SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Thermo Speed - dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 337
mam pytanie dot. Olimp Thermo Speeda, na jednym opakowaniu mam dwie naklejki (obie firmowe prawie identyczne) jednka na jednej jest napisane ze nalezy brac 2 razy dziennie po 1 a na drugiej 2 razy dziennie po 2 kapsułki. Czyli jak powinienem je dawkować? Poza tym jest tam napisane że nalezy je spozywac ok. 30min. przed sniadaniem i obiadem, jednak znajomy powiedzial mi ze nie powinienem go jeść rano naczczo ponieważ "rozwali" mi żołądek tłumaczył że to jest silny srodek. Prosze o rady osoby z wiedzą i doświadczeniem;]
pozdrawiam
3

He who does not need to lie is proud of not being a lier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117


Spalacz tłuszczu jest bardzo przydatnym suplementem w toku redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Oprócz sportowców startujących w zawodach, np. kulturystycznych coraz częściej po tego typu produkty sięgają osoby trenujące rekreacyjnie.
Suplementację należy rozpoczynać od najmniejszej dawki i w razie konieczności ją zwiększać. Wybierając produkt trzeba koniecznie zwrócić uwagę czy nie zawiera niebezpiecznych i nielegalnych dodatków, mogących negatywnie wpłynąć na zdrowie.

  1. 1. Jak działają spalacze tłuszczu?
  2. 2. Olimp Thermo Speed - jak dawkować?
  3. 3. Jak zatem wybrać bezpieczny spalacz?


1. Jak działają spalacze tłuszczu?

Działanie spalaczy polega m.in. na:
- pobudzeniu termogenezy, czyli uwalnianiu ciepła przez organizm
- zwiększeniu wydolności na treningu
- zwiększeniu energii i chęci do podejmowania aktywności (zwiększona spontaniczna aktywność fizyczna).
Dzięki tym właściwościom zwiększa się ilość wydatkowanej energii oraz polepszeniu ulega metabolizm organizmu i tym samym dochodzi do efektywniejszej redukcji tkanki tłuszczowej.

2. Olimp Thermo Speed - jak dawkować?

Producent sugeruje przyjmowanie jednej kapsułki dwa razy dziennie - na czczo 30 min przed śniadaniem oraz przed obiadem.
My jednak sugerujemy, aby zacząć od dawki 1 kapsułki na 30 min przed treningiem i w razie przyzwyczajenia organizmu do składników pobudzających - dawkę sukcesywnie zwiększać, dodając kolejną kapsułkę.

3. Jak zatem wybrać bezpieczny spalacz?

Przed zakupem tego typu produktu należy dokładnie przeanalizować skład pod względem zawartych substancji oraz ich ilości.
Składnikami aktywnymi spalaczy są:
- ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
- kofeina
- ekstrakt zielonej herbaty
- kapsaicyna - pieprz kajeński
- piperyna - pieprz czarny
- ekstrakt z gorzkiej pomarańczy.
Ich ilość jest różna, w zależności od formuły opracowanej przez producentów.
Osoby wrażliwe na działanie kofeiny, nie pijące na co dzień kawy, mocnej herbaty, napojów zawierających kofeinę, powinny wybierać produkt o niskiej zawartości składników stymulujących i rozpoczynać stosowanie od małych dawek.

Polecane produkty: Burn4All, Thermo Burning Power, Fat Burner
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
4-5 x 2 kapsy
1

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
U niektórych nieprzyzwyczajonych do ts mogą wystąpić jakieś dolegliwości żoładkowe, ale nie muszą. Bierz 2x2, najważniejsza porcja to ok. 30-45 przed treningiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 337
przed treningiem mam brac? bo na opakowaniu pisze ze ok.30min przed sniadaniem i obiadem. No i nie uzyskałem odpowiedzi czy mogę bezpiecznie brać rano naczczo te 2 kaps
2

He who does not need to lie is proud of not being a lier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
rano naczczo 2
30 min przed treningiem 2
dodatkowo mozesz wzucic 2 kapsy pomiedzy
najpierw zobacz co i jak na 4/dziennie
1

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 337
ok, a w dni nietreningowe to 30min przed obiadem??
pozdrawiam
2

He who does not need to lie is proud of not being a lier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 148 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 688
tak,a między dawkami przynajmniej - godziny odstępu
2

piegi piegi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Skończyłem brać Termo speda, wczoraj była ostatnia dawka(2x2) ogulnie jestem zadowolony daje "kopa", 3kg mniej . Ale własnie daje kopa!! dziś nie brałem i przyznam sie że dzisiejszy dzień był straszny. 0 energi, jakiś taki spiący i wogule****owy sie czuje Odpusciłem sobie nawed trening. Musze sie przestawić na zycie bez "wspomagania" . Jednym słowem produkt wart swojej ceny co dziś mozna uznać za żadkość .
Pozdro.
2

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 96
Osobiście stosowałem Thermo sped'a extra olimp tak :
Dni treningowe:
jedna kapsułka z rana przed śniadaniem
dwie kapsułki 30 min , przed treningiem
Dni nietreningowe :
jedna kapsułka , po przebudzeniu
dwie kapsułki , przed obiadem .
Jak odczuwałem , że nic się nie dzieje zwiększałem dawki co jedną kapsułkę . Ale bez dietki , nic nie da ten spalacz. Pozdrawiam.

Zmieniony przez - inacible w dniu 2013-05-25 14:52:01
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vanadyl

Następny temat

Końcowa suplementacja do oceny

Wiecej