SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Arthroblock®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15984

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959


Opis:


OLIMP Arthroblock to zaawansowana formuła stworzona w celu wspomagania procesów regeneracji aparatu ruchu i profilaktyki jego uszkodzeń. Zawiera zestaw najskuteczniejszych składników o potwierdzonym działaniu, dzięki czemu działa kompleksowo skutecznie i szybko.

OLIMP Arthroblock zawiera między innymi siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny, substancje wpływające na "amortyzację i smarowanie" powierzchni stawowych, poprawiające ich ruchomość i przyczyniające się do przyśpieszenia procesów odnowy tkanek. Dodatkowo preparat zawiera wyciąg z rośliny Boswellia Serrata, mianowany na 60%-ową zawartość kwasu boswelinowego, substancji, która działa wręcz spektakularnie, wyraźnie zmniejszając dolegliwości bólowe i hamując procesy zapalne. Kwas hialuronowy ze względu na zdolność wiązania wody przyjmuje postać żelu, który poprawia smarowanie powierzchni stawowych i ogólny komfort związany z ich ruchomością.

OLIMP Arthroblock wzbogacony został także w chelat aminokwasowy manganu ALBIONu, kwas askorbinowy )witaminę C), biorącą udział w syntezie kolagenu oraz wyciąg z imbiru o działaniu przeciwzapalnym. Może być stosowany zarówno jako element profilaktyki uszkodzeń aparatu ruchu jak i jako środek wspomagający ich leczenie i rehabilitację po przebytych urazach. Polecany zwłaszcza osobom o dużej aktywności fizycznej, jak o ludziom starszym.

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułka
Siarczan glukozaminy 2KCl 500 mg 1000 mg
w tym siarczan glukozaminy 375 mg 750 mg
Siarczan chondroityny 100 mg 200 mg
Kwas hialuronowy 25 mg 50 mg
Ekstrakt Boswellia serrata (60% kwasu boswelinowego) 50 mg 100 mg
Ekstrakt imbiru (5% gingeroli) 50 mg 100 mg
Witamina C 30 mg (*50%) 60 mg (*100%)
Chelat aminokwasowy manganu Albionź 6,25 mg 12,5 mg
w tym mangan 1 mg 2 mg



Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-24 21:53:09

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 19:10:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
Strzelalo mi ostro w barku oraz w nadgarstkach jestem dopiero w polowie opakowania a juz czuje bardzo duza poprawe. Wiec jak dla mnie bardzo dobry produkt za rozsadna cene. Wczesniej bralem universala flex nic nie pomogl a po za tym przerazajaca cena z porowaniem do produktu z olimp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
jestem właśnie w trakcie stosowania i mocno polecam ten produkt - działa i do tego cena jest bardzo przystępna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosuje ten preparat od 4 tyg obecna dawka to 6kaps podzielone na 2 porcje. Czuć poprawe (mniejsza sztywność stawów i niesłychać strzykania)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Polecam, wlasnie koncze 2 opakowanie i widze rezultaty! Zadnych boleci, lepsza regeneracja stawow! Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7075
Da sie poczuc ze działa, ale dosyc drogo wychodzi :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
zjadłem 1 opakowanie, miną rok i ani razu mnie stawy czy kości nie bolały:) polecam

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4062
Bardzo dobry preparat. Najlepszy jaki brałem na stawy (a troche ich już brałem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Niestety na rynku nie ma już zwykłej wersji, jest tylko Forte, za którą trzeba wybulić około 50zł. Jeśli chodzi o działanie to po kontuzji skręcenia łokcia pomógł mi ten suplement, dzięki czemu moja rekonwalescencja była krótsza. Niestety po jednym opakowaniu zalecane jest stosowanie następnego opakowania, a to wiąże się już z łącznym wydatkiem około 100zł, więc zamiast drugiego opakowania arthroblocka kupiłem glukozaminę. Pozrawiam

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
Napisze to: GENIALNY PRODUKT !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj kontak z tym produktem byl podczas bolu barkow , byl to taki bol nie pozwalal mi spac a o cwiczenich moglem zapomniec.I to sie zdarzalo kilka razy do roku wiec bralem wiele produktów az w rece wpadla mi gazeta kulturystyczna w ktorj byl artykul o leczeniu bolu stawowo,wyczytalem tam ze glukozmaina jest dobra ale prewencyjnie, a glukzoamna w polaczeniu z siarczanem chondroityny zwalczala juz powsale kontuzje artykul podparty byl badaniami.Wiec szybko wynalazlem odzywke w skladzie wlasnei z wyzej wymieniona substancja traf chcial ze padlo na arthroblock i po kilku tygiodnich zazywania bole ustaly. Takze wszystkim ktroych doskwiezaja bole stawow serdecznie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zjadłem dwa opakowania. Strelały mi stawy w kolanach, barkach, łokciach i nadgarstkach. Dwa opakowania nie pomogły ani trochę, dla mnie to za słaby suplement.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Anabolic Amino 5500 Mega Caps®

Następny temat

Olimp - Baton Matrix Pro 32

WHEY premium