SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogólny rozwój i zrzucenie kilka kg..

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Witam. Mam 20 lat 170 cm wzrostu.
Waga : 78

Chcę : Schudnąć, poprawić kondycje, oczyścić się i trochę lepiej zbudować.

Do dyspozycji mam :

1.Hantelki z różnymi obciązeniami
2. Atlas - taki jak ten http://image.ceneo.pl/data/products/1015251/i-body-sculpture-atlas-bmg-4700.jpg
3. Bieżnie elektryczną


Moje pytania to :

1. Jestem amatorem z trochę dużym brzuszkiem. Jak najlepiej biegać, aby było to efektywne. Chodzmi mi o długość biegu, intensywność ( jak szybko ), w jakich porach

2. Dieta - Jakie posiłki powinienem jeść, aby mieć energie do treningu , a zarazem nie tyć od nich. Byłoby miło gdyby była np. jakaś rozpiska przykładowych dań lub coś w tym stylu.

3. Czy z moim atlasem i resztą wyposażenia jestem w stanie lekko poprawic wyglad mojego brzucha, ramion, bicepsu... taka ogólnorozwojowka.. Czy da rade ulozyć plan cwiczen mojego sprzetu, czy to jednak za mało ?

4. Jestem bardzo otwarty na wskazówki ''starszych i mądrzejszych'' co do skutecznej realizacji mojego celu.

Serdecznie pozdrawiam i dziękuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
1. Zacznij od biegania 2/3 x w tygodniu od 15-20min spokojnego tempu, tempo byś mógł swobodnie mówić.
Pora obojetnie.
2.https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html Poczytaj zakresu odżywianie.
3. Ogólnorozjowy trening a poprawisz, ale chwile to zajmie, ja jestem zwolennikiem wolnych ciężarów niz atlasów.
4. w 2 punkcie, polecam poczytać także na dole redukcja dla juniora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Powiedzcie mi czy gdy trenuję 4 razy w tygodniu na siłowni , to jak i kiedy wrzucić w to treningi cardio ? W dni regeneracji ? A może tóż po treningu siłowym ? Nie wiem jak to stosować odpowiednio , tak aby nie spalać wczesniej cwiczonych mięśni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
redukujesz? To w DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
DNT ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
dni nietreningowe, czyli wolne od treningu siłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Ok , obecnie stosuje bieganie 1h wolne tempo , bo podobno wtedy najlepiej pali się tłuszcz ? Może polecasz coś lepszego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
dodaj do tego interwały raz w tygodniu, 2 x w aeroby a będzie ok, zwiększaj dystans który pokonujesz(tempo biegu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Czyli nie muszę się martwić o to że treningiem aerobowym będę spalał mięśnie które ćwiczyłem np dzień wcześniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Nie. Mięśnie nie urosną w jeden dzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie i porady.

Następny temat

Trening na mase do sprawdzenia.

WHEY premium