SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olej kokosowy - na co zwracać uwagę przy zakupie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
Witam, naczytałem się w artykułach o pozytywnych właściwościach oleju kokosowego, teraz planuję kupić sobie takie cacko. I tu się pojawia pytanie: na co patrzeć, wybierając odpowiedni produkt. Rafinowany? Nierafinowany? Zimnotłoczony? W jakiej cenie można taki olej dostać (orientacyjnie)? Czy taki olej bedzie odpowiedni? :
http://www.naturena.pl/pl/p/Olej-kokosowy-KTC-500-ml/415

Dzięki : - )))


Zmieniony przez - marcheloka w dniu 2014-02-22 12:58:13

--------------------------------------------------------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Zależy w jakim celu chcesz stosować. Spokojnie może być rafinowany, tak jak zdaje się ten w linku. To chyba najtańsza opcja.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
Okej dzięki. Zastosuje przede wszystkim do smażenia na nim no i ogólnie do jedzienia. Nie wiem jak to się tam go jeszcze je. Chleb posmaruje zamiast maslem ;p

--------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
najlepszy jest extra virgin- ma zapach i smak kokosa. jesli chcesz go spozywac na surowo- ten bedzie najsmaczniejszy

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
Kupiłem rafinowany, 2x0.5kg - 27PLN
Czy taki olej będzie miał te wszystkie cudowne właściwości wymienione w artykule:
http://potreningu.pl/diety/artykuly/1822/piec-powodow-dla-ktorych-warto-wlaczyc-do-diety-olej-kokosowy
?

--------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Powinien być ok

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2
A słyszeliście o 200 zastosowaniach oleju kokosowego? Ja czytałam, że olej kokosowy można stosować nie tylko w kosmetyce i kuchni, ale również do pielęgnacji zwierząt, czy w lecznictwie. Sama kupuję olej kokosowy nierafinowany, bo czytałam, że ten jest lepszy niż ten rafinowany.


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-10-08 09:42:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Ma różne zastosowania. Jednak nie jest to powodem do tego, żeby odświeżać stary temat. Chyba, że chcesz je opisać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Mało tego, jest to forum sportowe - nie piszemy tutaj o pielęgnacji zwierząt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3000 kcal to nie za duzo na redukcje tkanki tłuszczowej?

Następny temat

Awokado, orzechy czy naprawdę tak drogie...

WHEY premium