp - Chitosan®

Wiecej