SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Ogromne łydki i uda

Wysłana -
Witam jestem chłopakiem ukończyłem w tym roku 14 lat ,mam 176 cm wzrostu i niecałe 80 kg. Mam problem mam ogromną łydkę w takim młodym wieku 46 cm obwodzie i jest bardzo ładna wyrzeźbiona,umięśniona oraz uda 60 cm obwodzie tylko one już nie są już tak ładnie umięśnione bo znajduję się na nich tłuszcz. Doradzicie mi co powinienem zrobić abym mógł uda oraz łydki zmniejszyć ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Z łydkami nie powojujesz jak sam piszesz tkanka mięśniowa tam siedzi na udach tłuszczowa więc trzeba ja spalić, jak na ten wiek żadnych diet głodówkowych itp nie rób, w ciągu roku sylwetka Ci się moze bardzo szybko zmienić
Wysłana -
Miałem podobny problem jakoś właśnie na przełomie wieku 14/15lat tak jak Ty. Wtedy tez pamietam, że zaczynałem trenować i po roku treningu siłowego góra wyrównała się z dołem i juz to lepiej wyglądało, ale to i tak genetyka. Jedni całe życie nie mogą zrobić dobrych nóg a Ty masz je na starcie i wyciagnij z tego zalety zamiast wad.
Wysłana -
daj foto zobaczymy czy faktycznie problem jest.
jak mas zgenetycznie rozwiniete nogi, nie jest to zalegajacy smalec, a tkanka miesniowa, to tylko pozazdroscic
Wysłana -
Jak łydka jest umięśniona to raczej z obwodu jej nie zejdziesz po prostu tak będziesz miał musisz górę podciągnąć żeby wyglądało to estetycznie.
Wysłana -
Jak coś to ja chętnie bym wziął na swoje nogi
Wysłana -
Niestety tak jest albo się ma łydkę naturalnie czasem bez treningu, a czasem choćby milion metod treningowych stosować nie ruszą.
Wysłana -
Jeśli faktycznie masz genetycznie zbudowane łydki to nic z tym nie zrobisz.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź