SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - 100% Natural Whey Protein Isolate®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19616

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958



Opis:

OLIMP 100% Natural Whey Protein Isolate to odżywka wysokobiałkowa zawierająca najwyższej jakości czysty izolat białka serwatkowego charakteryzujący się najwyższą wartością biologiczną BV=159. Przeznaczona jest do stosowania przez osoby aktywne fizycznie, jako uzupełnienie diety w szybko-wchłanialne białko zarówno w okresie budowania masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej jak i w każdym innym przypadku zwiększonego zapotrzebowania na proteiny lub przy niedostatecznej ich podaży w diecie.

Izolat białka serwatkowego charakteryzuje się wysoką zwartością aminokwasów egzogennych, w tym leucyny i pozostałych aminokwasów rozgałęzionych o kluczowym znaczeniu dla rozwoju masy mięśniowej i procesów związanych z regeneracją powysiłkową, wykazujących silną aktywność antykataboliczną. Jest lekkostrawny, dobrze rozpuszcza się zarówno w wodzie jak i mleku i wchłania się błyskawicznie.

OLIMP 100% Natural Whey Protein Isolate, to izolat białka serwatkowego w wersji "sauté ", bez dodatków smakowych, emulgatorów, stabilizatorów i słodzików. Czyni to go wyjątkowo uniwersalną opcją żywieniową nadającą się do komponowania posiłków wg indywidualnego uznania i wyobraźni.

SPOSÓB UŻYCIA

Przeciętnie stosuje się od 1-3 porcji dziennie (rano po przebudzeniu, między posiłkami, po treningu oraz przed snem).


SKŁAD

Składniki: izolat białek serwatkowych.


Wartość odżywcza 100 g koncentratu zawiera co najmniej
Wartość energetyczna 1482,65 kJ/354,7 kcal
Białko 88 g
Tłuszcz 0,3 g
Węglowodany 0,0 g



Zapraszamy do oceny!

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-17 15:56:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 835
Podbijam temat, czy to białko jest jeszcze gdzieś dostępne, oszukałem się trochę i jedyne co teraz znalazłem to koncentrat, a izolatu nigdzie nie ma

Witness...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 613 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4500
smak białka okropny bleeeeeeeeeeeeeeeeeee
rozpuszczalność strasznie się pieni
Pozd.

Zmieniony przez - herkules86 w dniu 2006-12-31 00:06:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6973
Smak naturalny jak dla mnie bomba. Jak to białko pieni sie troche jednakze po czasie piana opada. jestem zadowolony z tego produktu. Szkoda tylko, ze juz mi sie skonczylo to białko :/.

'W życiu ważny jest nie triumf, lecz walka, istotna rzeczą jest nie zwyciężać, lecz
umieć toczyć rycerski bój”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 843
Smak jest nie ważny... :P Patrzcie ile łajta w 100 g ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
popijam już tydzień i jak dla mnie bomba, białeczko ma puszystą konsystencję, na oko widać że dobre, w smaku przypomina mleko rozcięczone wodą, ale mi to w ogóle nie przeszkadza, dodaję dextrozę o smaku pomarańczowym i mam full wypas :D a piana jest jak najbardziej ok, mleko też się pieni.

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Najlepsze białko z rana oraz bezpośrednio po treningu - szkoda, że tak wysoka cena, polecam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1676
A z czym piliscie te bialko -z mineralka czy z mlekiem?czy to jest obojetne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fantastyczny produkt dla profesjonalistów, chcących tylko i wyłącznie wysokiej jakości szybkowchłanialnego białka, bez żadnych dodatków. Zwykłych zjadaczy chleba smak (brak smaku), a nawet zapach może odrzucać lub powodować wymioty, zwłaszcza z rana Już sam wygląd prochu świadczy dobrze o tym białku.

Jak Wuchta, brałem bezpośrednio po przebudzeniu 30g, druga porcja po treningu jako dodatek do gainera, także 30g. Rozpuszczalność dobra, aczkolwiek piana niemiłosierna się robi. Absolutnie żadnych problemów żołądkowych - tylko niesmak w ustach pozostaje No Pain No Gain.

Doskonale sprawdziłby się na ultra-low-carbowych dietach, po treningu w ilości ok. 50g. Nasilony anabolizm, podkręcenie hormonu wzrostu. Gorąco polecam, moim zdaniem najlepszy izolat na rynku, a potem długo, długo nic.

PS: Prawdopodobnie we wakacje ruszy mój niesponsorowany test na m.in. tym białku, także zapraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
potwierdzam najlepszy izolat na rynku :) zastanawialem sie czy do HP dolaczyc X5 czy System protein 80 albo egg protein 80 Olimpu ale ponownie wybrałem 100% natural WPI :)

mistrzostwo :)

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109
polskie a dobre??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Bardzo dobry skład , teraz zmienione opakowanie , ale nie widzę jakiejś różnicy bardzo dobra rozpuszczalność, lekko wchodzi , niestety cenowo dość drogo, ale jak w życiu coś za coś, brałem tylko po treningach, podwójną porcje . Ogólnie ocena jakość 8,5/10.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-11-03 12:03:22

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - 100 Natural Whey Protein Concentrate

Następny temat

Olimp - Acetosteron®

WHEY premium