SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogromna agresja na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
koledzy od 3 miesięcy jestem na trenbolon i testoteron, i niestety w napadach szalu pobiłem moja dziewczyne , potem matke i brata, , rozpad się przez to mój związek, i miałem problemy z prawem, ale korwa ja nic z tego nie pamiętam, byłem w jakiś amoku, od razu mowie ze to nie moja wina bo niekontrolowalem co robie , w dodaku codziennie na ulicy szukam zaczepki ale jestem taki duzy ze każdy się boi, ale gdy wracam do domu to sobie mysle co ja k.. robie , teraz psychiatra zapisal mi hydroxyzyne i xanax oraz sulpiryd. trochę mnie to uspokaja , ale nie czuje z koley mocy sterydow wiec walewieksze dawki i kolko się zamyka,, i teraz jedyne co pewne to to ze z cyklu nie zrezygnuje bo , dobrze mi na nim , oprócz agresji, , jakie inne opcje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja myslalem, ze jak ktos chce dobrze wygladac to po to, zeby go inni podziwiali, a nie sie go bali ;) Ja przebiore sie za wampira i bede budzil wiekszy strach :) Nie jestem wielki, ale nie rozumiem co ma sylwetka do strachu. Podziwiam ludzi dobrze zbudowanych, szanuje za wytrwalosc, poswiecenie, bo zbudowanie fajnej sylwetki to duzo pracy, wyrzeczen i wytrwalosci, ale o ile nie miala to by byc konfrontacja na sportowych zasadach to szanse sa bardzo wyrownane. Ze sportow walki uprawiam bieganie :)
Faktycznie mysle, ze autor to troll, ktory chowa sie ze strachu za monitorem i opisuje tu swoje niedoscignione fantazje ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Jesteś zaj**any i nienadajesz się do stosowania SAA... większość tu ludzi jest na mocniejszych cyklach piją bawią się A nie odp*****laja takiej maniany.... jak ktos ma zaj**any leb nie powonien brać kazdy ci to głośno tu powie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
TO moja korwa sprawa i moje zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyne i matke pobiles? Silacz.... Zycze tej dziewczynie, zeby poznala kogos silniejszego od ciebie, a wtedy tobie pozostaje zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Przecież to troll
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11477 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138949
Haha jaki troll ....skąd te dzieci biorą się z tą wyobraźnia
..bauahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Jak podniosłes rękę na matkę
Jedyne lekarstwo na Ciebie to ch** w dupę .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
widze ze niczego wartościowego się tu nie dowiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11477 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138949
Dowiesz się tropiku jak bańka wyrwiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94451 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
Co trzeba miec w głowie aby takie rzeczy zmyslac.kolejne twoje konto tutaj trolu.
Taki duzy że się ciebie boja%%%
Chciała byś wykolejona gambeto

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11477 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138949
lodzianin1
Co trzeba miec w głowie aby takie rzeczy zmyslac.kolejne twoje konto tutaj trolu.
Taki duzy że się ciebie boja%%%
Chciała byś wykolejona gambeto
no boją się jego ale dotknąć żeby nie zabić xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Jak połolaczyć Cykl tren prop master oxa wino ?

WHEY premium