SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okres przygotowawczy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Cześc, potrzebuję pomocy w ułożeniu treningu. Szukałem na wielu stronach, przeszukałem forum i co prawda znalazłem dużo informacji ale nie chciałbym swojego treningu opierać na domysłach i popełniać błędów, trenować i nie osiągać taki efektów jakie mógł bym miec gdybym wykonywał wszystko poprawie. Tak więc: jestem piłkarzem (chociaż mówią ze piłkarze to są w Barcelonie a my kopiemy tylko piłkę :D) ale do rzeczy. Mamy teraz przerwe wakacyjną która chciałbym wykorzystać na dobre przygotwanie do sezonu. Wiadomo w klubie bedzie okres przygotowawczy ale ja chciałbym zafundować sobie coś więcej. Jak się dowiedziałem kazdy okres przygotowawczy zaczyna sie od budowania siły pozniej przechodzi sie do wytrzymałości i techniki. Tu moja ogromna prośba. Chciałbym pójść na siłownię i popracować nad siłą nóg. Wiem, że trening powinien wyglądać tak że muszę robić dużo powtórzeń małym ciężarem... i nic więcej. Bardzo prosił bym o podpowiedź jakie wykonywać ćwiczenia, ile serii i powtorzeń ile dni w tydogniu jakie przerwy itd. Będę bardzo wdzieczny. Pozdrawiam :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 78

Wzrost: 187

Cel treningowy: siła nóg

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Zmieniony przez - dobrzeeeee w dniu 2009-07-08 11:51:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
przeczytaj podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
udaj sie z tym problemem do dzialu pilka nozna bo cwiczac na silowni jak my Ci tutaj poradzimy to raczej ta sila bedzie bardziej statyczna. czyli przysiady itp. a tam Ci powiedza jak zwikeszyc sile kopniecia(strzalu) jakie cwiczenia robic. no ale moze sie myle...

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie cwiczen !!!!!

Następny temat

Trening Klatka+tric ocena

Wiecej