SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ograniczenie zostało wprowadzone

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od dzisiaj każdy użytkownik bez abonamentu może wysyłać tylko 1 list co 24. Zastanawiam się, czy nie zmienić na 6h. Co Wy na to?

Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Johnnie, jeśli chodzi o produkty Olimpu to moje zdanie jest następujące: szkoda pieniędzy!
Dla przykładu odżywki białkowe czy też weglowodanowo-białkowe to produkty, które mogą w twoim organiżmie wyprodukować Wielkie...niestety nie przyrosty ale kupy, spójrz na zawartość tych odżywek, to przecież sama soja!
Przejdźmy dalej i przyjrzyjmy się hitowi suplementacyjnemy jakim jest kreatyna. I co widzimy, kreatyna w postaci tabletek, co zawiera? Ze względu na swoją formę tabletek zawiera substancje zbrylające + sorbitol (środek na przeczyszczenie) fajnie co? A jak wiemy forma tabletek jest najmniej szczęśliwą formą podawania kreatyny a to z tego powodu, że ulega rozkładowi w żołądku, gdzie jest tylko jeden enzym trawienny, co diametralnie wydłuża czas przedostania się kreatyny do krwioobiegu!!
Inne firmy produkują kreatynę w kapsułkach, która bez żadnych strat dociera do jelita, dwunastnicy i okrężnicy gdzie ulega syntezie wchłonieniu/trawieniu przez trzy enzymy, nie muszę dodawać, ze proces ten przebiega bardzo szybko! Z glutaminą jest analogicznie tak samo źle!
Chyba jedynym produktem tej firmy wartym uwagi jest HMB, które jednak również wśród ćwiczących na tym forum zbiera nie pochlebne uwagi, moim zdaniem nie zasłużenie.

Podsumowując, jeżeli masz kasę na produkty innych firm np. Multipower, Universal czy też Ultimate Nutrition to nie oszczędzaj tylko je kup! Jeżeli nie masz kasy i starcza ci tylko na Olimpa to lepiej przeznacz odłożone fundusze na lepsze jedzenie bogatsze w białko!

Na zakończenia dodam, że powyższy tekst nie jest sponsorowany przez żadną z wymienionych firm a stanowi tylko i wyłącznie opinię autora tegoż tekstu.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Zdecydowanie NIE, po to, to wprowadzasz, aby nie bylo tego co juz mamy za soba.
JA bylem za calkowitym ograniczeniem.
Nie zalezy nam chyba na sztucznym nic nie wnoszacym tloku, chyba ze mamy placone zo to.
Niech maili bedzie mniej,ale niech cos wnosza na Forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
A nie lepiej dac najpierw co 12 h ??
Co 6h to dla niektorych bedzie zadne ograniczenie bo i tak np wysylaja 2-3 posty dziennie


Pozdrawiam

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
hmmmmm biorac pod uwage ze ciesze sie iz taki bruss nie bedzie mogl pisac na forum mogloby wcale nie byc te opcji a jedynie mozliwosc czytania postow.

Dodatkowo uwazam ze mogloby przez to przybyc chetnuch do placenia abonamentu.

6h to bezsensu bo nie wszyscy siedza caly czas na forum a co 6 godzin np bedzie mogl tworzyc nowe postaci i psiac jakies bzdury.

JA jestem za calkowitym ograniczeniem a jesli nie to chociaz to 24h.







*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Popieram V... (sorry trudne pseudo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze 1 artykuł na tydzień????
jak ktos bendzie chcial sie cos dowiedziec sensownego to sie najpierw zastanowi czy wyslac czy nie bo potem juz nic nie napisze.....

taki ze mnie zwykły frag ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Biniu mow mi Vandi ;)





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Juz zalatwione Vandi )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć! Niestety 1post/24h. to dla mnie za mało.Wobec powyższego proszę o ban.Niestety nie zapłacę abonamentu.Dla ułatwienia dodam, że mam stały IP, ale jak sobie poradzicie z dynamicznymi?

kompinuj pan, kompinuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Calkowity zakaz. Jestem za. Bo mozna napisac naprawde jedn post dziennie a glupi jak np dzis niejaki gggggg. Moze dac lepiej calkowity zakaz wysylania. Ale po zarejestrowaniu dac 10. I po tym juz tylko oplacenie abonamentu.

-----------------------------
DuckmAn
Pozdrawiam.
"Staram sie byc najlepszy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
paziuuu poradzimy sobie w taki sposob ze bez oplacenia abonamentu nie mozna nic pisac wiec na nic da komus dynamiczne ip.

tylko bedzie mozna czytac to i tak duzo biorac pod uwage ze archiwum cennych informacji jest naprawde BIG.


Paziuu nie stac cie na kupienie chociazby witamin ze sklep hi teca za 9zlotych plus koszta wysylki??????





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAN dla Bruce LEE

Następny temat

Zachęcanie czy nie?

WHEY premium