SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Vita-min PLUS

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
mam pytanko odnosnie tych witamin, jak najlepiej je stosowac? rano do posilku?
a i czy tez Wasze capsy sa takie dziwne (zolte z plamkami przeswitujacego proszku) a proszek wewnatrz ma dziwny zapach i kolor taki bezowy/szary? bo jak kupiłem te witamninki w sklepie wysylkowym to opakowanie wydawalo mi sie naruszone, wiec pytam jak to powinno wygladac aha na capsach widnieje napis OLIMP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ad1. zawsze po posilku - pora mniej wazna :D
ad2. moje nie ma przeswitow
ale wiem ze otoczka miala juz kilka wersji
ad3. nie rozpakowywalem kapsulki :D
polykam zapominam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
ad. 2 Nie patrzyłem na prześwity, ale kapsułki są żółtawe i mają zielony znak OlimpLabs.
ad. 3 Te proszki multiwitaminowe zawsze mają dziwny zapach. A lepiej, żeby Cie nie podkusiło, żebyś to spróbował wziąć na język

Swoją drogą, jak się przywyknie to MC to kapsułki witaminowe zdają się być śmiesznie małe...

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hheh dokladnie biore je doslownie pelna garscia na raz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
no tak, co do smaku to naprawde jest tragoczny i odbijal mi sie przez kilka godzin:/ juz wiecej napewno nie bede probowal rozwalac tych capsow:P
a z polykaniem to sie czlowiek rzeczywiscie na krecie moze przyzwyczaic takze problemow nie ma:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dlatego wlasnie Olimp wypuszcza w kapsulkach :D
nie wszystko da sie zjesc bez obrzydzenia :D
a kapsulka to megawygoda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...jeszcze nie spotkałem caps. z vitaminami które nie miałaby kiepskiego zapachu,...moje maja prześwity,są ok.spoko...mozna jesc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie no powaznie nie waham tego zbytnio ale mam nos wyczulony ogolnie i nie czuje zapachu bez rozpakowywania ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...myśle że tu chodzi o zapach ziół,i nie wszystkim się ten zapach podoba...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

creatine 1250 z czym brać??

Następny temat

kiedy OLIMP wypusci jakis skuteczny booster testosteronu?

Wiecej