SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - AAKG Extreme Mega Caps

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101764

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



OLIMP AAKG Extreme Mega Caps 150/300 caps

OPIS PRODUKTU

AAKG EXTREME 1250 MEGA CAPS to zawansowany suplement, zawierający bardzo wysoką dawkę alfaketoglutaranu argininy - substancji, która zwiększając syntezę tlenku azotu NO, znacznie poprawia efektywność treningu, a w konsekwencji procesów anabolicznych.

AAKG EXTREME 1250 MEGA CAPS jest suplementem, w którym zastosowano innowacyjne kapsułki o niespotykanej dotąd pojemności, co pozwala na podanie silnie skoncentrowanej jednorazowej dawki preparatu.

AAKG EXTREME 1250 MEGA CAPS:
- bardzo mocno poprawia stopień ukrwienia organizmu, sprawia, iż mięśnie otrzymują większą dawkę tlenu, związków odżywczych i substancji aktywnych
- umożliwia przeprowadzenie treningu ze zwiększoną intensywnością, widocznie poprawia wytrzymałość mięśni na obciążenia fizyczne a także wydolność tlenową organizmu
- pozwala na optymalizację procesów regeneracji powysiłkowej

AAKG EXTREME 1250 MEGA CAPS to produkt umożliwiający rozwijanie formy sportowej - sprzyja i maksymalizuje procesy anaboliczne, a także wykazuje silne działanie antykataboliczne. Pozwala na wykonywanie wysiłku fizycznego ze znacznie większą intensywnością, dlatego oczekiwane rezultaty pojawiają się znacznie szybciej.

Sposób użycia:

- we wspomaganiu wysiłku: 1-2 kapsułki przed i po treningu oraz przed snem;
- dla wspomagania zdolności seksualnyc: 1-2 kapsułki jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Skład:

w jednej kapsułce:

Alfaketoglutaran argininy (AAKG) 1250mg



Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-24 20:25:32

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 19:11:29
2

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Kupione tylko dla pompy i do tego się sprawdziło (brane w dawce 4 kapsy przed i 2 po treningu, lub 5 przed i 1 po treningu). Innych pozytywnych skutków w postaci zwiększonych przyrostów masy, czy siły nie zauważyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15161
Dokładnie, ja brałem między cyklami tylko w dt razem z Energonem
i nawet nieźle pompowało, tak jak kolega wyżej dziennie 6 tabletek i
2 kapsuły energona przed treningiem. Polecam ale cudów sie nie spodziewajcie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3314
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! a ja mam pytanko mało co do tego supla, jakiej wielkości i koloru sa kapsy, bo kupiłem od kumpla pół pudełka i kapsy są takie jak mono z olimpa, czyli takie duże, żółtawe itd i sie zastranawiam, czy mi zwykłej krety nie wpakował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3314
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha dziękować;D bo myslałem, że mnie och... hehe dzięx
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warto łączyć AAKG z Aero2 Biogenixa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4267
mocna pompa na treningu pomaga w użyleniu ciała
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i przetestowałem, jak dla mnie żadna rewelacja... pompa była, ale taka jak i na sucho;] ogólnie nie polecam, tak jak predator99 dołożyć i kupić coś lepszego
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
A na mnie zadzialal swietnie moze dlatego ze go polaczylem z CellPumpem, Gainerem, glutamina, witaminami, bialkiem Pompa swietna
2

f*** YEAH!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Chela MZB Sport Formula

Następny temat

Olimp - HMBolon NX

WHEY premium