SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okropny bol w rece po silowni silowaniu sie na reke

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Witam, wczoraj silowalem sie ze znajomym na reke, bolala mnie intensywnie przez godzine, bo bez rozgrzewki, rozciagania itd. Jednakze po jakims czasie bol ustapil, ale wieczorem poszedlem na silke i cwiczylem wiekszym ciezarem niz zazeyczaj kosztem ilosci powtorzen. Po silce nic nie bolalo, ale gdy dzis rano wstalem bardzo bolala mnie reka, a teraz boli mnie jeszcze bardziej. Jest to bol pomiedzy bicepsem a lokciem, tak jakby stworzyc przekatna laczaca bicka i lokiec to w polowie drogi jest okropny bol. Tak jakby ktos chcial mi wyrwac cale przedramie z lokcia. Co to moze byc, naderwanie jakies, bo przexiez nie zwichniecie?:D czy np jakby psiknac to tym zimnym powietrzem co pilkarzom nogi mroza? Cos by to dalo?


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-01-12 09:28:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Po siłowaniu na rękę miałem to samo, naderwałem/nadwyrężyłem biceps, odpoczynek, chłodne okłady i będzie ok.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mogło rownież dojść do uszkodzenia żeby to określić należałoby udać się do specjalisty, mało to rozważne zabierać się za to bez żadnej rozgrzewki i nie znając się na tym bo łatwo właśnie o uraz tylko dla żartów czy ego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Juz mi przeszlo po 1 dniu, ale to byl najgorszy bol jaki mialem w zyciu, juz nawet przebil ból zęba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem czy to jest gorsze od bólu zęba, ostatnio całe opakowanie ibuprofeny zjadłem i nie pomagało na ból.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Gdy mnie bolał ząb i czekałem 2godziny do wizyty u dentysty to siedziałem w pokoju z otwartym oknem i z otwartą japą na zewnątrz. W taki sposób uśmierzałem ból bo od chłodnego i zimnego powietrza przestaje boleć ząb, gorzej jak sie do ciepłego z powrotem wejdzie :D Zresztą tak naprawde ząb boli, że sie nie da wytrzymac gdy wymagane jest leczenie kanałowe, wtedy to całe przekuwanie igłą w gabinecie itd to nic przy owym bólu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ból zęba nierówny bólu zęba , kwestia jaka jest przyczyna i jak bardzo i jaka faza ostra, podostra itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania krwi- kontrolnie jakie

Następny temat

Trt a problemy z tarczycą?

WHEY premium