SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Xplode Powder czy XXL Nutrition BCAA powder

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4982
krótkie i zwięzłe pytanie które BCAA wybrać, piłem Olimpa, bardzo przyjemne, dobry smak i rozpuszczalność, działaly :) ale poczytalem o XXL i niby jedne z najlepszych. Pytanie czy są jakieś różnice miedzy markowymi BCAA czy raczej nie koniecznie i czy ewentualnie wziąć na probe XXL teraz ?




Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-12-11 09:38:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
drottinmk
magikcjanin
drottinmk
bcaa z activlabu komuś smakują :) wiadomo kwestia gustu ale nie potrafię sobie tego wyobrazić. Jak cena nie gra roli to bierz XXL i tyle, nie ma co za dużo rozkminiać i przeliczać gramy, a będziesz zadowolone jak lubisz smak jabłkowy :)


nosz kurde dla mnie super smak ten lemon, wrecz czasem jak pije to podchodzi pod ananasa. mega.


lemon, który podchodzi pod ananasa dla osobiście wszystkie smaki od activlabu są nie do przełknięcia jednak tylko pozazdrościć bo jedne z najtańszych bcaa na rynku Ci smakuje, więc portfel nie cierpi za mocno :)


akurat bcaa nie uzywam, poniewaz kompletnie nie widze takiej potrzeby, ale juz eaa jak najbardziej i rowniez z actvilabu, ale smaki sa ideantyczne, wiec nie ma znaczenia

a co do ananasa to nie wiem jak to dziala, ale normalnie nie raz mam wrazenie, gdy biore lyk, jakbym wypijal ten plyn z puszki z ananasami jak dla mnie kozak


Zmieniony przez - magikcjanin w dniu 12/10/2017 1:28:54 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BCAA bierz najtańsze nie ma różnicy w prochu jeżeli surowiec jest dobry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
a na chooj Ci to bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Policz sobie ile oba mają % BCAA w produkcie i stosunek tego do ceny. Raczej żaden z tych suplementów nie wychodzi szczególnie ekonomiczne. Polecam: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_2:1:1-opis35140.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
Jeśli zależy ci na tym by możnaby było te BCAA wypić że smakiem to bierz XXL ( zielone jabłko jest zaj**iste). BCAA Olimpu tez ok ale to nie to samo. Kupisz jakieś tanie BCAA to będziesz płakać podczas picia bo smak lipa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Jeżeli komuś bardzo zależy na smaku, to może i tak. Ja bym nie kupił BCAA, które ma 60% BCAA w składzie, tylko dlatego żeby było bardziej słodkie i kwaskowate.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mogę polecić Ostrovit tanie i dobre a tak jak kolega wyżej napisał na wynalazki szkoda kasy np.takie BCAA Xtra powiedzmy w puszkach fajne/bajeranckie ale składowo połowa porcyjki takiego Ostrovita co kupimy za ok 30 zł


Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-12-10 09:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
Dlatego xplode to słaba dosyć opcja XXL ma 80% a smak naturalny 100.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bezsmakowego BCAA nie polecam xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4982
jak pije BCAA nie czuje takiego zmeczenia jak bez nich. Testowałem już taki sam trening + rower i kiedy piłem BCAA męczylem sie dwa razy wolniej. Smak dla mnie ma znaczenie nie lubie nie smacznych supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Przelicz sobie które wychodzi najtaniej w przeliczeniu na BCAA, w xplode masz 6g bcaa na 10g produktu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Novedex XT + M-Stak

Następny temat

Ashwagandha + Melatonina na sen

WHEY premium