SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogólnopolskie Mistrzostwa MTKKF w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym i Trójboju Siłowym Klasycznym-9.9.2017

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 21961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Do zawodów pozostało jeszcze trochę czasu a my czekamy na komunikat.

gregorterm

...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
No widzisz, albo chłopaki się nie dogadali, albo ktoś inny to podał zapominając o zwycięzcy, który już zapowiedział przyjazd na Mistrzostwa Śląska.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
A już myślałem że ukazał się komunikat i prezes nic mi nie powiedział , jak byłem dwa dni temu na treningu...
gregorterm
Popraw coś w nazwie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Trochę szkoda ,bo chyba pokrywa się z MP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
adam138 V-Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 490 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
To ok myślałem ze jest błąd i to 9.10 jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Widzę że gregorterm tu nie zaglądnął...w takim razie ja zmienię w nazwie tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Komunikat wstępny / przed poprawkami

CELE

1. Popularyzacja sportów siłowych wśród mieszkańców Polski.
2. Wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników oraz klubów XV Ogólnopolskich Mistrzostw Małopolskiego TKKF w wyciskaniu leżąc klasycznym i w III trójboju siłowym klasycznym.

ORGANIZATORZY

1. Zarząd Wojewódzki Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej
2. TKKF Azory Kraków
3. Wild Power

PARTNERZY I SPONSORZY

1. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie
2. Województwo Małopolskie.
3. Gmina Miejska Kraków.
4. Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
5. Fundacja RECAL
6. Every Can Counts Polska

WSPARCIE MEDIALNE

1. Polska Gazeta Krakowska.
2. Dziennik Polski.
3. Kurier Małopolski TKKF

WARUNKI UCZESTNICTWA

1. W zawodach uczestniczyć mogą zawodnicy, reprezentanci klubów sportowych – członków PZKFiTS, po okazaniu podczas weryfikacji na wadze, ważnej licencji zawodnika PZKFiTS lub przedłożeniu kompletnego wniosku o wydanie licencji potwierdzonego przez klub oraz zawodnicy i członkowie TKKF Azory Kraków i kandydaci na członków.

Wniosek o przyznanie licencji zawodnika jest do pobrania na witrynie PZKFiTS.

2. Opłacone wpisowe:

a/ Trójbój Siłowy Klasycznym w wysokości 50 zł.
Zgłoszenia po terminie 100 zł.
Po opłaceniu dodatkowego wpisowego w wysokości 30 zł istnieje możliwość klasyfikowania zawodnika w kolejnej kategorii wiekowej.

b/ Wyciskanie Sztangi Klasycznym w wysokości 50 zł.
Zgłoszenia po terminie 100 zł.
Po opłaceniu dodatkowego wpisowego w wysokości 30 zł istnieje możliwość klasyfikowania zawodnika w kolejnej kategorii wiekowej

Uwaga:
Zawodnik ma prawo wystartować w kategorii wiekowej wynikającej przedziału wiekowego oraz w kategorii seniora (zawodnik może być sklasyfikowany co najwyżej w dwóch kategoriach wiekowych).

3. Okazanie podczas weryfikacji na wadze ważnych, indywidualnych badań lekarskich.
4. Zawodniczki i zawodnicy, którzy wyrażą zgodę i wniosą opłatę za zawody w wyciskaniu leżąc mogą mieć zaliczony wynik z Trójboju Siłowego Klasycznego.

UWAGA:
Obowiązują wyłącznie indywidualne badania lekarskie; nie będą honorowane zbiorowe badania lekarskie, wydane dla dwóch lub więcej osób, a osoby legitymujące się zbiorowymi badaniami nie będą dopuszczone do zawodów.

Regulamin wkrótce.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-08-27 10:44:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wzorek, nie wrzucałem komunikatu, bo jest kilka uwag i nie jest zatwierdzony jeszcze. Na dniach powinna ukazać się ostateczna wersja.


Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-08-09 22:13:07

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
gregorterm
Ale się obudziłeś ...widać że jesteś na wakacjach.
Mój post odnośnie komunikatu był prawie 2 tygodnie temu....hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ja się nie obudziłem, może Ty, chodzi o komunikat, który wrzuciłeś 9 sierpnia czyli wczoraj, nie jest zatwierdzony i nie jest jeszcze poprawiony.


Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-08-10 14:27:22

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
Wy to się chyba lubicie. ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II Otwarte Amatorskie Zawody Strongman o Puchar Burmistrza Bisztynka - 29.07.2017 r.

Następny temat

World Masters Women's i Men's Championships Sundsvall-Sweden 2-7.10.2017 r..

WHEY premium