SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - CARBONOX

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 103363

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




Olimp CARBONOX - 1000g / 4000g

Opis

OLIMP CarboNOX to nowoczesny preparat węglowodanowy z dodatkiem kompleksu witamin i argininy, w formie proszku do rozpuszczania w wodzie, przeznaczony do stosowania jako element wspomagania treningu i sportowej diety. Wskazany osobom obciążonych znacznym wydatkiem energetycznym, sportowców dyscyplin wytrzymałościowych, kondycyjnych i siłowych, a także wszystkim osobom które maja niedobory kaloryczne w jadłospisie.

OLIMP CarboNOX ta unikalna formuła zawierająca specjalnie dobrany zestaw węglowodanów - w tym innowacyjną izomaltuloze o niskim indeksie glikemicznym, wzbogacona została w argininę, która ma bezpośredni wpływ na zdolności wysiłkowe i proces regeneracji. Arginina jest prekursorem tlenku azotu (NO), przez co poprawia ukrwienie mięsni i transport składników odżywczych.

OLIMP CarboNOX stosowany jako uzupełnienie diety i element wspomagania wysiłku, przyspiesza regenerację powysiłkową, uzupełnia glikogen mięśniowy, a otakże przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Preparat został wzbogacony w kompleks witaminowo-mineralny w celu usprawnienia procesów metabolicznych zachodzących w trakcie i po wysiłku fizycznym.

OLIMP CarboNOX należy spożywać w formie napoju w proporcjach i ilościach uzależnionych od intensywności i objętości wysiłku fizycznego oraz indywidualnego zapotrzebowania energetycznego. Przeciętnie stosuje się od 1 do 3 dawek dziennie po 30 - 70gna porcję. Odmierzoną dawkę preparatu wystarczy rozpuścić w chłodnej wodzie i dokładnie wymieszać. Zaleca się spożywać bezpośrednio po przyrządzeniu, przed i lub zaraz po treningu.


Wartości odżywcze
SKŁADNIKI AKTYWNE CARBONOX
Porcja 50g
Ilość porcji w opakowaniu 80
Opakowanie 4000g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 190 kcal
Białko 0g
Węglowodany 47,5 g
w tym cukry 12,5 g
Tłuszcz 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
Błonnik pokarmowy 0 g
Sód 0 g
L-arginina HCI 500 mg
Wit. C 16 mg
Niacyna 3,2 mg
Wit. E 2,4 mg
Kwas pantotenowy 1,2 mg
Wit. B6 0,3 mg
Wit. B2 0,3 mg
Wit. B1 0,2 mg
Biotyna 10 µg
Wit. A 160 µg
Kwas foliowy 40 µg
Wit. D 1 µg
Wit. B12 0,5 µg
Wapń 87,5 mg
Magnez 40 mg
Żelazo 6 mg
Mangan 1 mg
Jod 37,5 µg
Chrom 37,5 µg
Molibden 3,7 µg
Selen 3,7 µg

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-25 14:39:47

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-25 14:40:23
2

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8218
LaboR123
Prawdziwi kulturyści dla których suplement kończy się na smaku i rozpuszczalnosci :)
Ps. Smak cytrynowy super (nie jestem wybredny w smakach) Proszek dosypujcie do wody a nie odwrotnie bo jak dolejecie wode do proszku zaczna sie robic gluty.
Bez carbo po treningu siłowym nie mialem sily ani ochoty na bieganie natomiast po jest więcej siły na treningu + duzo energii na cardio. Pozdrawiam

Zmieniony przez - LaboR123 w dniu 2014-05-09 13:49:33


Nie znasz, nie oceniaj :D

O smaku wspomniałem gdyż firma Olimp jest zdecydowanie w czołówce na polskim rynku. Zdziwiło mnie, że tak renomowana firma może mieć nieudany smak odżywki, ich białka są lepsze od łakoci, a gainery to dopiero muszą być kosy :D

Życie zaczyna się po 40-stce - W ŁAPIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 523
biore od 10 dni
dobra rozpuszczalnosc
smak cytryna -kwasny
w skali do 10 daje 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 264
carbo wg mnie dobre, biore 14 dni i dobrze się z nim czuje . Rozpuszczalność 8 na 10 smak truskawkowy jak hubba bubba ( mi nie smakuje ) :) ładne opakowanie hahaha
2

OTHER CAR AUDIO- Montaż profesjonalnych instalacji car audio do wszystkich modeli samochodów tych nowych i tych starszych :D w okolicach Tarnowa (małopolskie) ZAPRASZAM [email protected] lub sms 796174489 gg 7770921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
biore od wczoraj
smak ananas w sam raz, dobra rozpuszczalnosc
daje energie:D czuc roznice kiedy sie nie bierze carba a kiedy bierze
polecam:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
Biorę to od wczoraj, smak cytryna nawet dobry, rozpuszczalność taka sobie. Jako carbo spełnia swoją rolę. Ogólnie polecam
2

I'm not Human, I'm Machine...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
ananas pycha
1

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
smak pomarańcza dobry choć dla mnie za mało słodki jak na pomarańcze no ale to nie owoc:P
a rozpuszczalności b.d. a po za tym to zwykłe carbo w fajnym opakowaniu:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
mam greyphruta czy jakoś tak ale jeszcze nie jadłem :P zobaczymy jutro, będę mieszał z mono.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 628
Jem juz prawie tydzień i powiem, że rozpuszczalność wyśmienita, smak 9/10 mam truskawkę!
Godny polecenia !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 264
ku*wa truskawa słodka w ch*j xD nie jadalna xD :P ale carbo działa jak najbardziej. czuć różnice podczas ćwiczeń

OTHER CAR AUDIO- Montaż profesjonalnych instalacji car audio do wszystkich modeli samochodów tych nowych i tych starszych :D w okolicach Tarnowa (małopolskie) ZAPRASZAM [email protected] lub sms 796174489 gg 7770921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Jem od 3 dni, widzę poprawę w trakcie ćwiczeń :) Rozpuszczalnośc bardzo dobra nawet w chłodnej wodzie tylko trzeba trochę łychą pobełtać :D Jak komuś przeszkadza rozpuszczalność to można zawsze podgrzać wodę ;) ROZPUSZCZALNOŚĆ 9,5/10 a smak 10/10 bardzo dobrze smakuje, prawie jakbym pił plusza :) Posiadam smak pomarańcza :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Mega Strong Protein

Następny temat

Olimp - Prolong

WHEY premium