SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Whey Orange maracuja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4982
mam pytanie do użytkwoników białka olimpu o smaku orange maracuje - jak to smakuje i czy nie jest za słodkie ? mam obecnie słony karmel i na począku super ale teraz jest dla mnie za słodkie. Szukam czegoś mniej słodkiego i jak patrze po smakach to chyba jedynie tylko orange maracuja mi podejdzie, wanilie i tiramisu odpadają za czekoladą teżnie jestem za bardzo chociaż ciekawi mnie smak double chocolate
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak pamiętam to olimp raczej za słodkich smaków to nie miał. Raczej trudno smak opisać, każdy jest inny, jednemu smakuje innemu nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
olimp ma dobre smaki swoich odzywek, ale nie jest to pierwsza liga tym bardziej bym uwazal z tak egzotycznymi smakami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4982
co ewentulanie polecicie ay było smaczne i nie słodkie ? nie mam doświadczenia z białkami, miałem jedynie Treca kiedyś jakiś jogurt jagodowy czy coś i nie smakowało mi to wogóle. Whey complex 100% olimpa jest dobry jakościowo wg mnie, nie ma po nim rewolucji itp ale sie przy nim nie upieram. Za słodkie suple powodują u mnie że mnie mdli lekko, czuje na żoładku potem godzine


Zmieniony przez - FOCAL1 w dniu 2018-07-19 11:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na wodzie czy mleku pijesz, na mleku zawsze będą słodsze. miały intensywniejszy smak, możesz pomyśeć o izolatach są bardziej wodniste.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4982
z wodą rozrabiam. W sumie robie teraz inaczej - sype połowe dawki i o połowe mniej wody ale dwa razy częściej. Lepiej mi wchodzi mniejsza ilość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak Ci tak wygodniej i pasuje, to czemu nie .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Polecam rozrabianie odżywki w małej ilości mleka/wody - do gęstej konsystencji polewy/sosu do placków/naleśników, twarogu, ryżu z owocami.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Olimp nie ma słodkich smaków odżywek białkowych. Raczej nie znajdziesz na rynku mniej słodkich. Ewentualnie smaki naturalne, bez słodzików.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie produkty polecacie na masę i większą siłę.

Następny temat

Ciągłe stosowanie kreatyny - przerwać?

WHEY premium