SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Okropny bol w rece po silowni silowaniu sie na reke

Wysłana -
Witam, wczoraj silowalem sie ze znajomym na reke, bolala mnie intensywnie przez godzine, bo bez rozgrzewki, rozciagania itd. Jednakze po jakims czasie bol ustapil, ale wieczorem poszedlem na silke i cwiczylem wiekszym ciezarem niz zazeyczaj kosztem ilosci powtorzen. Po silce nic nie bolalo, ale gdy dzis rano wstalem bardzo bolala mnie reka, a teraz boli mnie jeszcze bardziej. Jest to bol pomiedzy bicepsem a lokciem, tak jakby stworzyc przekatna laczaca bicka i lokiec to w polowie drogi jest okropny bol. Tak jakby ktos chcial mi wyrwac cale przedramie z lokcia. Co to moze byc, naderwanie jakies, bo przexiez nie zwichniecie?:D czy np jakby psiknac to tym zimnym powietrzem co pilkarzom nogi mroza? Cos by to dalo?

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-01-12 09:28:44
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po siłowaniu na rękę miałem to samo, naderwałem/nadwyrężyłem biceps, odpoczynek, chłodne okłady i będzie ok.
Wysłana -
Mogło rownież dojść do uszkodzenia żeby to określić należałoby udać się do specjalisty, mało to rozważne zabierać się za to bez żadnej rozgrzewki i nie znając się na tym bo łatwo właśnie o uraz tylko dla żartów czy ego
Wysłana -
Juz mi przeszlo po 1 dniu, ale to byl najgorszy bol jaki mialem w zyciu, juz nawet przebil ból zęba :D
Wysłana -
Nie wiem czy to jest gorsze od bólu zęba, ostatnio całe opakowanie ibuprofeny zjadłem i nie pomagało na ból.
Wysłana -
Gdy mnie bolał ząb i czekałem 2godziny do wizyty u dentysty to siedziałem w pokoju z otwartym oknem i z otwartą japą na zewnątrz. W taki sposób uśmierzałem ból bo od chłodnego i zimnego powietrza przestaje boleć ząb, gorzej jak sie do ciepłego z powrotem wejdzie :D Zresztą tak naprawde ząb boli, że sie nie da wytrzymac gdy wymagane jest leczenie kanałowe, wtedy to całe przekuwanie igłą w gabinecie itd to nic przy owym bólu :D
Wysłana -
Ból zęba nierówny bólu zęba , kwestia jaka jest przyczyna i jak bardzo i jaka faza ostra, podostra itp.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź