SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogromne łydki i uda

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 82
Witam jestem chłopakiem ukończyłem w tym roku 14 lat ,mam 176 cm wzrostu i niecałe 80 kg. Mam problem mam ogromną łydkę w takim młodym wieku 46 cm obwodzie i jest bardzo ładna wyrzeźbiona,umięśniona oraz uda 60 cm obwodzie tylko one już nie są już tak ładnie umięśnione bo znajduję się na nich tłuszcz. Doradzicie mi co powinienem zrobić abym mógł uda oraz łydki zmniejszyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Z łydkami nie powojujesz jak sam piszesz tkanka mięśniowa tam siedzi na udach tłuszczowa więc trzeba ja spalić, jak na ten wiek żadnych diet głodówkowych itp nie rób, w ciągu roku sylwetka Ci się moze bardzo szybko zmienić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Miałem podobny problem jakoś właśnie na przełomie wieku 14/15lat tak jak Ty. Wtedy tez pamietam, że zaczynałem trenować i po roku treningu siłowego góra wyrównała się z dołem i juz to lepiej wyglądało, ale to i tak genetyka. Jedni całe życie nie mogą zrobić dobrych nóg a Ty masz je na starcie i wyciagnij z tego zalety zamiast wad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
daj foto zobaczymy czy faktycznie problem jest.
jak mas zgenetycznie rozwiniete nogi, nie jest to zalegajacy smalec, a tkanka miesniowa, to tylko pozazdroscic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776824
Jak łydka jest umięśniona to raczej z obwodu jej nie zejdziesz po prostu tak będziesz miał musisz górę podciągnąć żeby wyglądało to estetycznie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Jak coś to ja chętnie bym wziął na swoje nogi

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776824
Niestety tak jest albo się ma łydkę naturalnie czasem bez treningu, a czasem choćby milion metod treningowych stosować nie ruszą.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Jeśli faktycznie masz genetycznie zbudowane łydki to nic z tym nie zrobisz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trójbój

Wiecej